*LMA!!* Puiuti de Randunici 2008!! (226)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Geko, sunt acilisha , nu esti singura , promit sa trag cu aspiratorul cind plec

Cleme

sa spun si eu LA multi ani MAria si Luny pt ieri

am vazut pozici , si acum ma uit la pozele lui fiimiu.si pling of corse




Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Am fost in parc!! ne-am intalnit cu Clau&Co.!!! tare frumosi sunt toti4!! Rebe, o bombonica loz de-mi venea s-o musc!! activa tare, nu sta locului, cerceteaza tot! au reusit copii sa socializeze putin, dar fiecare era ocupat cu drumurile in directii diferite!:))))

cleme am cumparat setul de party de la hipermarket..
mimo draga, exact asa patesc si eu cu Muffy de cateva zile, nici nu pot sa-l pun in scaun, ca urla,vrea numai pe jos la joaca, il indop cu pacaleli atat cat se poate.. Si pe noi, pe TOTI care-l iau in brate, ii ciupeste de pielea de pe gat, si tare!! acum i-a 'facut' pe ai mei, in parc, de erau cu ochii ca la melc scori! eu am ceasuri mov pe mana!:))MUSCA!!Fixatie am zis eu ca facuse ptr borduri!! 2 zile!! nu copii, nu parinti, nimic! cum iesea afara, facea borduri, sus/jos pana a reusit sa le urce/coboare perfect!! Si are momente de studiat oamenii in parc, se uita incruntat la ei sau le rade in hohote, dupa caz! dar de multe ori e serios si doar studiaza impietrit stand pe loc!Te-ai calmat?Laur e fratele lui Liviu, Ioana creata e gajica lui!pai cine e pestisor cu aripioare de martie, hmmm?..
naty a fost party doar cu ai lui Liviu, ai mei, next week!
gecko mie nu mi-e rau de ce pove tu miiic, am mai auzit si eu de la Liviu d-astea..
kyaaa ma bucur sa te vad!! revedera placuta cu husbandul!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

butucico poti sa ne urezi si maine, ca nu ne suparam!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Da Luny numai ca maine nu stiu daca pot intra......... stiu ( am vrut sa vad daca esti atenta, glumesc desigur) m_ a luat valu'



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns VALENTINA C spune:

Am fost in parc azi!
http://community.webshots.com/album/570537576qsVthN

Valentina si Matei (10.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

hai ca am reusit sa pupam pana la urma si gasca si curcanul...Ilinca a pedalat in tricou ca cica ii e cald cu geaca( am lasat-o in damblaua ei!), surubul a smuls iarba si zgramat pamant, a impins la bicicleta sora-sii, a fugarit un baietel...
azi n-a dormit decat 40 de minute in masina, cand cautam loc de parcare...in rest, ciuciu...

mai, Iinca era destul de antisociala, nu prea se juca cu nimeni, se cam speria de copiii care veneau la ea...n-am putut sa o oblig niciodata sa suporte o anumita companie.
Cu toate astea la gradi s-a adaptat bine, se joaca cu copiii, dar prefera doar pe unii dintre ei...oarecum firesc.

Nu cred ca faptul ca la 1 an sunt sociabili sau nu este relevant pentru dezvoltarea lor ulterioara!

Gecko, draga, ce viata ai mai avut si tu pe salvare!

fug la trebi ca ma mananca balaurii!

am vazut pozele cu Mufa, n-am putut sa nu remarc maieul lu' mamaie!
Trebuia sa dati si voi centrala mai la mic!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

Ioana , Kitzy stie germana , mi-a tradus si mie ceva , nu-stiu daca iti mai trebuie dar eu acum acolo citesc



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gbutucica spune:

"esssssplicat-mi" si mie ce e cu pozele , chiar daca intru rar sunt tot o randunica, ce si cind trebe sa fac, pliz, pliz, am citit in diagonala si tot nu mi-am raspuns la intrebare.

mult'am



Giani .. Mamica de ANDREI ,....



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Eu nu stiu ce a scris Gecko, pur si simplu mi s-a facut rau la ochi cu galbenul ala mic si io mi-s cam chioara...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicol_conte spune:



Hello fetele!

Va scriu de acasa,am ajuns in jurul ranzului, dar abia acum am reusit sa ma asez si eu la calculator, dupa ce mi-am facut de cap cu fetele mele....Doamne ce dor mi-a fost de ele si ce frumoase sunt!

N-am citit nimic din urma, rezerv pt diseara..insa am o intrebare intrebatoare pentru Tuchi:

Cumva azi dimineata in jurul orei 10 si ceva intrai in Carefour Baneasa cu Ilinca cea frumoasa, iar randunoiul era in urma voastra cu Sebul in carutul pt cumparaturi?
Exact cand am trecut pe langa tine(daca erai tu) te aplecai s-o dezbraci pe Ilinca...te-as fi abordat, dar eram intr-o mare viteza spre iesire, pt ca in drumul de la aeroport spre casa a trebuit sa intru in Carf sa iau o papusa Alexiei, ca altfel nu aveam cum sa dau ochii cu ea,mi-a dat comanda precisa ce sa-i aduc din Italia, dar era prea-n scurt sa mai caut librarii ...

Mami de Antonia(23apr2008) si Alexia(24aug2005)

Mergi la inceput