FIV in Ungaria 53

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns tamaryllis spune:

Olguta, imi pare rau! Ai facut beta? Banuiesc ca Zadori inca nu ti-a raspuns daca spui ca azi ai facut testul!

2009 este anul in care voi reusi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buluna spune:

Mihaelle, ce mai faci mama? Am auzit ca ai fost la doctor. Sa fie intr-un ceas bun. Vreau sa aud mai multe vesti bune...

Ali, care mai este starea ta?

Va pupacesc pe toate.

Gyongyi, Cornelia, Liana30...va pup.

Nu exista lucruri marete, doar lucruri mici cu o dragoste mare.
21+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns profa spune:

Olguta,imi pare rau...sigur o sa fie bine data viitoare!!
Gyongy,iti multumesc ca ieri ai fost tare draguta,pana la urma sotul meu s-a descurcat singur si a gasit farmacia,e baiat mare....O sa te sun vineri seara sau sambata sa vorbesc cu tine despre un ginecolog,asta numai daca e cazul,pt.ca vineri voi face prima eco si voi sti daca sarcina e ok sau nu
Andicu,daca intri,as vrea sa te rog sa-mi spui,stiu ca tu dupa et ai primit progesteron injectabil,cate zile ai facut,si ce doze?Pt.ca mi-a recomandat si mie ginecologul meu,pe langa 6 utrogestan,dar nu stiu de ce,am senzatia ca nu e f. sigur pe el cu tratamentul.Mi-a zis initial 100 mg'\zi inj,pe urma a zis ca 50 mg ar fi suficient,am intrebat cate zile a zis ca sa vedem...la toata lumea!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olgutza0905 spune:

Citat:
citat din mesajul lui tamaryllis

Olguta, imi pare rau! Ai facut beta? Banuiesc ca Zadori inca nu ti-a raspuns daca spui ca azi ai facut testul!

2009 este anul in care voi reusi!

Am facut beta si mi-a si raspuns:))Intrerupem trat si ma programez la al 2-lea ciclu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adaca spune:

Olgutza



Avem nevoie de voturi, nu eu ci Rares Ioan pe

http://concurs.pampers.ro/photo-gallery/

Cine doreste, nu este obligatoriu. Multumim

Ade cea mai fericitasi DARIUS, CAIUS(15.09.2005) si RARES(13.12.2007)www.flickr.com/photos/14340770@N02" target="_blank">GAZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karinuta spune:

multumesc mult Chiara si Cornelia pt raspuns si pt urari.asa am auzit si eu de la o pacienta a dnei dr ca este fffff ok.dar vazand ca pe forum toata lumea e la dr. Zadori nu stiam de ce .probabil pt ca vorbeste engleza mai bine.multa bafta!pa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alsima spune:

Olgutza draga...imi pare atat de rau...
Lasa ca luna mai va fi cu noroc vei vedea...Vom fi atunci "colege"...
Tu esti optimista si puternica, asta e doar o mica piedica in "drumul" spre burtica...
Te pup cu mare drag


Succes tuturor fetelor!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia1172 spune:

karinuta asa cum a spus si Atelocin74 doctorita are multe paciente romance nu stiu de ce nu scriu despre asta, poate nu au timp ca si mine. in noiembrie cand am fost eu am cunoscut acolo (mai personal adica) 6 fete dintre care 3 erau la Zadori si trei la doctorita.
buluna ce mai faci? cum esti?
Ana Maria iti tin pumnii!!!!!!!!!!!!!
Mihaele m-am rugat pentru tine!!!!!

Buluna ,Gyongyi, Claudia, Liana30

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pitic23 spune:

buna fetelor,
karinutza si eu am fost pacienta doamnei dr.si chiar este un om si un profesionist desavarsit .Eu am fost foarte multumita de dansa si cand o sa reiau procedurile tot la dansa am sa merg.Asa ca mergi cu incredere si bafta multa .Daca ai intrbari iti raspund cu placere.
Va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luck spune:

zapp
Super veste !!!Multa , multa bafta iti doresc din tot sufletul !!!!
Ce zice Z cand faceti ET?
Oare ce tratament ai facut ?
laura
FELICITARI !!!!!
Sarcina usoara si la termen !!!
olguta
ma bucur ca esti optimista , asa trebuie , data viitoare va fi bine sigur !

Mergi la inceput