Aradence DC (118 ) - si noi alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Mama da'ce ne inghesuim la intalneala asta. Vai s-amar ce-o facut criza asta din noi!

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Neata!
No ca eu azi noapte facui febra...38,5 Nu ma doare absolut nimic, sunt putin cam pleostita, in schimb fac febra Am inceput sa iau Humex, ca poate e doar un inceput de gripa si macar sa previn deci clar, io stau acasa
Ma duc sa-mi beau cafeluta...vrea careva?




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

Buna fetele. Eu am baut cafeau, am fost matinala, acusi plec cu Maria la control.
Vad ca toata lumea e bolnava pe aici. Multa sanatate tuturor.Ada eu zic sa mai amanam intalnirea, decat sa facem schimb de virusi intre noi. la toata lumeaGabrielafericita de MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Nici eu nu am vesti mai bune, poate m-a prins raceala ieri dimineata, cand am galopat in viteza prin oras, la banca, la gradi sa il pun pe Alex pe lista de inscrieri....; cand am ajuns acasa era leoarca maieul meu. Mie termometrul nu-mi arata ca as avea febra, dar ma dor toate: capul, gatul, ochii si toti muschii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Deci se pare ca azi avem program de voie ...
Sanantate celor bolnavi ca vad ca s-a lungit lista! Diana e mai bine,nu mai e ragusita decat foarte putin.

MONI 19s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date/2009-03-07/16:31:31" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

iar am febra Nici nu stiu ce sa fac cu Raul, sa-l las la mami sau sa-l duc acasa...totusi cred ca'l duc acasa ca precis va fi dezamagit daca'l las in Vlaicu si nu vreau

Fetelor io am o problema Vreau sa-mi fac un tatuaj pe umar si nu stiu ce...dati-mi cateva idei, pleaseeee




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Clau pai iti tatuezi ce te reprezinta pe tine cel mai bine...idei n-am

Ada la clasa "step by step" l-ai inscris pe Vladut?Daca da, atunci o sa fie coleg cu Nicolas...

Io-s suparici ca are Alesio conjunctivita, deci azi a stat acasa....Ma duc sa-i fac tratamentul, apoi ma apuc de mancare, curatenie...la noapte lucrez... pe toate si sa va faceti bine repede!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Ioi, cati bolnaviori!

Azi am 40 saptamani, dar bebe nici nu se gandeste sa iasa, ma simt mai bine ca niciodata! Vestea buna e ca am apucat sa termin tratamentull si ca nu mai are circulara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Cristina rubi, ma bucur ca ai reusit sa termini tratamentul, fetita cuminte Dora!
Clau, cred ca faci febra pe fond de stres... Doamne da sa-ti gasesti job cat mai iute si nu mai ai timp nici macar sa vezi ca ai febra! Cat despre tatuaj... chiar nu stiu ce sa zic. Mie imi plac asa... ca arta, dar nu cred ca mi-as face vreodata. Nu vad ce imbunatatire mi-ar aduce. Ai putea sa-ti tatuezi si tu o femeie de-aia slaba si bunoaca rau...asa, ca sa stii ce-ti doresti sa ajungi!
Care era pana la urma concluzia cu intalnirea?
aaa Ioana, nu l-am inscris pe Vlad acolo ca vreau sa-i mut pe amandoi la o gradi in Micalaca sa nu ma mai duc atata amar de drum, ca o fac degeaba. Am ajuns la concluzia ca sunt doar vorbe in vant asta cu "cea mai buna gradi" in ce priveste pp14. Nu e cu nik pozitiv mai deosebita fata de altele. Asa ca macar sa injumatatesc drumul.
Gabi, hai mai lungeste-te si tu un pic pe aici... Chiar asa, tu de ce n-ai chef de nimic, ca nu ne-ai dat nici macar un indiciu.


Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns X-ray spune:

.....

alina mamica bulinei Elisa(20 iunie 2007)
avem poze in concurs www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=2" target="_blank">alina1 si alina2




povestea noastra...

Mergi la inceput