Mamici si viitoare mamici de gemeni & tripleti 31

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

neatza..eu raportez o noapte nedormita...si un copil cu pneumopatie interstitialamama..ce nervi am...cu vremea asta de rahat..acum iar febra..nopti nedormite..urasc sa-l vad ca se chinuie atat...nu mai vreau sa nasc acum pana nu se face bine

Bogdana
40+Catalin si Vlad+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns speranta76 spune:

Bogdana imi pare rau pentru puitul tau,iar despre tine ma minunez in fiecare dimineata cand te vad pe forum, semn ca inca nu ai nascut!

6+

http://bd.lilypie.com/H3bYp2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 3in1 spune:

Bogdana, sanatate multa lui Andrei!

Legat de acest subiect am cateva la mamicile cu experienta.

Am citit despre IMUNOBABY. Dalina, cred ca tu ai povestit despre acest produs. Ai mei pitici implinesc imediat 1 an si vreau sa le dau ceva pt imunizare, ca racesc aproape in fiecare luna. E eficient acest produs?

Elyanna, am vazut ca tu dai preventiv Oscillo si functioneaza. Ti-a recomandat medicul sa le dai?

Acum, primavara se poate face tratament de imunizare?

Gata, v-am bombardat cu intrebari.

Va doresc o zi frumoasa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns petrean spune:

Andrei a racit foarte rar..insa acum..vad ca dupa laringita..a scapat..i-a dat-o mamei..si a luat inapoi sub o forma mai urata. Din august de anul trecut nu am mai avut treaba cu raceala..dar deh, trecem noi si peste asta, ca am trecut prin altele mai nasoale.

Bogdana
40+Catalin si Vlad+ Andrei Luca -15.12.2006

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexa_teo spune:

fetelor avem si noi nevoie de sprijinul vostru la un concurs,va rugam frumos!daca vreti sa ne votti si pe noi aici
http://concurs.pampers.ro/profile/27127 dam multi pupici dulci!

In data de 4 august 2008 s-au nascut Alexandra &Teodora, minunile lui mamy si taty.

http://s471.photobucket.com/albums/rr74/alexa_teo/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lauradelyn spune:

Bun gasit tuturor!!!!Nu am mai scris de mult dar v.am citit in fiecare zi, ma alaturi si eu Bogdanei, am intrat in saptamana 38 si nu se intampla nimik....., mergem la cumparaturi, ducem copilul la scoala, facem curatenie , poate poate ii pacalim sa iasa mai repede, si dupa aceea incepe dansul!!!! Pupicei la bebisii cumintei si papaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura25 spune:

Citat:
citat din mesajul lui 3in1

Bogdana, sanatate multa lui Andrei!

Legat de acest subiect am cateva la mamicile cu experienta.

Am citit despre IMUNOBABY. Dalina, cred ca tu ai povestit despre acest produs. Ai mei pitici implinesc imediat 1 an si vreau sa le dau ceva pt imunizare, ca racesc aproape in fiecare luna. E eficient acest produs?

Elyanna, am vazut ca tu dai preventiv Oscillo si functioneaza. Ti-a recomandat medicul sa le dai?

Acum, primavara se poate face tratament de imunizare?

Gata, v-am bombardat cu intrebari.

Va doresc o zi frumoasa.

Andrea, mami de Abigel &Tamas (24.03.2008.)


http://picasaweb.google.ro/treiinunu/AbiTami


Eu le-am facu cura de Imunogrip Junior si mi s-a parut ca a avut efect. Dar nici inainte de cura nu erau bolnaviciosi. Adica pana la 2 ani au racit o singura data.



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=14" target="_blank">Clipe de viatza - gemei pupaciosi

Cugetari gemene, Fotografiile noastre
Filmulete cu shtrumphi
Poveste cu shtrumphi

'Cos what I feel is the only truth for me

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blue_karina spune:

Buna fetelor si bine v-am regasit . Bogdana santatae grabnica lui Andrei si nastere usoara caci vad ca mai e un pic

Laura am observat in pozele tale un pisoi , detin si eu un una bucata exemplar , si doream sa te intreb cum se impaca bebeii cu pisoiul? Il aveai si cand ai nascut sau a aparut intre timp , deoarece recunosc , am un pic de frica in ceea ce priveste convietuirea dintre o pisicutza si 2 bb ?

Sanatate tuturor burticilor, iar Clarei si Bogdanei nastere cat mai usoara.

Karina 11+ cu

si maine e o zi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

mai, unde e Clara??????????????????????????

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Andrea (3in1) le-am dat oscilo de capul meu ... cum scrie pe prospect... mai ziceam... pediatrul nu prea e deacord cu diverse date pteventiv sau ca intarire a imunitatii... asa ca eu le dau odata pe sapt. oscilo si zilnic vitamina c.

Bogdana sanatate multa... am prestat si noi pneumonie interstitiala... la noi a trecut repede cu antibioticul potrivit... in cateva zile ziceai ca nu mai au nimic... dar tratamentul a durat vreo sapt. Pe noi ne-a chemat dupa 4-5 zile sa ii asculte iarasi... si erau pe drumul cel bun...

Clara... uuuuu... nu ne speria... s-au revoltat fetele si n-au mai asteptat cezariana programata?


Multumesc pt. urarile de pe acum Ma gandesc ce tort sa fac



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput