Clopotei de ian-feb 2008 (201)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D

Da, nu-i mai face branza cu ca lactic.
Laptele/ iaurtul si alte branzeturi raman in cantitati normale.
Sa transpire e normal, va transpira si mai mult de acum incolo.

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze









Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laura_dimitris spune:

Roxanici, pentru ca nu am fost in stare sa-ti raspund la SMS... Iti multumesc acum, cu intarziere si cu scuzele mele!!! Nu era situatia prea "rosie" ca sa zic asa... Exagerase mama. I-a trecut cu crema de oxid de zinc alternata cu crema de galbenele...

"Tema" ti-am dat-o pe 18 cand ai stat acasa Iti scriam intr-un mesaj sa pui mana sa ne mai pui fotografii cu adelutza buburuza

Cat despre zgomote de bormasini... Chiar zilele trecute am experimentat si eu astfel de momente... Eleni dormea si vreau sa spun ca a inceput sa planga si tremura efectiv de frica... Dar eu nu am ce sa zic ca de 2 ani de cand stau aici nu prea m-au deranjat zgomotele... Era vecina de de-asupra mea cu care ma am bine. De fapt, ma am bine cu toti vecinii spre deosebire de apartamanetul de dinainte unde ma certam cu urlete cu vecinii de jos ce-mi reprosau ca pun gresie/faianta. ca -mi faceam mobila in casa ca doar nu eram nebuna sa car pisese de mobilier pana la etajul 10.... etc. Asa ca eu de atunci nu mai zic nici pas vecinilor ce mai dau cate-o gaura in perete
Pe mine m-ar deranja teribil si as face scandal daca as avea petrecareti sa-mi puna muzica de "calitate" in mijlocul zilei, noaptea... De fapt, nu mi-ar placea sa ascult nicicand o astfel de muzica...

Laura - mandra mami de Dimitrakis - 25.04.2003
si Eleni - 05.02.2008
www.flickr.com/photos/21462816@N06/" target="_blank">poze

povestea nasterii lui eleni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

LauraD, stai linistita - nu trebuia sa nu-mi raspunzi.
Bine ca s-a rezolvat.

Ca despre 'stat acasa' - aici era nebuloasa - n-am stat decat pana la 1:00 pm (pana a ajuns mama, acasa); apoi, am venit la munca - am avut pb si nu le utea reolva din telefon (si stii tu cum e in perioada asta).
Dar tot am 'profitat' ca sunt acoperita si am stat pana la 1:30 cu buburuza - Doamne, ce bine a fost!!!

Alte poze, vreau sa-i fac cand s-o mai incalzi - i-am luat 2 rochite de velur - ca m-am plictisit de panatloni si gheaca.
Abia astept sa mergem in parc! (dar sa nu mai fim asa pe fuga, ca se face frig, dupa 5:00 pm).

Am admirat-o pe bulina si pe flacau; sunt 'deliciosi'; poza cu toti trei (tati & kids) este preferata mea (m-am dus la IT sa le vad si sa ma mai cert odat cu ei, ca au banat flick -ul)



Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



mai fetelor .. unde ati "fugiat" cu toatele??

eu ma pregatesc de plecare .. ma duc la kidex si apoi la ceva cumparaturi ..

weekendul asta lucrez asa ca o sa fiu prin preajma!

weekend frumos si calduros va doresc!

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 11+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Shopping-uiala placuta, Helene!

Sa-mi spui si mie ce jucarii ai gasit la kidex - noi, maine il avem 'pe lista'- demne de luat in seama.



Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Salutare, frumusele si frumusei
Am o intrebare intrebatoare (Ereena cred ca ar sti cel mai bine, daca imi amintesc eu bine, dar e binevenit orice sfat): cu ce sa ma dau pe genunchi ca mi s-a maronit pielea pe rotule cam cat o moneda de 50 bani si arata nasol tare? Cred ca de la aerobic mi se trage, ca lucram exercitii pt fese stand in genunchi


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),
Filmulete
Craciun 2008
10 Ian 2009 - Mi-au luat motul
Thea la 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Am plecat al abuburuza.

W/e minunat va doresc.

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

buna ziulica zuze buburuze!
intru si eu pe sfarsit e saptamana, ca de cand am inceput sa lucrez iar diminetile mele infernale... mi s-a cam taiat firul cu internetul. mai stau io pe ym, da pana scriu doua vorbe, strang prin casa, frec, adun, aranjez...

sper ca toate sunt bune si frumoase in odisee, ca nu sunt clopotei bolnavi, ca va bucurati de soare si de primavara!

va pup, merg la servici, dupa ce tocmai mi-am incheiat serviciul in casa, m-am enervat pe barbat, am injurat ca o birjareasa, si-acu fresh de tot, ma duc sa prestez si pe bani, ca ce se face acasa e gratis si nebagat in seama:)))

sa va bucurati de soare!


miri_mik mami de bruno (28.02.2006) si de bebe sacha (08.01.2008)
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://m3.lilypie.com/qNubp1.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

ola zuze.......azi sunt zuza rau si cred ca o sa ma pasca si o raceala ,de azi draga dim robotesc ca un robotel ,rufe ,mancare pt noi pt Sasa ,care Sasa e tot mucioasa,de la tacsu' i se trage acum ,dar ideea e ca tot ies in viteza lumini afara dezbracata transpirata si deja simt un gadilit in gat ,sper sa treaca si sa nu o iau de la capat
ce mai face Sasa???
buna intrebare ,de 2 zile i mucioasa ,cum spuneam ,de la tacsu',care a venit acasa acu 2 zile cobza de racit ,o plecat dim la munca ok si o venit prastie,tusa-muci -febra ,asa ca fiisa primitoare sa servit cu inca o portie de muci asa ca ce sa fac??iau lucrurile ca atare,am fost ok o sapt ,i si prea mult nu??
binenteles ca a reintrat in greva foamei pe motiv de nas infundat sau plin de mucii,mie imi vine sa zghier dar am 2 raniti si mi sa nu i deranjez daca cumva zghier prea tare asa ca ma abtin,incaodata,

va sarut comoriile si hai sa auzim numai de bine

Dana mami vad ca sunte-ti nedespartiti inca,2 in 1,BRAVO MAMIIIIIII

SI ZUZELELE DIN BUTOI CARE APROPO MAI INCAPE CEVA IN EL??as sari si eu dar deja cred ca dam pe dinafara ,deci ma abtin ......sau poate daca sar iesim toate
scuze pt cearceaf dar mi se trage de la rufeeee

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stoisor spune:

ps.am votat niste piticiiiiiiiiiii,astept pusiliciiiii
am vazut niste filmulete si niste pozeeee cu ochisori frumosi albastrii ,cu frizuri a la bebelacii,si cu caluti nazdravani,si sa traiasca cowboy-tza ,oare cum i strigatura aia???iiiiihhhhaaaaaa

Sara Ioana 15.02.2008
**************************
am un anisor
*************************
POZELE NOASTRE
INGERUL MAMI CRESTE MARE
22.10.2008
7.11.2008
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=74ab4ff8f981e0e0705358" target="_blank">clip SARA IOANA
**************************

Mergi la inceput