Nou stil de viata (263)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Si dupa cum v-am obisnuit...dupa Sor'mea hop si eu...su jur ca nu ne vorbim.

Deja e ziua jumate gata si eu am facut mancarica....si am bagat la spalat, am ingrijit copilasii cu medicamente si toate cele....acum ma asez frumos in canapea si ma uit la "Dansez pt tine"

So...eu m-am hotarat si de Luni ma apuc de WW la modul cel mai serios. Faza nasoala e ca seara va tb sa imi pregatesc papa pt a doua zi...dar ma voi descurca si abia astept sa imi revad notitele despre aceasta dieta.

Acum va Poop ca a inceput emisiunea.




Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui Tzuni

ASTEA-S florile mele preferate. Cand ma marit cu asa ceva sa-mi veniti!

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE



Tzuni pai grabeste-te ca acum se duc...sau ai grija sa te mariti primavara ca eu vreau sa-ti fac pe plac. Si sunt convinsa ca nunta va avea loc www.angel-healing-extras.com/dafodils.bmp" target="_blank">aici, nu-i asa?

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

eu am plecat iar de acasa, am venit acum o ora si mi-am facut o supa crema ca mi-era pofta.

Sunt cam obosita, revin...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Ciao dragutelor!
HELP: Delia si fetele care stiti sa faceti humus, vreau sa stiu cum decojiti toate boabele alea de naut sa iasa humusul bun, ca io imbatranesc langa el! Ce mai puneti in el sa fie bun la gust? Of, eu nu am stiut ca se umfla asa de tare si am o tona de boabe umflate si le fac maine dimi ca acum m-am enervat!

Am vorbit cu Rolooo mi-a cumparat hainite pentru Serban cu desene animate

Ruxi, ce fain ca ai facut supa crema, bravo!

Va las, viu iar maine dimi sa vad ce ati mai scris!

Vio

Va pe toate
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Roxa,

eu am facut hummus de cateva ori.

Nautul este crud? Eu nu il cojesc, doar il inmoi o noapte si il fierb bine bine.

Il frec cu mixerul ala de mana impreuna cu ulei de masline, putina apa, zeama de lamaie, tahina(pasta de susan), putin usturoi pisat.

Zi daca nu e clar.
Pup.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Salut.

Delia, tatalui. Petrecere frumoasa!

Is rupta: am iesit din casa la 7,30 (deh, am avut olimpiada!) si am ajuns acasa acum un ceas, adica la 23,30 - . In plus, mi-am luat-o in freza...vorba mea: bine faci, palme-ti iei! .
Sanatosi sa fim, ce conteaza rautatile de care ne izbim?

sa aveti un somn odihnitor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

'Neata fetelor!
tzuni, am retinut! Tu marita-te, ca eu iti aduc un brat mare de flori galbene!
Vazu-i acum ca vrei sa renunti la carne pe motiv de durere de stomac; la mine e invers: cand mananc legume ma doare stomacul!
Delia, sa-ti traiasac tatal!
Gusta, nu am apucat sa-ti raspund; daca vi prin Bucuresti, sigur ca punem de-o intalneala! mai era cineva care spunea ca vine in acea perioada, ar fi super!
Zuzi, cum mai esti? te lasasem deprimata rau!
Mephala, Carina, Puskin, hcclara, hopes, delia, violeta, gabi, delia, roxana, dordia, louisea, criscosty, nastad si pentru restul fetelor: si o duminica placuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata!

Iar s-a trezit Mara la 7!! Asa ca's treaza luminata, am facut cafea, ceai, am si niste cozonac, pun de o omleta, fructe proaspete, cereale si ce mai vreti voi!

Sa aveti o zi calda si luminata!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Gabriela, pe mine nu m-a trezit nimeni la 7, m-am trezit singura .

Multumim de tratatie. Ce program aveti azi?

Carmen . Esti mai bine?

V-am zis ca merg la inot?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

'neatza!

Ruxi, e clar, asa o sa fac Nautul l-am muiat si fiert de ieri si a lasat cojite multe multe si le-am mai strecurat, dar pe cutie asa scria ca pt o omogenizare buna sa se decojeasca...si cum dadeam cu mana prin el, boabele se decojeau dar is multe rau si nu le pot lua pe fiecare in parte

Laura

fetelor, va las ca fug la sala c-o prietena. Vb mai incolo!

Roxa

Mergi la inceput