Mamici de Ghiocei de Martie-Aprilie 2009(91)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia_30 spune:

Fetele va multumesc pentru parola.

iulia 34 + Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Gata limonada...am baut 2 pahare (sa vezi arsuri..dar nu conteaza)este chiar buna. Legata cu compresa la cap...am bagat si ceaiul pt inhalatii...o poza imi trebuie..pentru cine vrea sa sperie copii neastamparati .

Florinela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Florinela, ce nu induram noi pt bebeii nostri dragi? chiar si 5 minute de aspect ,,inestetic", nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Citat:
citat din mesajul lui olishka

Raaluca nu fasoleee in sarcina. Am mancat eu acum o sapt si l-am terorizat pe saracu sot. Am dormit toata noaptea cu geamul deschis (de fapt eu am dormit, ca el saracu se sufoca). S-ar fi mutat in camera cealalta, dar era soacra-mea in vizita. Dar daca te iubeste sotul tau muuuult muuuult de tot si suporta, da-i bataie Eu in viata mea n-am mai patit asa ceva

Am fost sa mancam in oras, iar acum o sa trag un pui de somn .



pt mamici si burtici.

Olga 33+ David


Si noi am patit-o cu fasolea de l-am intoxicat pe tati. Saracu a facut naveta la balcon ca sa se aeriseasca


39Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Eu am avut o experienta pot sa spun dureroasa cu fasolea...Am facut iahnie, am papat cu ceapa rosie, vreo doua portii si apoi, noaptea, am avut niste contractii groaznice. am crezut ca nasc...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adee spune:

Ma duc sa ma pregatesc de chef. Azi este ziua nepoticii mele, face 2 ani si mergem la chef cu multiii copii. Poate ii facem pofta la printesa noastra sa iasa si ea, ca azi avem 39 saptamani si vad ca nu vrea sa iasa cu toate ca dr a zis ca o sa nastem demult pt ca este fetitza fff jos.


39Ariana

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gigelica20 spune:

Adee,Olga,Raaluca - eu de obicei am o mare pb cu tranzitul intestinal si sunt fff pudica referitor la "aerisirile" respective. Adica nu le pot rezolva decat in buda si sa stiu ca nu ma aude nimeni.
Si de cand sunt cu sotul meu, mereu am facut crize de cate ori el si-a manifestat lipsa de inhibitie in acest sens. Cred ca de fapt il invidiam ca el putea si eu nu.

Asta, pana sa raman insarcinata!!!

Acum sunt un zepelin plutitor, tot timpul balonata si...ma "aerisesc" chiar si in prezenta lui. Am insa un noroc: nu sunt decat zgomotoase, sunt inodore...slava domnului!

Dar s ava spun faza haiasa: dimineata, el dormea si eu am tras una destul de zgomotoasa si el a sarit speriat din pat ca nu stia ce se aude. Imi venea si rad si sa intru in pamant de rusine.




Gigelica +36 Victor-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Citat:
citat din mesajul lui gigelica20

Alina, ma duc sa imi fac limonada!!!


Tu i-ai cumparat deja ...costumas de baie? Ce tare esti!!!

Gigelica +36 Victor-Andrei


L-am primit ,nu stiu daca voi merge la mare dar e tare haios

34+ cu Maria-Natalia
Vine barza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cativ13 spune:

Va rog sa ma invatati si pe mine cum sa activez PMMultumeeeesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina.n spune:

Fetelor interesant noul subiect dezbatut cu fasolea si rezultatele ei

34+ cu Maria-Natalia
Vine barza!

Mergi la inceput