LMA Clopotei de ian-feb 2008 in sarbatoare(198)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



l-am admirat pe robski .. mama cata mai baietoiu'!!! tare frumusel e piticul tau.

lala hi hi hi .. ce dulce e andrei cum misuna el printre jucariile alea din parc .. acum, gata .. nu mai ai scapare .. de fiecare data numai acolo o sa traga ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 9+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2


elle v-am vazut albumul special,doamne ce frumoasa-i eva,ce trasaturi fine are,iti vine s-o mananci,iar mami arata tare bine si implinita!abia asteptamsa va vedem in formatie completa cu fratiorul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jelimoni spune:

Citat:
citat din mesajul lui danonique

MONI am vazut pozele cu Robert.Ce mult a crescut si ce frumos s-a facut!Pozele cu zapada m-au dat gata.Eu anul asta am vazut zapada doar 2 minute pe geam dar de atins nu am atins nici un fulg.De fapt am mai avut o zi in care am mers la dr si intr-un parc mai erau cateva urme de zapada.Cat timp ai stat in spital?

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 36+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert


noi am prins ceva zapada da robi nu a reactionat cum m-am asteptat..;nu se vedea fericire pe el..doar era curios.in schimb plangea daca il luat in brate,vroia numa pe jos prin zapada

o sapt am stat in spital pt ca am avut ceva probleme cu inima dupa nastere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



lala stai sa-ti spun .. eva a dat deja de nisip .. cand pleaca in parc, pleaca cu sacosa de galetuse, lopetele, greble etc .. ii place tare mult sa se joace cu nisip .. si-l pune in cap, vrea sa-si bage si in gura .. sa vezi ce urla cand o ia de acolo, mama mama .. sau daca nu o lasa la nisip ca e ud .. tipa si bate din picioare sa mearga acolo ...

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 9+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

LALA ce frumos e pletosel!Vroiam sa te intreb daca isi tine caciulita pe capusor ptr ca avem si noi caciulite fara snur si nu le tine deloc Albert.Dupa doua minute le da jos.Nici mama nu il scoate pe Albert din carut ptr ca nu mai vrea inapoi.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 36+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:

Citat:
citat din mesajul lui jelimoni

Citat:
citat din mesajul lui Ellenuta



l-am admirat pe robski .. mama cata mai baietoiu'!!! tare frumusel e piticul tau.

lala hi hi hi .. ce dulce e andrei cum misuna el printre jucariile alea din parc .. acum, gata .. nu mai ai scapare .. de fiecare data numai acolo o sa traga ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 9+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2


elle v-am vazut albumul special,doamne ce frumoasa-i eva,ce trasaturi fine are,iti vine s-o mananci,iar mami arata tare bine si implinita!abia asteptamsa va vedem in formatie completa cu fratiorul!

MONI MAMI DE BEBE ROBERT!-5.01.2008)
POZE SI FILME ROBERT
ce mare am crescut!!


moni si

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 9+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danonique spune:

ELLE imi place tare mult semnatura ta.Parca imi pare rau ca peste cateva zile sau ore nu voi mai avea burtoiul dar in acelasi timp ma bucur ca voi putea sa ma misc.Acuma merg exact ca o rata.CESKA imi pare rau ptr sora ta.

Dana mami de Vanessa(08.03.2006)si Albert (20.12.2007)si 36+ http://bd.lilypie.com/3hFFp2.png
poze albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

Dana caciula este cu snur si se duc lupte crancene atat la pus cat si la tinutul ei pe cap

O zi excelenta !
Lala.


Bogdan si Andrei (27.12.2007)
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginnette spune:

Neata si de la mine,


Roli, uite-o sa te 'mobilizeze'; sa stii ca si Dan vine tot la 9:00 de vre-o saptamana; bine, nu se compara ca eu am doar una, dar gandeste-te ca sotul se chinuie pt voi - macar el se chinuie pt firma proprie; dan trebuie sa suporte un sef prost

LalaD, ce incantat este de parc! Eu sunt asa de fericita cand o vad ca 'aleaga' de colo colo, ca nu ma mai gandesc la ce 'spint' o sa bag.

Helene, cum ai facut? te-ai bagat in fatza? (la analize, la Cantacuzino).

LauraD, ce faci? Tot cu "munci"?

Roxana si Adela - 09.12.2007 !
Buburuza de 1 an
Albume
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=72a107299dc6373d65cb12&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">Adela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:



rox da, m-am bagat in fata. copiii au prioritate. ca doar n-om sta pe holuri sa ne vina randul. hai ca o sa treaca usor, sunt sigura.

danutza da .. da tu o sa-ti tii minunea in brate asa curand pe cand eu mai am de asteptat ..

Elena de Eva Maria (14.01.2008) + 9+

Eva creste mare
Eva
www.youtube.com/user/ellena2006" target="_blank">Eva filmulete

papa bun

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Participam la concurs ell1 si ell2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emabucuresti spune:

Grati recuperare usoara mamei tale!

Dana de fiecare data cand intru pe forum sper sa te gasesc aici pe baricade si pt ca bebe mic sa vina exact cand stiti voi ca trebuie!

Sanatate multa tuturor bolnaviorilor, pupicei Sarei de Stoisor!

Ema cu bebe Milan (7.02.2008) si bebe mic (DPN 31.07.2009)

Mergi la inceput