*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (227)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bitza037 spune:

Mai Mami-papciosule......chiar nu ti-a fost tie dor de noi sa bagi cate un ochi ,macar o data pe luna????ca noi mereu intrebam si ne gandeam la tine!!!!!

sper ca nu mai dai bir cu fugitii....stiu ca ai treaba, dar macar asa un cuvant-doua

IRINA
Mami fericita si implinita de Antonia
sufletel

www.flickr.com/photos/21646834@N06/" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui cami33

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

La 1 an ce Infarix se face?hexa sau penta????




PENTA

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


Apai nu zisei eu ca habar n-am?

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Adela, superba tanara mamica, superb baietel, superba costumatia cu camasuta si cravata si superb montajul!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

L-am vazut pe tizul Stef la un anisor, murdarici de frisca , iar la montajul Neliei a dansat Stefu meu de nu mai putea

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ufff, abia acum am reusit si eu sa intru, cu calculatorul varza, nu vroia deloc sa-mi deschide Explorerul...

Ce faceti? Toate bune?

Cuscra!

Simo, penta am facut si noi ieri.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

adela,frumos fok stefanelul!!!apropo,si numele meu de fata era achim....om fii neamuri?

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Gecko, sorry pt cazatura! Bine ca nu ti-ai fracturat nimic!
Ce ma fac cu David? Se urca pe canapea la ficare 5 minute si trebui sa stau lanaga el. Azi l-a invatat bona cum sa se dea jos cu spatele, dar tot mi-e frica sa nu se arunce in cap.

Lui Dav ii mai pace reclama la Delma, cea in care canta Stefan Banica, desi nu va gusta margarina never.

N-am reusit sa vad pozele lui Eric si ale Amirei, nu mi se deschidea o alta pagina de web.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aoleo, Ioana...si Stef se urca singur pe canapea si in pat la ei in camera . Si eu ii mai las pe amandoi in camera 5 minute si mai fac una-alta...mereu ii zic lui Vlad sa ma cheme daca se urca...vad ca a fost cuminte pana acum

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramo_cata spune:

LA MULTI ANI MARA


LA MULTI ANI PETRU

sa cresteti mari si sanatosi

hai ca am aparut si eu...o sa incep cu zoze uff ce povestioara frumoasa ,ce familie frumoasa sunteti...ma bucur pentru tine ,ma bucur ca esti indragostita de 2 baieti,se vede ca ai un suflet mare plin cu multa iubire...
gecko socrelu nu prea e bine,am fost cu el la spital si are spondiloza cervicala,face tratament injectabil si pe cale orala.azi a fost sa-si faca analizele,acum pe seara o sa mearga sa ia rezultatul...
clau ma bucur ca rebe nu a avut nici o reactie de la vaccin ...si andru a avut o perioada cand refuza fructele.
naty- pt cele 8900g si 75 cm ,sper ca nici voi sa nu aveti reactie la vaccin...naty noi pe langa muuultele reclame mai vizionam oraselul lenes dupa jetix...incepe pe la 14.si un pic si tine pana pe la ora 15 ...exact cand papam pranzul e chiar f frumos cu muizca ,topait...
simo si eu chem primavara dar nu ma aude..la noi ploua si nu-mi place de loc...
thea darnica si alice am vazut si eu cocosul


vladutz curajos sa nu mai fie supi...
miha f frumos cadoul ...

myky noi suntem nedati...daca ai curaj sa-ti dai fetita unui oltean asteptam raspuns...feliictari pt cei 4-5 pasi
moaaamaaaa uite ma ca mami_papacioasa ne-a auzit ca o strigam,eu chiar saptamana trecuta am intrebat de ea si de haney boney...bravo gecko pt reusita...si off sa=ti treaca loviturile...


mami bine ai revenit...vad ca sunteti bine daca revii pune si tu niste pozici cu albinutza mica ...te asteptam si te

ioana si andru a resuit sa se urce pe fotoliu ...azi s-a urcat de 2 ori...off si ce mai topaie de fericire cand se ridica in picioare si se tine de spatarul fotoliului...


noi azi am reusit si ne-am lovit de 2 ori cu capul de mobila,se prinde de mobila sau de ce se tine el si pleaca la plimbare uneori reuseste alteori isi pierde echilibrul...stau minut de munut dupa poponeata lui ,ce sa fac...tot azi a descoperit cuiele de la parchet,cele dupa margine,se duce si da cu ungjia pe ele...e criminal...

de dimineata imi venea sa-l mananc ...s-a trezit pe la 7 s-a uitat la mine ,a vazut ca sunt langa el si m-a luat de gat....off imi venea sa mor ,l-am luat in brate si a adormit la loc pana la ora 8...
trec la vazut pozici...pup




RAMI mamica fericita de puiutz mic si iubit ... ANDREI


http://family.webshots.com/album/570074746HPOtHR


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ccris_ccris spune:

randunici!
Scuzati absenta, dar am fost cu trebusoare muultee!
Sunt cu temele nefacute, nu va suparati, va rog!
Si daca v-a fost dor de noi, iaca niste pozite noi! .
Pup si revin mai tarzior.

Cristina, cea mai fericita de Andreea Georgiana (18 aprilie 2008)
Iti multumim Doamne pentru mica minune!

POZELE MELE

Chocolate therapy is, oh, so good!

Mergi la inceput