FIV la Cluj 15

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns uratica spune:


beiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........mai usor cu vorbaraia!ce-i aici?m-ati zapacit de cap gasculitelor!!
urez noilor fete bun venit!si...ca si ele optez ptr dr micu!!!
mai fetelor-cum nu vreti voi sa aveti un bebe cu dr micu?ia nu mai fiti asa circumspecte si nu va mai ganditi la prostii ptr ca trebuie sa fim gravidute!toate!iclusiv eu!!
si..treceti la somnic!!altfel ma dedau si eu la cheful vostru de si ma fac muci acusica!
madutz-multumim ptr capitol nou!sa fie ala cu noroc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

uraticoooo pai cum sa dormi, n-auzisi ca medut are pivnita plina ???Si cred io ca intre timp a terminat si tiramisu Hai sa-i facem o bucurie si sa ii tragem o vizita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

tiramisu? TIRAMISU? UNDE? E GATA? SI IO! SI IO! SI IO!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

maddutz pofticioasa mica, io gata am capitulat, m-am dus sa caut ciucalata Kandia amaruie cu 75 % cacao ca face bine la minte ( si la trup )Tu de care ai? Ca pina ajungem la tiramisu lui medut... eheee.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mara si io vleau cioco amaruie!!
promit ca iti dau tie portia de tiramisu!cat despre vin..am si eu beciu plin!face tati mereu 600 de litri in fiecare an!si e mere suparat ca nu are cine sa il bea!
iar eu nu ma dedau la el ca nu am cu cine!
fetele eu fac maine tort de ciucalata cu capsuni!na!!ca tiramisu nu stiu sa fac!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

maddutz tu auzi ce spune uratica ???? tooort??? de ciucalata cu capsuni??? Io zic sa ne urcam mine in masina, ca io personal nu am program pe miine si sa mergem noi sa-i ducem ciucalata.De care sa fie uratica? Amaruie ??? Cu lapte??? Ca iti aduc un bax

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

io m-am indopat cu niste ciucala Merci!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

uratica, las' ca vin io la brasov si dau iama in beciurile tale!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

mara adicatelea, numa' lu' uratica ii dau un bax de ciucalata?!!!!! si mie? biet suflet amarat? mie, aflata pe aci printre straini, singura, fara mama, fara tata... tocmai mie nu-mi dai ciucalata, mie, posibilata ta surioara, abia, descoperita acum?! mie, care am suferit toata copilaria la gandul ca nu am o sulioala pe care sa o iubesc?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

of, of, mai, mai! toate flutura baxurile de ciucalata prin fata ochilor mei, sa mor p-acilea de pofta! mai de una'zi turqoise se lauda cu un bax de ciucalata, mai sa ies in miez de noapte, direct in pijamale, sa o caut prin cluj medut insirase, mai amu 2 saptamani, un meniu de m-am dus urgent la baie sa caut o lama tocita si sa ma joc "de-a emo" , uratica face tiramisu (fara a mai aduce in discutie meniurile ce ma faceau sa salivez precum un saint bernard), mara imi flutura un alt bax de ciucalata prin fata ochilor! si basca, ca am terminat si cutia de Merci!
....ca sa nu mai pomenesc de "plangerile" cu care se prezinta la raport fetele: "sunt prea slaba si vreau sa ma ingras" ce mai pot manca sa reusesc sa ma ingras cu 500 de grame "fetelor, ce ma fac, nu-mi mai vin hainele: am slabit 2 kg"
of, unde e dreptatea in lume?!!!!!!!

Mergi la inceput