Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie2009(101)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

joanna - scuzebanuiam ca imi iau papara cand oi intra acuma


39+
poze

AMR 1 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui aris26

joanna - scuzebanuiam ca imi iau papara cand oi intra acuma


39+
poze

AMR 1 de zile




EEE de data asta te iert...ca m-ai convins cu
Dar data viitoare scot ....
Ce te grabesti asa ca fata mare la maritat..stai la coada cum sa nasti acuma..tre sa vina berbecutu meu prima oara...referitor la kg stai linistita si noi avem 3,3 kg aprox nu cu mult fata de data trecuta..da medicu nu mi-a zis ca e vreo problema.

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Pfiu, ce m-am mai jucat pe pagina Pitonului

http://ghiocei2009.piczo.com/victor-andrei?cr=1&linkvar=000044

Mona, Alex


Monaaaaaaaaaaaaaaa, pe unde umbli?

Gigelica +37 Victor-Andrei

http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

Joanna, ti-am pus pe pagina ceva super, demn de un baiatel de fotbalist . Am lasat jos celelalte imagini, cea care a fost si ce am mai testat, decizi ce vrei Aici mai poti gasi tot cu minge. Daca ai alte idei, ascult.


Alexandru, tati de 3 copii perfecti
(un baietel nazdravan, o fetita mica luptatoare, si un ingeras in cer)
_
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Alex2

Joanna, ti-am pus pe pagina ceva super, demn de un baiatel de fotbalist . Am lasat jos celelalte imagini, cea care a fost si ce am mai testat, decizi ce vrei Aici mai poti gasi tot cu minge. Daca ai alte idei, ascult.


Alexandru, tati de 3 copii perfecti
(un baietel nazdravan, o fetita mica luptatoare, si un ingeras in cer)
_
Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...



Alex
am vazut e SUPERRRRRRRRRRRRR
Tre sa ii aratam si lui tati da numai maine.... din pacate.
m-a distrat nr la tricouri..asa ne-ai nimerit..sunt ani nostri de viata...
Mersi mult mult de tot...ramanem datori

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Wooooooooaaaaaaaauuuuuuu!

Ce pagina frumoasa are Darius Andrei pui de Joanna!!!

Vreau si eu ca pe pagina Pitonului sa apara link-urile catre paginile Luanei, lui Clau si Almei, ca "My friends", va rooog.



Gigelica +37 Victor-Andrei

http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Wooooooooaaaaaaaauuuuuuu!

Ce pagina frumoasa are Darius Andrei pui de Joanna!!!

Vreau si eu ca pe pagina Pitonului sa apara link-urile catre paginile Luanei, lui Clau si Almei, ca "My friends", va rooog.



Gigelica +37 Victor-Andrei

http://bd.lilypie.com/0qxyp2.png



Multumim....dar e numai meritul lui Alex bineinteles.
Avem pagina ...da n-avem bebe.
E si pagina voastra e frumoasa...doar Alex a facut-o

40+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

Joanna - ei, nu ca ma grabesc eu, ar vad ca medicul nu e incantat deloc de ideea de al lasa prea mult in banii lui. mi se pare ca in week-end amandoua o sa fim cu barbecii in bratze.

39+
poze

AMR 1 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inna30 spune:

Buna, fetele ,am intrat sa va salutam, eu maine sunt programata pt cezariana, doamne ajuta sa scapam cu bine si bebe sa fie sanatos.Nu pot intra decat dupa ce venim acasa, imi este frica de mor dar sper sa scapam cu bine.Felicitari noilor mamici si multi bebei sanatosi si papaciosi.



38+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca_nicolae spune:

Florinela79,

La primul meu bb, Veronica, buricul a cazut la 17 zile... pe atunci, bb venea casa cu bucatica de buric ne-legata in nimic, asa cum in prezent vine cu un fel de carlig de rufe. De aceea, eu am pus comprese zilnic in jurul buricului, taiate pe la mijloc si doar jumate din inaltime, ma rog, nu cred ca in prezent mai este nevoie. Despre baie, eu am spalat-o zilnic prin tamponare, cu ceai de musetel parca, la ochisori cu ser fiziologic... Sincer, am considerta ca nu traieste in namol ca sa fie super obligatoriu sa o bag in cadita, nu am vrut sa risc ceva la buric. Repet, in prezent buricul vine legat cu acel clestisor, nu stiu exact dc e bine sa bagi bb in cadita sau nu...

Dar presimt ca in max 2 zile o sa-i cada buricul bb-ului tau :)

Multa rabdare si sanatate la max!

Chatonel si Adee,

BRAVO BRAVO BRAVO!!!! Va doresc copii sanataosi si minunati!

34+ si fratiorii mai mari Veronica 11 ani, Tudor 8 ani

Mergi la inceput