Nasterea la ELIAS zilele acestea (2)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kytana spune:

Multumesc Matzaila!

Da, am nascut cu Dna Uzum, a fost fenomenala. Eu am nascut vineri dimineata si sambata si duminica desi era libera a venit sa ma viziteze, iar la rugamintile mele m-a externat duminica, apoi m-a sunat sa ma intrebe cum ma simt. Nu am cunosc om ca dumneaei. Banuti nu i-am dat deloc, am incercat sa ii iau ceva simbolic, era sa imi dea cu el in cap, mai exact 4 cd-uri cu muzica clasica si o cutie de bomboane. Eu as recomanda-o oricui ma intreaba.

Prima data cand am cunoscut-o mi s-a parut distanta, dar aceasta impresie s-a schimbat cu 180 grade. Este atat de sufletista. A venit la Neonato special sa il vada pe Luca. Era asa fericita sa il vada. Nu regret decat ca dl Lenes nu a vrut sa vina natural si la 42 sapt a trebuit sa imi faca cezariana pt ca nici cu cervixul stimulat nu a dorit sa vina.

Multa sanatate si nasteri usoare tuturor burticilor si mamicilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Matzaila_81 spune:

Kytana, ma bucur tare mult ca ai avut asa o experienta placuta cu doamna Uzum. Mie personal mi-e ciuda pentru ca am auzit si eu lucruri extraordinare despre dansa si nu pot intelege de ce pe mine m-a lasat balta in halul asta. Cand plimbam copilul in Kiseleff in parc am vazut-o stand pe o banca intr-o zi. Imi venea sa ma opresc la ea si sa o intreb de ce? Bine,sigur nu-si mai aduce aminte de mine dar tot as vrea sa stiu si eu de ce de mine si de copilul meu s-a ocupat atat de superficial si de neprofesionist.
Cred insa ca am fost o exceptie pe care o mai are din cand in cand si un medic foarte bun.

Mergi la inceput