Pentru copii (hainute, lapte, cosmetice, etc.) - 9

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Antonia,



Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Citat:
citat din mesajul lui linasobolina

Hop si eu pe la voi, mai rar asa, nu toata ziua,sa nu abuzez, doar cand e cazul

Uite povestea:
In luna iunie-iulie, pe la inceput va naste o tanara vecinica, care tot a asteptat sa se incropeasca ca sa faca si ea apoi un copil, insa de inbogatit nu a reusit, dar copil au hotarat ca daca tot vine, sa il si faca!

Este o viitoare mamica, la primul copil care nu are de niciunele

Adica, de mare ajutor i-ar fi
ceva mobilier pentru bb, adica un patut, leagan, carut,
poate hainute pentru nou nascut,
ce mai aveti si voi disponibil,
pentru ca intradevar o duc foarte greu, insa dorinta de a avea un copil a fost mult mai mare decat posibilitatile lor financiare.

Sunt oameni seriosi, nu sunt betivi, sunt doar foarte saraci.
Sunt in Bucuresti si daca aveti ceva diponibil, va rog sa imi dati un PM, ca pot veni eu sa le iau,sper
Va pup pe toate pentru sufleul mare pe care il aveti

Intreaba si vei primi un raspuns!


Lina, deci ramane stabilit sa iti fac un pachet din coletele de la Irinusha si te rog mult sa vorbesti cu prietenii tai sa ne intalnim cat mai repede sa le dau!

PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, ora 13.


http://thumb4.webshots.net/t/74/74/1/71/62/2388171620103554724cJxrGP_th.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Mamica din Mizil a primit de la Selene un pachet in care stiu ca era un bax de pampers si o suzeta.

Life is something precious so enjoy it and try to take what s good from it!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns housepocket480 spune:

MUltumesc ancadragomanpentru ca m-ai trimis la acest capitol.
Eu am mai donat prin mica publicitate si sunt profund dezamagita ce se intampla pe acest forum! Am fost de buna credinta si am donat fara sa verific cui, si culmea, persoanele carora le donam imi cereau si alceva pe telefon (ex. am donat lapte si mi-au cerut si haine si bani) si am avut oaresce strangere de inima dar am ajutat in continoare. Acum vad aceste persoane blamate pe forum. Nu imi vine sa cred ca unele persoane au strans stocuri de caruciaore, haine si alte accesorii si acum pretind ca sunt bune si le doneaza in continuare! Cata mitocanie! Ajung la concluzia ca fi-miu care sta in acelasi carucior rablagit caruia sta sa i se rupa o roata e mai sarac decat altii care au caruciare la alegere (hai mami cu ce carucior te plimb azi ca a facut mama rost de pomana). Rusine!

Aveti grija ca veti plati in fata lui Dumnezeu pentru faptele voastre si din pacate si copii vostri! nu va fie frica de morala noastra ci de pedeapsa lui Dumnezeu care vede si stie tot!
Acum sa revenim la oile noastre! am cateva hainute de nou nascut fff bune si de calitate! Hainele au fost donate prin intermediul bisericii de o doamna credincioasa! Sunt in incurcatura si nu stiu daca sa mai folosesc acest forum sau nu pentru ca am obligatia morala de a le da cuiva care chiar are nevoie de ele!
Ce mai fac fetelor de buna credinta? Cred ca cel mai bine este sa merg intr-o maternitate sa le dau acolo (cu ocazia asta vad si copilul care in mod miraculos nu o sa aiba 14 ani ca aici pe forum).
Fetelor de buna credinta, dati-mi si mie niste idei ca nu mai am incredere in persoanele (care in mod jiignitor se mai numesc si mame) de pe acest forum. Scuze pentru cele de buna credinta care nu au nici o treaba!
Madalina

Mama lui Matei Alexandru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Draga Madalina,

Ce putem face, altceva decat sa atragem atentia asupra persoanelor dubioase? Ca sa stie si altii... Uite, eu si acum am un semn de intrebare legat de o nou-venita, inca nu zic nimic, pentru ca nu a postat decat un singur mesaj, si acela, la un capitol anterior acestuia, care nu fusese inchis. Daca va fi cazul, voi intreba ce am de intrebat.

Eu, pe cine am ajutat, a fost prin recomandare, deci OK. Persoanele respective s-au bucurat de ajutor. Cu Antonia_05 m-am intalnit personal, deci iar OK.

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Madalina in afara de varianta cu Budimex mai am o mamica de care am aflat chiar acum si are nevoie disperata de hainute pentru nou nascut.Daca te hotarasti imi spui si vedem cum facem

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

anca, baietel sau fetita? Eu am 11 bucati de Pampers nr. 2, ramase de la Daria, doar ce le-am pus bine... Si un body simpatic, purtat o singura data, ca l-am tinut in dulap pentru vreo zi mai eleganta, asa, si canci, ii este deja mic, desi pe eticheta scrie 3 - 6 luni... Atat ca e tipic pentru fetite... Si o sa mai am o salopeta de bumbac, cu maneci lungi, acum e la uscat, e cam de 2 luni jumatate - 3 luni jumatate, ori atat a tinut, ori a intrat putin la apa, ca Dariei ii este deja mica... Aia merge si la baietel, ca e cu maro si rosu...

Asta daca nu e deja prea cald pentru lucruri cu maneci lungi...

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Este fetita dar sunt atat de amarati ca nici nu conteaza culoare

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Pai daca e fetita, e perfect.

O adresa, ceva? Daca folosesti YM, da-mi un PM cu ID-ul tau, sa-l bag in lista.

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!


Lucrusoare de daruit





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

ai PM

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmuletepovestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI


EMA INVINGE CANCERUL!!!!!!!


UN VOT VA RUGAM

Mergi la inceput