Nou stil de viata (263)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara fetelor...

Nastad... lasa mama ca iese soarele si pe strada ta, si a mea...si a fiecaruia la un moment dat. tb doar sa fim optimiste si sa avem incredere.
DAnielag pai....alunele erau "supercontraindicate"...iar varza era calita in ulei...nu foarte mult...dar destul cat sa o faca interzisa intr-o dieta. Nu era cu carne dar...totusi era mult prea grasa pt ce ar tb sa bag eu. Si in plus...alunele si varza le-am papat dupa ora 20.00 ...so....not good deloc.

Azi am mancat mai bine...dar mai putin ca sa compensez ziua de ieri (mai putin caloric..ma refer.)
Tzuni...din pacate nu suntem impreuna...eu am ajuns tarziu(21.30) de la scarbici iar sorela era acasa de multisor. Cam obosita ce-i drept...dar maine ne vedem cu siguranta.
Wow...ce flori...exact preferatele mele. Narcisele si mai ales cele galbene.....

Va uitati la "Dansez pt tine???" Eu nu rezist in seara asta dar maine voi viziona ca tare imi place show-ul.

Acum va poo ca merg sa vad un ep din "24"



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Noapte buna si de la mine, gata, am scapat de inspectie.
Ma declar multumita si obosita. N-am avut timp sa citesc ce-ati scris.
Ma duc la somn, maine avem olimpiada, faza judeteana. Apoi sunt libera, .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Neata!!

va las micul dejun cu de toate, va pup pe urechi si am plecat! Ne vedem diseara.

Tzuni, mi-au iesit si mie okii la abdomentul la fetele alea!!! Ma intrebam asa in barba oare cat sport fac in fiecare zi...



Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata,

Poftiti la ceaiuri, cafele, fructe si ce mai doriti.
Eu n-am mai putut sa dorm asa ca imi fac de lucru pe aici. Mai tirziu plec la ai mei sa-l sarbatorim pe tata.

Tzuni, mersi pentru dedicatie. Da, am reusit sa ma despleticesc dar m-au trecut toate caldurile pina am reusit sa fac toate exercitiile aproximativ corect. Uitati aici cu ce m-am ocupat eu aseara: PILATES.

Roxa, mie-mi place de vampirul Bill si faptul ca mereu se intimpla ceva interesant in serial si nu o lalaie la nesfirsit. Bafta la sala in continuare.

Va pup.




www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Neatza

Delia la multi ani tatalui tau

SI merci de ceai si fructe :)

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Tzuni m-ai omorat cu pozele cu florile cu tot sincer.Ai o energie in tine si o buna dispozitie si daca vrei sa imi dai si mie un pic si cum ti-a zis Roxa azi ma vad cu Rolo ,sper.

Multumim de urari pentru Mara dar are la cap una bucata vanataie si la nas e julita rau.

Mai revin.

Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISCOSTY spune:


Neata! Scuze ptr. lipsa, dar mi-am adus de lucru acasa si am mult de recuperat. Cum societatea este in dizolvare, va dati seama ce este pe mine Nu am avut timp sa citesc din urma, dar am vazut ca nu sunt trecuta la active, am scris capitolul trecut dar probabil nu s-a citit mesajul meu. Asa ca rog serifa sa ma treaca la active cu 76 kg.

Delia, la multi ani tatalui tau
Cuscra, pupici Marei

Va pup pe toate si va doresc un weekend placut



Crys si Dany

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Neata si o sambata frumoasa!

M-am dres si eu dupa betia de aseara si m-am apucat de gatit.

Meniul meu de azi:

D: cafea + 1 lg zahar brun + 1 baton cereale
P: dovlecel scazut cu cod inabusit
C: branza cu salata de varza
migdale si nuci

2 l apa si sport

_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

De azi am spus "pa" carnii. Ca nu mai pot s-o mananc. Ma doare stomacul ori de cate ori mananc carne; cred ca o diger prea greu. Chiar si pe cea de pui. Dar nu ma fac vegetariana, ca mananc peste, oua si branza.


_
Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit siiii.... IN LUPTA CU KILELE

CINE VREA SI CINE POATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta70 spune:

Buna ziua, ca dimineata a trecut!
Am citit din urma si m-am amuzat copios cu replicile dintre voi. Sunteti fenomenale cum stiti voi sa descretiti fruntile oamenilor.
Zuzi multumim de capitol nou si brava pentru revenire. Stiam eu ca nu dureaza. Cu facultatea este ok, adica am trimis proiectele, au fost acceptate pentru evaluare si acum astept sa vad evaluarea. Intre timp am nelamuriri in ce priveste activitatea de practica. Este o totala dezorganizare, nimeni nu stie nimic si multi vin cu presupuneri, care mai rau te baga in ceata.
Tzuni iubita, noi, surorile suntem impreuna, in general, in week-end-uri, din cauza de programe diferite la servici. Acum cu mutarea sora-mii, poate nu mai face zi lumina la servici.
Delia petrecere frumoasa cu ai tai si La Multi Ani! daca il sarbatoriti pe tatal tau.
Gabi starea proasta de la servici nu este din cauza colectivului, ci din cauza faptului ca treaba nu merge prea bine, si in plus pe al meu sef nu prea il mai intereseaza ce se intampla, motiv pentru care ma cam lupt cu morile de vant, de una singura. S-ar putea sa incep sa-mi caut mai repede decat ma astept. Oricum iti multumesc pentru sfaturi
Anda superbe glumele cu avocatii. Revenire rapida. Stiu ce inseamna o interventie chirurgicala dentara.

Gusta, Puskin, Carmen, Roxana74, Nastad, Danielaq si toate celelalte fete

Azi am in program curatenie si probabil o plimbare pe la ai mei.
Mancare am facut aseara, in timp ce ma uitam la "Dansez pentru tine". Am facut o ciorbita de fasole boabe si iahnie de fasole, orez cu sfecla fiarta si cu ceapa rosie, asa ca azi am scapat de mancare.

Va urez un week-end cat mai placut si calduros, ca aici la Bucuresti este cam frig.
Plec la curatenie, desi am un chef....
Pupici

Mergi la inceput