Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Multumim ca n-i te-ai alaturat Angela!

trebuie sa merg diseara sa ridic coletele primite din Germania de la Irinusha!
Multumim Irinusha pentru ajutor!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Daniela si capat si eu ceva pentru copilasii mei de la camin?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Daniela si capat si eu ceva pentru copilasii mei de la camin?

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM



inca nu am ridicat coletele, stiu ca sunt hainute... dar tu ai drum in Brasov ca sa iti dau??? ca daca ai o sa iti dau sigur, pentru ca am si alte lucruri de dat, de la mine, dar de trimis mi-e destul de greu, mai ales ca am facut-o in ultima vreme de cateva ori, pe banii si pe timpul meu si am fost dezamagita apoi...
Imi spui, si daca poate cineva sa le i-a de la mine, iti dau cu mare placere!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Sincera sa fiu nu cred ca ajung la Brasov dar hai ca vedem cum facem

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Am primit multe mesaje private ca urmare a postarii mele dar nici unul nu avea legatura cu mesajul meu,cred ca am fost suficient de clara,cand am spus ca DORESC SA AJUT O MAMICA DIN CONSTANTA.
Ma indoiesc de adevarata nevoie de ajutor ceruta de unele mamici,nu vreau sa supar pe nimeni dar asta este parerea mea.Nu voi raspunde la nimeni,in continuare astept mesaj doar de la o mamica din Constanta care are nevoie de hainute si jucarii,cu care sa ma intalnesc si sa discutam pentru a vedea daca cu adevarat are nevoie sa fie ajutata.Din punctul meu de vedere asa este corect.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelseby spune:

Draga PINTILEI,te rog sa-mi dai voie sa retrag dorinta de a te ajuta asa cum am spus intr-un mesaj anterior.Te am in lista de mess si chiar acum ai la status "dupa tigari" nu te supara dar chiar tu ai spus ca nu iti permiti sa cumperi nimic copilului si te plangi de criza financiara,atunci draga mea te rog sa faci ceva sacrificii in ceea ce priveste persoana ta,sa renunti la micile vicii si cu banii respectivi sa cumperi cele necesare copilului.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariutza_mea spune:

donez un carucior(pe care l-am primit la randul meu), mamica careia i-l dadusem s-a redresat financiar(sotul ei munceste acum) si mi l-a inapoiat, ea si-a cumparat altul.si cum eu am unul, nu am ce face cu 2 asa ca il donez. din pacate nu imi permit sa suport costurile de transport(este destul de greut) doar daca e cineva din judetle botosani-suceava-iasi-bacau sau din orasele im care sunt curse directe de autobuz din dorohoi. sper ca nu deranjez pe nimeni si sa nu apara din nou discutii la adresa mea. fac ceea ce cred ca trebuie pus mai presus de orgolii si pareri, si anume sa ajut atat cat pot.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Buna ziua,

Donez hainute de baietel&unisex, varsta 0-5 luni, hainute purtate de copiii mei. Sunt purtate, dar in stare buna, altfel nu mi-as permite un astfel de gest. Sunt spalate toate. Salopete, bady-uri, costumase intregi, pantalonasi.
Mentionez ca sunt din Bucuresti si ca ar fi mai usor sa le dau tot cuiva din Bucuresti.

Ii rog pe cei interesati sa-mi scrie pe PM si sa-mi lase datele lor de contact. O sa va contactez mai pe seara sau maine dimineata.

Multumesc!

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cryss26buc spune:

Multumesc fetelor care m au ajutat cu copilasii de 4 si 7 luni acum au tot ce le trebuie m au rugat sa va multumesc din partea lor sa va doresc un Paste Fericit cu multa sanatate si fericire . Am cunoscut o fata care sta pe langa mine,de pe un sait care a ajutat cu hainute pe fetita de 4 luni si care acum are un baietel de 8 luni si am vazut ca are probleme cerea ajutor pe un sait de mamici si sincer o cred ca are probleme financiare vroia ceva hainute pt baietelul ei care are 8 luni dar arata de 12 luni daca credeti ca o puteti ajuta va rog sa mi spuneti ..eu nu am cum sa o ajut ca rebeca desii are 11 luni e mai mica ca el.Ea nu stie ca v am scris nu vreau sa se simta prost..acum are si ceva probleme cu baietelul..dar daca doriti sa o ajutati va dau id ul ei si ii spuneti ca ati citit anuntul de pe internet eu va garantez pt ea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kid spune:

Nu pot sa iti dau PM. Te rog sa imi dai si mie ID-ul ei.

Teodora Ana de Mihail Vladimir(15.05.2007)




Emma INVINGE!



Bazar pentru Sonia, Andrei, Mihaita

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=3d7f6050076153b58e971e" target="_blank">Capsunele minunate de mai-iunie 2007

Mergi la inceput