Licurici de ianuarie februarie 2009 (3)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miereamara spune:

Cami, sun-o, sunt sigura ca o sa fie bucuroasa sa vorbeasca cu tine.
Eu am sunat-o saptamana trecuta si am stat de vorba cred ca jumatate de ora, ca si cand ne cunosteam dinainte
Am inteles ca se externeaza azi, Doamne ajuta.

Eu as zice sa o suni.

www.onetruemedia.com/shared?p=7ed153bfbb67814c5b3058" target="_blank">
An amazing journey

www.flickr.com/photos/14984866@N07/" target="_blank"> Photo Album

www.eklipsse.net/gallery/" target="_blank">FineArt gallery

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns IRINA.C spune:

Fetelor sunt acasa de 4 ore.Ma simt onorata de ce citesc si va multumesc.Raceala a trecut , mai tusim dar rar.Bebe e extrem de traumatizat ca si mine de altfel.Dr mea ma suna continuu sa ma incurajeze.De aprox 3 -4 zile la adormire face niste tresariri repetate si nu poate adormi, sarmanul.E ca reflexul acela al nou nascutului cu bratele larg deschise, Moro.Am crezut ca sunt convulsii.Toti medicii ce l0-au vazut spun ca sunt tresariri, mioclonie benigna a sugarului...eu mai am ceva pn cred.Cred ca nu am fost ever atat de traumatizata psihic.Radu m-a incurajat sa va scriu si sms lui Dark.Multumesc.imi spune mintea ca el se va linisti acasa in timp...sperrr


Imi era frica sa va scriu, teama...Doamne sa fie bine , sa nu mai tresara sarmanul.Am plans cand am vzt filmul si era si ochila printre puii de acolo---multumsc alinuk.Am plans si acum 2 min cand ochila mi-a zambit din nou...mintea spune ca tre sa fie bine un pui care zambeste..VA MULTUMESC sper sa imi revin pt ca asa varza psihic nu am fost niciodata.M-am simtit f sustinuta de voi si conteaza.Multumesc ...miere, dark , andre_ea, aalina, naty , cami , bebelusi, multumesc tuturor.Sper sa imi revin

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=8069a40b05eaf331b3527d&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">VIDEO ANDREI
POZE ANDREI
mami cea mai fericita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

IrinaC
bine ati venit acasa! suntem alaturi de tine
o sa fie bine sa fii puternica

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene_Bunny spune:

Fetelor, nu stiu ce sa ma mai fac cu Daria mea...

De cateva zile, mananca f. haotic si nu doarme aproape deloc peste zi... Astazi cred ca a dormit maximum 1h30', si alea, din bucati...

Plange asa de mult... Se trezeste OK, mancam, ne jucam, si dintr-o data o da intr-un plans, de sare camasa de pe ea... Si plange asa pana vine urmatoarea ora de mancare, si aia poate fi peste o ora, peste doua, peste trei... Nici nu mai stiu cat sa-i fac de mancare, nu stiu daca e satula, daca o doare ceva... Plange si cu biberonul in gura, plange cand o schimb, plange la mine in brate, nu-i place decat cu capul sus, pe umarul meu, daca o culc in brate, e rau, daca o las din brate, e jale...

Ma doare spatele de numa', azi am ramas si nemancata... Peste noapte e OK, dar peste zi, teroare...

Daria Nandini

http://b1.lilypie.com/KfqTp2.png

Am adus pe lume o minune!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinuk spune:

IrinaC bun venit acasa!!

si aici esti acasa...stii nu?

vino sa vb cu noi, ochila e un barbatel puternic... o sa vezi ca in curand va fi bine bine

te imbratisam cu drag

Alinuk
mamik de Andu mik si Teo voinik

nasterea - ca un cadou
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4b43ab1fe6e90f0fd2caa0" target="_blank">fericire, implinire..un an de Teo!
www.flickr.com/photos/13087113@N06/" target="_blank"> franturi de viata
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2ad52edce530b33f65f3b1&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=email" target="_blank">spicuiri de botez
...................................................
Nimic nu-i intamplator!
...................................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lisa79 spune:

selene,oare sunt colici??
asa patesc si eu,dar seara,eu dau vina pe durerile de burtica.ma doare sufeltul ca imi plange la san de parca mananca ceva rau

29 ianuarie 2009 a venit pe lume ciufulita Ana Teodora!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CADIA spune:

Alina,Bee, de unde luati superbele rochite de botez??

Claudia, mamica de puiutz Clara Maria cu falcutze incluse.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinusha06 spune:

sa va traisca puiutii mici ,ei am intrat intamplator la voi ,rememorand parca trairile de anul trecut cand eram la fel ca voi proaspat mamica dar pt a doua oara,am citit rapid doar un mesaj si vad ca va confruntati cu dureri de burtica ,colicii,stiu cat de greu ne-a fost si noua,dar am descoprit un produs f bun ,asta dupa incercasem mai tot ce era pe piata si nu dadeau rezulatat,iar bebelusha numai putea de burtica,este un produs f ieftin care este preparat in laboratorul unei singuri farmacii din bucuresti la farmacia IFARM -vitan,este extrem de bun si eficient ,poate va este de ajutor si voua ,si mai stiam si noi de infacol dar pacat ca nu se comercializeaza la noi.
Comprese calde la burtica ,si tinut in brate sa elimine tot aerul .
pupici si bebici sanatosi si mancaciosi

http://www.dropshots.com/florance82#date/2008-07-01/11:57:12
Flori mami de Bianca (29.05.2006)si acum de Madalina (04.03.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anuc spune:

Irina
Da Doamne sa fiti bine amandoi, si tu, dar mai ales bb! Trebuie sa fie bine!

Miere, ce cravata are Aidan, e super!
Iar costumul lui Teo, foarte elegant, Alinuk

Anuc cu Ioana mica si BB Filip


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami_antonia spune:

miere mercic de rasp da uite ca tocmai ne-a scris draguta de IRINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA .... URAAAAAAAAAAA .... ma bucur enorm ca sunteti acasa .... stai linistita ... roaga-te in fiecare seara si spune-i Tatal Nostru si te va ajuta Dumnezeu sa fiti bine .... tocmai am scris ca ma gandeam la voi zi de zi .... ... asteptam vesti in continuare ... pupici si lui ochila...

eu am disparut la baita
sa vedem cat vom dormi si noaptea aceasta ...
maine facem o luna si noi ...

mami de printesa ANTONIA IOANA 11.02.2009

Camelia

Mergi la inceput