*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (232)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Salutare, randunici!
Vad ca netul meu iar merge greu, asa ca voi trimite mesaje scurte, pe masura ce citesc.

Naty, , promit! Multumesc mult pentru raspunsuri.
O am pe Andreea inscrisa la pediatru, cum sa nu, numai ca tipa lucreaza la o clinica privata si nu-mi poate asigura vaccinurile gratis. Face vizitele la domiciliu si vaccinurile tot acasa le-am facut. Si-mi convine ca nu-mi ia bani, fiind o cunostinta de familie. Le-am cumparat pe toate pana acum, nu i le-am cerut medicului de familie, pentru ca am auzit de la voi ca sunt mai bune cele de cumparat. Si tot de la voi am auzit ca Priorixul e mai bun, dar n-am stiut ca e gratis, decat dupa ce am aflat tot de pe crenguta. Medicul de familie e medic militar si nu vreau sa-l schimb, fiindca ma ajuta mult, mi-a fost de folos si-n sarcina cu concedii si tot felul de chestii. Insa nu stiu daca procura el vaccinurile gratis, o sa-l intreb.
si pentru celelate raspunsuri, ma voi gandi si cu serviciul si cu alaptatul.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianadana spune:

Net-ul merge tare greu. Asa ca sunt scurta.
M-ati omorat cat ati putut scrie in we. Nu stiu cum reusiti ca eu abia citesc.
Ramo pt tine si pentru Andru. Sa pui ceva poze cu trici cand o primesti. Pare interesanta... dar parca ziceai ca are 4 roti? Cat de curand punem si noi poze.

Am vazut multe poze si filmulete cu prunci frumosi. Si cand te gandesti ca unii nici nu se nascusera acum un an....

Naty bafta la control, v-o ajunge si voua..
Tuchi cat de greu trebuie sa-ti fie. Si naveta si serviciu si copii. Important e ca sunt sanatosi
Gecko daca ai scrie numai tu si tot as citi la cat de frumos si cu umor povestesti. pt puiul bolnavior. La fel Mimo... un talent la povestit de....
Clau si Liana vad ca se mentine clubul sclifositelor... ce fotomodele vom avea... sa vezi atunci bani pe noi
Adriuta frumoase poze dar mai ales frumos protagonist.
Bubu felicitari pt bucataras. E o sursa permanenta de inspiratie.
Si din nou.. CristinaGoji, te rugam sa mai treci pe la noi..


Adriana, mamica unei minuni - Daria Maria - 2 aprilie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

Somnorica, Clau, Bubu, multam de raspunsuri.

Naty, Andreea inca nu face asa, fiindca eu nu inchid usa cand ma duc la baie, ca s-o pot vedea.
Bubu, tu o platesti pe Lica lunar sau in functie de numarul de ore?
Luny, nu e vorba de bani, e vorba ca se zvoneste c-or sa faca grad pe functie si de-aia. Eu acum am functia mai mare decat gradul...


Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

naty nu merge asa de bine incat sa-l pot lasa sg sa faca ce vrea...ca sa-mi fac'treaba 'linistita il pun in carucior...

adriana si eu si si pe nor'mea ..mda asa mi-a zis sor'mea ca ar avea 4 roti acum nu stiu ...o sa pun poze...

si cateva poze cu andru...


http://www.onetruemedia.com/shared?p=85876b8e3c80ea01cbef3a&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url

RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ccris, pai nici eu nu mai inchid usa ca, am zis, zbiara si bate in ea, dra ideea e ca daca o las deschisa (chiar intredeschisa, chiar daca ea are in momentul ala o preocupare majora cu vreo jucarie) imediat vine la baie dupa mine Si direct se catara pe mine in timp ce eu

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

SA NE RUGAM SI NOI, MAINE LA ORA 12, PENTRU O MINUNE



EMMA INVINGE cancerul!




Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici
www.slide.com/r/-IlWA72N6D_jANj_EVgaybXoakTQN1xj?previous_view=lt_embedded_url" target="_blank">PRIMUL AN
www.slide.com/r/B9OUQvWq6T-cqtkVvpiD2ibe0EBLnlhW?previous_view=lt_embedded_url" target="_blank">PRINTESA MEA


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

am reusit performanta de a-i da lui Mufa o mandarina intreaga!

Iubirea mea, MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Salutare....Am supravietuit si noi,sper sa fie bine maine mergem la control...Eu si randunoiul sintem muci,asta ca sa tinem companie puiutului...Of,of....ce rau e sa ai puiut bolnavior si pe deasupra si tu la fel....Dar ne facem noi bine,si zburdam iar.Sint cam suparata ca Stefan a slabit si nu prea vrea sa manince....ma rog,ma tzatzaie cat de mult poate dar ma gindesc ca-i trebuie si mincare solida.Voi ce ziceti?

Am vazut ca a revenit GianiD pe crenguta,bine ai revenit...Alex e SUPERB,sa va traisca,si sa va bucurati de el....Oau si ce camera proaspat pictata are....Sper sa ne putem vedea in curand,sa vina vremea buna si sa iesim in parc cu puiutii...

Un si pentru Somnoricaeu zic sa nu renunti la alaptat,dar cel mai bine iti zice endocrinologul...bafta...

Naty tinem pumnii azi la control...Doamne ajuta sa fie bine...

Micky e scumputa foc noruta cu rochita ei cu loz.......puiutii nostrii au si lenjeriile de pat la fel...ochiul soacrei....

VA si mai revin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

fetelor care i-au urat succes lui David al meu!Nu am putut sa ma duc si eu cu el,ca nu aveam cu cine sa il las pe Sam,care acum face nani!
Astept telefonul cu sufletul la gura

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Simo, ii tin pumnii!!

Adriana, multumesc

Naty, eu am la mine servetele umede si o sticluta din aia cu dezinfectant de la farmacie, Touch. Dar pana acum n-am folosit nimic ca nu prea l-am lasat pe jos, doar in leagan se da si in chestiile alea cu arc. Mai mult pe Vlad il sterg ca se face varza
Vaaai, super tare baba
Nu v-am zis ca asta iarna ma aplecasem peste carut sa-i asez caciula lui Stef si i-am dat un pupic, eram in spatele blocului. Si a venit un mos f. speriat la mine: "Ce-i faceti la copil?"


Noi am fost la cumnatica mea si a venit si cealalta cumnatica si verisorul lor si am pregatit papa (cartofi prajiti bio si carnaciori bio ). Aaa, ousoare si branzica de la tzara, alea au fost chiar bio . Ma rog, am stat la palavre, astia mici pe-acolo. Tati e si el liber si s-a culcat cu Vlad si Stef nu vrea sa doarma

Somnorica, bafta la doctor si eu zic la fel, nu renunta la alaptat!!! e cel mai bun!

Rox, bine ai trecut pe la noi, sa-ti traiasca Raducu!

Bravo Mufy papacios!

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput