Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009 (29

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristina_ana spune:

Da, Miha, tot la Mirela Popa. Astazi mi-a dat si numarul de mobil, asa ca m-am linistit! A fost foarte draguta!!!!!

Cristina, mamica lui Andrei Eric (26.07.2007) si 15+
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anco spune:

noapte buna fetelor
mor de somn ca azi dimineata la 6.30 eram treaza asa ca va las.



15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diamar78 spune:

Pleaca omul pentru cateva ore si voi sunteti la capitol nou. Bine ca nu ati scris foarte mult la capitolul nou.
Santorini, sotul meu ca sa-si curete nasul trage apa cu sare pe nari. Acum depinde de tine daca suporti, eu am incercat odata dar am renuntat pt ca e o senzatie destul de nasoala. Oricum iti urez multa sanatate.

12+ si mamica strengarului David 25.05.2007

Doamne ajuta pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Mai fetelor, eu am emotii din ce in ce mai mari pt intalnirea cu Iosup de maine. Parca vad ca nu dorm la noapte.


Cristina, si eu am o pofta de mancare fara limite, numai ca eu nu pot sa mananc chestii soft. Eu trebuie sa mananc mancare serioasa. azi am mancat jum de tava de musaca . Pana acum am luat doar 3 kilograme, ceea ce e putin pt cat mananc.

Clau, tu pe unde umbli? Sper ca e bine printesa ta. Apropo, eu am inceput sa-i dau propolis lui Matei(jum de lingurita de propolis granule pisat in biberonul de lapte de dimineata). Se da in toate lunile cu R, cu pauze o data la o luna.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o super fericita 15+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

fetelor, nu mai situ cine zicea de vopsit eu mi-am facut suvite multe, multe imediat dupa ce am facut 3 luni, adik vineri. saraca fata care mi le-a facut, si ea gravida in 4 luni jumate. a avut ce pune la suvite. am zis ca e mai safe sa nu pun vopsea pe pielea capului mai ales ca sunt blonda. dar parca prea aratam jalnic. nevopsita din decembrie. se zice ca mai mult e problema cu inhalatul.

dar simteam nevoia sa fac si eu ceva frumos pentru mine daca muschii nu se mai vad sub celulita si cosui am cum nu am avut in viata mea. asa ca m-am vopsit :)
noapte buna.

MangaGirl :-) 12+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_07 spune:

Buna seara
Capitol nousa ne fie de bine
In sfarsit l-am culcat si eu pe Alex,mai recuperam o pagina,dadeam cu ochiul la el....
Anco,prin ce magazine ai fost?...si cum si preturile fata de alba? As merge si eu cat de curand..

Poze cu noi

http://mely-2007.hi5.com

Melania, de Alex (2 noiembrie 2007)
si 16+,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

gata, am pus si eu cateva poze :) acum am duc sa le vad pe ale voastre :)

MangaGirl :-) 12+
http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=%20MangaGirl&year=2009&month=9&day=30&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ALINA_MOCANU spune:

spuneti-mi si mie ce este dry testul ala ca eu l-am intrebat pe medic de el si nu a stiut sa imi raspuna...in rest umai bine
eu azi am 11 saptamani asa ca mai am de asteptat...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biaz29 spune:

Se pare ca astazi dimineata sunt prima la apel.
Buna dimineata! Sa aveti o zi frumoasa si cat mai usoara.

santorini, am mai gasit recent ceva fain pentru nas. MI-a dat cineva niste bombonele suedeze care se numesc "Fishermen's help" sau "Fishermen's aid". Scuze memoria care nu prea functioneaza. Sunt inventate de un farmacist si au doar uleiuri de eucalipt, de menta si alte chestii naturiste. In Romania se gasesc doar la magazinele unei benzinarii (Rompetrol sau Petrom). Am incercat si eu una si iti desfunda nasul orice ar fi. Un alt remediu naturist si sigur e sa mesteci radacina de ghimbir (daca te tin papilele gustative). Desfunda nasul garantat!

Bia mamica lui Busici (24 mai 2005) si14+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moni_iulia spune:

Buna dimineata!
Roxxy80
Bafta,Roxy! Tinem pumnii stransi si te asteptam cu vesti bune.

Iulia 11+

Mergi la inceput