Burtici fericite de septembrie-octombrie 2009(22)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Danuta1979 spune:

Monica, multumesc mult. pt sfaturi. Va multumesc tuturora pt. sustinere. Doamne ajuta sa vin cu vesti bune.

Va tin la curent.
Sa-mi tineti pumnii stransi


Dana 12+

http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Dana&year=2009&month=9&day=21&babycount=1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Cu perna aia, sa stiti ca are un singur "bai" daca se poate spune asa. Inauntru are scartzaitoare care in timp se taseaza si trebuie adaugata sau inlocuita. Dar nu e problema ca se gaseste in Selgros.



POZNICI CU NOI
POZICI CU BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 13+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ireene spune:

Danuta, iti tinem pumnii!! Bafta!


ireene

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clodute spune:

Buna dimineata burticute,

Si eu o sa merg azi la dr meu cu rezultatul la dublu test sa vedem in ce directie o luam... ce analize mai facem...la recomandarea lui...
Diseara abia ajung ...stau ca pe ace...

Pai DN - 17.01.1974 (sunt cea mai babutza dintre voi)...
UM - 27.11.2008
DPN (conform eco) - 03.09.2009 (dar cu siguranta va fi in august pentru ca si pe bebe 1 l-am nascut la 38 de saptamini).

Va pup si multumesc inca odata de incurajare.



Clodute mami de Patrick si
cu Karolina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Buna dimineata fetelor!!!
Danuta,bafta azi la doctor!!!Parerea mea e sa nu zici doctorului de rezultatul anterior ...la unii medici nu le place sa le zici ca ai mai fost la altii...Mie mi-a spus asistenta ca nu mai trebuie sa ma duc cu vezica plina de pe la 8-9 saptamani.
Te asteptam cu vesti bune!

KIKI 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiki_cri spune:

Clodute, Bafta si tie azi la doctor!Va asteptam cu vesti bune!
Doamne ajuta!

KIKI 11+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha74 spune:

Neatza!

danuta - trebuie sa ai ceva in vezica. Si eu cred ca trbuie sa ii spui ca sa isi ascuteasca atentia in aceea directie...ca altfel poate nu se uita. La mine la eco de primul trim nu s-a uitat la asa ceva. iti tin pumnii si te ateptam cu vesti foarte bune!

ralu si clodute- tinem pumnii si sa veniti cu vesti bune diseara

cristina_ana- cum iti este????

Miha, mami de Matei (16.01.2008) si Laura (30.09.1997) si 13+
"Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sa te inseli, decat sa fii pesimist si sa ai dreptate." (Jack Penn)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Clodute, esti in listuta



POZNICI CU NOI
POZICI CU BEBE

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 13+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

pfuuuu ce m-am enervat

off topic
lucrez intr-un grup f mare cu peste 5000 angajati cu zeci de firme cu diverse domenii de activitate.
ma suna unul cu m=care m-am intalnit anul trecut ca ma tot batea la cap ca are o super oferta pt noi si dupa ce mi-a prezentat ce a avut de prezentat si i-am spus ca eu cumpar cu 30% sub pretul lui m-a lasat in pace pana azi...
ma suna de dimineata si de atunci inca de 10 ori, ca el vrea sa ii intermediez eu o intalnire "la cel mai inalt nivel" ca are afacerea afacerilor pt noi. eu politicoasa ok spuneti despre ce este vb si vorbim. el nu ca s-a saturat de mail-uri el vrea intalnire cu inaltul patronat, asa o tinea

pana la urma a recunoscut ca ii tot scrie la big boss de ceva vreme si i se raspunde mereu ca este plecat din tara sau... si ca s-a saturat si ca lui "i se rupe" de atata interes din partea noastra si ca gata eu tr sa ii aranjez intalnirea asta ca alfel lui i se face rau.

m-a scos din sarite... pfuuu ce om...

bine ca m-am racorit...

Raluca 12+ si www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MangaGirl spune:

Citat:
citat din mesajul lui Raluca_u

pfuuuu ce m-am enervat

off topic
lucrez intr-un grup f mare cu peste 5000 angajati cu zeci de firme cu diverse domenii de activitate.
ma suna unul cu m=care m-am intalnit anul trecut ca ma tot batea la cap ca are o super oferta pt noi si dupa ce mi-a prezentat ce a avut de prezentat si i-am spus ca eu cumpar cu 30% sub pretul lui m-a lasat in pace pana azi...
ma suna de dimineata si de atunci inca de 10 ori, ca el vrea sa ii intermediez eu o intalnire "la cel mai inalt nivel" ca are afacerea afacerilor pt noi. eu politicoasa ok spuneti despre ce este vb si vorbim. el nu ca s-a saturat de mail-uri el vrea intalnire cu inaltul patronat, asa o tinea

pana la urma a recunoscut ca ii tot scrie la big boss de ceva vreme si i se raspunde mereu ca este plecat din tara sau... si ca s-a saturat si ca lui "i se rupe" de atata interes din partea noastra si ca gata eu tr sa ii aranjez intalnirea asta ca alfel lui i se face rau.

m-a scos din sarite... pfuuu ce om...

bine ca m-am racorit...

Raluca 12+ si www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.


apropo de racorit...ieri imi spune seful ca sa vin la ora 8 la birou (noi incepem la 9) sa distribui un comunicat de presa pentru o targ international de cosmetice. si ii spun ca eu stau la mai mult de o ora de munca si ca niciodata nu e safe cu autobzul si sa ma lase sa distribui comunicatul de acasa ca e mai sigur. nu si nu...vino la munca. bineintels ca am ajun la munca la ora 8 si zece plina de nervi ca am dat de drum in lucru si bineinteles ca am trimis comunicatul la 9 fara un sfert ca a durat pana sa-l pun in baza de date. etc

si asa am inceput o zi destul de promitatoare un pachet de nervi. mai am 5 luni...mai am 5 luni...mai am 5 luni

MangaGirl :-) 11+

Mergi la inceput