Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ANK - ma bucur ca au fost cuminti puii in avion; iar despre veverite, lebede, gaste, de ce sa dea, mai, cu pietre?...doar nu esti in Romanica?!

ADE - te zbati degeaba cu concursul...macar de ai primi vreun raspuns!

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80
Va reamintesc de hotul de paine: http://concurs.pampers.ro/profile/28785

Votat hotomanul!


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Citat:
citat din mesajul lui adaca

Fetelor eu m-am suparat rau de tot] si iata ce le-am scris celor de la revita Baby, caci la Pampers nu am stiut unde sa scriu :

Ai primit vreun raspuns?

Uite aici poti sa scrii celor de la Pampers:

Echipa Pampers® va poate raspunde si clarifica orice intrebare referitoare la siteul www.pampers.ro/concurs sau din universul Pampers®.


Email:

pampers_ro@kubisinteractive.com

Adresa postala:

Bd Dimitrie Pompeiu nr 9 – 9A, sector 1, Bucuresti

Telefon:

021 301 11 10




Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Am ajuns si noi pe acasa, e o vreme asa de urata la noi, ca nu-mi vine sa fac nimic.
Oare mai vine primavara???


Bianca, va fi bine data viitoare, sigur asa va fi!

Ank83, sa va fie bine acolo! Bravo nazdravanilor cuminti si flamanzi!

CrisVa, multa sanatate piticei!

Eladeea, sa scapati de durerile de dinti cat mai repede!

Anca, subscriem si noi pentru maine la ora 12.

Adaca, poate se sesizeaza cei de la pampers si vor lua in calcul voturile corecte! Oricum, puiul tau e un dragalas - si asta conteaza cel mai mult!

Edit: votat si noi puiul drag din masinuta ...







Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dany26 spune:

buna "seara" fetelor


of si noi suntem suntem raciti, ne curge nasul rau....dar macar nu avem febra ...inca.

dr a zis sa ii dau panadol si nurofen din 4 in 4 ore dar eu ii dau totusi doar 3 ori pe zi si oscilococcinum una pe zi iar pt nas Marimer sau Steriimar si Ophtamesone.(dar tare rau mai plange si se zbate cand vreau sa i le pun)

va pup!o seara buna!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Ade, nu mai fi suparata referitoare la concursul asta. Din pacate asa e la noi in Romania. Nici macar la un concurs pt copilasi nu pot fi lucrurile corecte. Si eu sunt oripilata cand vad cate 2-3 mii de voturi. E clar ca nu au cum sa obtina atatea voturi pe cale obisnuita. Ar trebui sa ies pe strada cu laptopul in brate si sa opresc toti trecatorii sa-l voteze pe Matei si cred ca tot mi-ar lua ceva vreme pana as aduna atatea voturi.

Ank-ule, ma bucur din suflet ca ati ajuns cu bine in Anglia. Chiar ca ai copilasi cumintei dac au rezistat ei atat drum. De abia astept sa vedem poze de acolo. Sa pui cat mai multe.

Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o super fericita 15+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxxy80 spune:

Multumim mult de vot .



Citat:
citat din mesajul lui mariussimiuc

Citat:
citat din mesajul lui Roxxy80
Va reamintesc de hotul de paine: http://concurs.pampers.ro/profile/28785

Votat hotomanul!


Miha si comorile
Vreau sa nu mai fiu diferit
De la lume adunate si-napoi la lume date...

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...



Roxxy, mami de Matei scump si drag (29.11.2007) si o super fericita 15+





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karina1976 spune:

Dany, of, of, sa va faceti bine repejor!
Noi pentru nasuc folosim Humex spray - apa de mare, si vad ca la asta Pati nu zice nimic ... ba chiar il pune singura la nasuc .. nu stie sa apese inca, dar nu se sperie ... la scosul mucisorilor e mai greu, insa n-am ce face ... sta un pic si apoi pa!








Corina - de Paul - 04.06.2002 si Patricia - 13.11.2007


"Doamne, ajuta-mi sa nu uit!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

Ne-a spart o maseluta si noua, cred ca de asta nu mai dorm de vreo cateva zile...
ai vostri copii dorm linistiti toata noaptea?
exceptand fenomenele pe care le stim ca dorm 12-13 ore pe noapte, adica Maria, Iasmi si Matei, mai sunt copii care dorm toata noaptea bine? ziua cat dorm?

a mea inca mai doarme de doua ori ziua, cam 2-3 ore in total, seara adoarme pe la 9.30-10.30, intre 12-2 incep plansete maraieli , plimbari, la 2 noaptea cred ca deja e odihnita si nu ar mai vrea sa doarma, oricum la 6 e in picioare;
pe mine nu m-ar deranja ca se trezeste devreme, dar macar sa doarma noaptea...eu dimi ma straduiesc sa ma misc sa nu o trezesc, dar de cele mai multe ori oricum ea da trezirea

Ellis,mami de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

ALESSIA IN TARA MINUNILOR
MAMI IN BUCATARIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

ellis - in perioadele cu dinti nici Silvia nu doarme cum trebuie. Cu treziri dese, plansete, joaca... dar e de inteles, ce durere tre' sa aiba! In rest, in alte conditii, ne incadram in categoria fenomene cu 12h pe noapte ... Iar ziua, 2 - 2,30h.

_

Nessuno č perfetto ... ma chi vuol essere nessuno???

Mergi la inceput