Sezatoarea canadiana (135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns columbiana spune:


Nelia acum apari cu studiul, dupa ce mi-am cumparat doua aparate pentru exercitii fizice.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Fetelor, cum pot sa dau si eu de Diana montrealeza?
Sper ca e ok!

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Margott spune:

Of, nu pot tine pasul cu voi si pace!
In primul rand va multumesc pt sfaturi si ca sunteti alaturi de mine!
In legatura cu Omega 3, am inceput sa-i dau si eu lui David; cat trebuie sa tina cura, aveti cunostinta?
Nelia, studiul e bun pt mine, :) ca nu ma dau in vant dupa exercitii.Am fost la o nutritionista care mi-a spus ca se pot face exercitii abia cand se ajunge la greutatea optima, sa-i spun asa, altfel solociti prea tare inima, etc, etc. Mi-ai adus aminte de teatrul ramanesc. o, ce vremuri...Pana la David mergeam destul de des.
Lui David ii place sa se uite la Circ de Soleil. Ati fost la vreun spectacol dat de ei? Ma gandeam sa-l duc si eu.
Codritu, La Multi Ani si din partea noastra pentru Tudor!
Olga, esti o scumpa, multumesc pentru invitatie! Mi-ar face placere, sa stii, dar nu cred ca-ti mai trebuie un neastamparat prin preajma!:)
Try, felicitari pt job!

http://community.webshots.com/user/arcultro
http://community.webshots.com/user/Margott2009

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

Margott, daca intri pe site-ul oficial al circului poti sa treci in revista spectacolele lor. Nu toate sunt pentru copii mai mici, si eu astept sa vina cu ceva de genul: saltimbanci, circ pur, nu teatralizare

Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

Mai ce liniste pe aici..
Am trecut sa va salut si sa ii zic lui Margott -sa duca baaitul al Disney pe gheata, la Rogers -ca sigur ii va pplacea- sapt asta si next week e showul cu cars si alte personaje.
Katrinelu- iara te-ai dat la fund?
Simona si Diana- voi ce faceti?
mQQm- voi bine, ai gasit ocstumul de baie- legat de oferta d emunca, tu stii mai bine, dar eu as mai fi stat 1 luna,mai ales dc nu te stresau prea mult-sunt buni niste bani in plus oricand.

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Codritu', sa-ti creasca mare, sanatos si frumos baiatul si sa va aduca numai bucurii!

Multumesc pt urari, sper sa fie ok, mie mi-e groaza deja, am muuulte kg si merg pt o saptamana la all inclusive, fara alta ocupatie engioiabla decat de mancat si dormit. Ma dau dura in curand (ca mingea, nu ca diamantu').

Margott, eu am fost la vreo 5 spectacole ale lor, nu o sa gasesti ever circ clasic la ei. Subscribe la ei pe site si iti trimit email cand vin la Toronto sa cumperi bilete (de obicei cam vin odata pe an in aug/sept). Biletele sunt scumputze (undeva peste 150) si e bataie sa le iei la prima tura, dar de fiecare data prelungesc sederea si atunci gasesti locuri mai bune. Eu m-am lasat de sportul asta dupa ultimul show pt care l-am vazut la Vegas, deja prea mult si cam la fel, dar la primele 2 - 3 eram fascinata. As vrea musai totusi sa vad "O". Sa nu mai zic de muzica din Alegria, e superba. Anyway, are gusturi sofisticate piciul!


Common sense is not so common...[Voltaire]

Mom me  www.travelpod.com/members/_mqqm_" target="_blank">
#1     #2     #3  [-0.17]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inacanada2005 spune:

mQQm, am vazut eu "O" anul trecut, in Vegas. Frumos,interesant, dar, l-am vazut dupa "Le Reve" ( la Wynn) care e....demential, este ceva ce eu nu pot descrie in cuvinte. Eu mai m-as duce o data in Vegas numai pentru spectacolul ala. Le-am si zis diversilor amici ca, parerea mea este ca traiesti degeaba daca nu apuci sa vezi macar o data "Le Reve"...dar poate e chestie de gusturi, nu stiu.

Ontario, e facuta rezervare la resto ala? Si daca da, pe numele cui?

Bey, la mine, 5 minute ninge , apoi 5 minute da soarele si tot asa. Ce vreme e asta?????Vine primavara ...sau nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CriPOD spune:

Mamaana, hai ca m-am tavalit de ras, da' ceva ceva adevar este cu "optionalul" ala la mate. Atata, nu cu intratul primul, ca asa cevaaaaa...
Aveam si eu intr-o vreme o pretina virtuala din San Diego pe care o visai de 2 ori, si de 2 ori veni "all the way" pe ceva tunel subteran si iesi exact la mine in basement unde era o usa. Si ne vedeam acolo si pleca inapoi ca n-avea voie sa treaca de usa. Cum sa spun, a doua oara cand am visat exact acelasi lucru, m-am trezit si a trebuit sa ma conving ca nu-i adevarat si n-am tunele ce duc la San Diego in basement. Acu' am scapat de vis ca m-am mutat.

Denisam, le-am vazut, tot balon sunt si cu alea. Vad eu weekendul asta daca culeg ceva.

Inacanada, oh, da, e fenomenal, nici eu nu l-as rata. Mi-am ales si io un weekend de mers la vegas ca astea erau toate astea meseriase in pauza de "cateva zile", da' ce sa-i fac, atunci era ziua mea. Desi am zis ca odata a fost destul vegas, pt astea as mai merge odata pana acolo, ca-s shows residente nu le poti vedea altfel.


Common sense is not so common...[Voltaire]

Mom me  www.travelpod.com/members/_mqqm_" target="_blank">
#1     #2     #3  [-0.17]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Denisam spune:

CHIAR ASA-CINE FACE REZERVAREA AIA?
Maru- tu ziceai ca suni?

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maru spune:

nu, ca eu nu le am cu vorbitul la tilifon imi ploua in gura
Hai suna tu Denisule

Citat:
citat din mesajul lui Denisam

CHIAR ASA-CINE FACE REZERVAREA AIA?
Maru- tu ziceai ca suni?

Denisa cu Emma Andrea 3 ani si Mark Alex 1,6 ani

Zambeste, si maine e o zi!




Alaturi de Emma cu gandurile bune si rugaciuni, in fiecare zi la ora 13! Lupta iubita!
Doamne'ajuta!

http://maru-incotro.blogspot.com/

Mergi la inceput