*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (227)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Miky, Bitza- CATEGORIC reclama cu scufita rosie este si preferata Iuliei, de departe...Eu am banuit ca muzica e de vina...Ei si, normal, ii mai place mult aia cu bebicii care beau Milumil 3 si rad de se prapadesc...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tonic spune:

Cineva ma saboteaza! de dimineata tot dau send la mesaj si nu se duce! Si ieri am patit la fel!
De "suparare" m-am uitat la toate pozele:
vazut Eric frumos, delicat si zambitor si pot sa spun mamei xa ar fi fost pacat sa nu mai faci un bb cu asa frumusete in casa! Iar greutatile prin care ati trecut te-au intarit si cu siguranta nu se vor repeta! Curaj, felicitari si toate bune sa fie cu "ANA" iti doresc.
Am vazut-o si pe Amira motata cu tortul ei original (chiar, cine l-a fabricat, ca arata de milioane?)
Mufy-Pufy frumos, zambaret si cu muschii la vedere, apoi suparat ca nimeni nu se ridica, la dans banuiesc, doar era petrecere, nu? Si Luny, nu fi trista, stai sa vina vremea buna, sa se regleze si programul copiilor, apoi ne vedem mai des, eu iti promit! Ca acum eu as iesi, da' nu am carnet(ca sunt mai tontica si fricoasa) si nu pot iesi cu piticii cand e urat. Si nu uita ca din toamna "ne vecinim", sa vezi apoi intalniri si lupte pe pitici!
Am citit ca Simo e suparata, dar n-ai motiv ca prostia si rautatea sunt incurabile si stii tu, "de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere, noi ce pretentii sa avem...Iar tu stii cel mai bine ca SAmi e minunat si perfect, indiferent ce cred/spun altii. Auzi, sa nr pasii, n-am mai auzit asa ceva!
Felicitari vedetei noastre Ela pt aparitia pe prima pg si lui Vlad cel curajos la analize!
Sanatate puilor bolnnavi si multa rabdare si putere mamicilor care au grija lor!
Mimo, tu ziceai de ghete, erau pt tine sau pt Vlad? Ca vreau si eu pt bb Oaca incaltari noi si ziceam sa caut prin Titan si la Bucur Obor unde a zis tiza. Al meu are piciorul cam lat deasupra si nu am gasit model potrivit, ghetele de iarna sunt cam grele merge cu ele parca-i beat, vreau ceva mai usor. Tu ce/unde ai gasit?
Am facut ciulama cu mamaliguta, esec total la bb, nu stiu daca de la meniu sau mofturi de dinti.Acum doarme, vad cand se scoala daca papa piureul lui obisnuit, e clar. Da' mancarea era OK ca restul familionului, cu mine in frunte a ras tot- spun asta doar fiindca-s modesta.
Mai citesc si apoi revin !
catalina, mama Antoniei 07.04.2000 si a lui David-Luca zis Luki/Oaca -1 an


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

La 1 an ce Infarix se face?hexa sau penta????

Clau,esti o draguta
Gecko, sa-ti treaca repede!si La multi Ani lui Patrick
MamiP,bine ai revenit pe crenguta

Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

mami.p hello!
gecko mi te-am imaginat insirata pe gresie, sorry, stiu ca nu e de ras!
Vlad de Bubu, baiat curajos

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

La 1 an ce Infarix se face?hexa sau penta????


Eu parca am inteles ca hexa...dar la cat de dragi mi-s vaccinurile mie, sunt mai inculta decat o precupeata la capitolul asta. Intreaba si tu medicul inainte...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adela achim spune:

Si ca sa vedeti ca ma tin de promisiune...

Stefan la UN AN...
http://www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=849c2e0424dde76de14c4b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

http://www.onetruemedia.com/shared?p=84b6c64e0cb55963639db3&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url
zicea cineva ca vrea un baiet neluat...va dau eu...e proaspat...doar ca e cam scump la vedere....
randunime ce mai faceti...ciripiri mereu...voi nu aveti probleme cu prima pagina?logic ca voi terminati un capitol in 20 de ore de la logare....mama voastra de reguli..

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami33 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Simo27

La 1 an ce Infarix se face?hexa sau penta????


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008







PENTA

Cami, mami de Maria Alexandra(02.05.2002) si de Luca Razvan(28.03.2008)


pozici
www.slide.com/r/-IlWA72N6D_jANj_EVgaybXoakTQN1xj?previous_view=lt_embedded_url" target="_blank">PRIMUL AN


Doua lucruri trebuie sa le dam copiilor: radacini si aripi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Multumim pentru felicitari!
Dar nu stiu ce-a fost cu el...mereu patim asa cand are emotii puternice si se intampla diverse evenimente...am dormit o ora jumate si s-a trezit plangand in hohote...l-a trezit si pe Stef...apoi l-am linistit si s-a intors cu spatele si a adormit la loc...mititelul meu...

he, he, ce m-am distrat ca ati incurcat buburuza cu catelusii , veri fani

Mamipapacioasa Ma bucur ca sunteti bine si albinuta e o scumpica

Gecko, saracuta de tine...imi pare rau ca ai facut bube...bine ca n-ai patit altceva, imi inchipui ce naspa a fost cazatura...bine c-ai apucat sa nasti gravida

Naty, si Stef haleste urzici cu mamaliguta, ce super ca a papat Iulia!
I-am facut si eu piure cu ficatel, i-am fiert ficatelul cu morcov si radacina de patrunjel si le-am mixat crema si apoi am pus cartofii si am facut cu mixerul normal, cu laptic zuzu si unt. Iamii, a lins tot si mai are si pt. maine

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Citat:
citat din mesajul lui luny

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)



Acuma nu mai esti mami de bebe, esti mami de toddler!

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput