Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (169)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns abramburika spune:

Ma duc sa pregatesc masa pt. tati si Silviuta ...

Revin dupa-amiaza, cand doarme Silvia ... sper pana atunci sa mai apara si fetele la povestit ..

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Exact, eu cu tine, tu cu mine .

Ce nazbatii mai face Mariuca cu ochiii ca marea???

Silvia vrea sa manance numai singura de exemplu ...

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2


heheeee...fetita mare, ce mai...

aaaaa.... si: LA MULTI ANISORI MINUNATI INAINTE! SA CREASCA MARE, SANATOASA SI SA FIE NOROCOASA!

e mai mare cu 1 luna si 1 zi decat Eric...

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO

Atat mai am pana sa vad luminita de la capatul tunelului......
Eu sunt primul!!!Uite ce mare am crescut!!!

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand...oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui abramburika

Exact, eu cu tine, tu cu mine .

Ce nazbatii mai face Mariuca cu ochiii ca marea???

Silvia vrea sa manance numai singura de exemplu ...

_
SoareIubireLacrimiVeselieInocentaArmonie ... adica centrul universului nostru
participam la concurs 2008 in fotografii www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=0" target="_blank">ab1 si ab2

frumoasa foc sora Evei si mor cand o vad cu ranjeste
Maria face numai tampeni,scoate din sertare hainele,plimba odorizantul in wc si zice ca e masina,deschide la bucatarie dulapul si numara farfuriile,in parc mai cafteste cate un copil neatent sau cu gura mare,daca nu ii convine ceva se aseaza pe jos si urla si pot sa dau exeple dastea pana maine

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Buna!
Ank, puii seamana intre ei, dupa parerea mea, coloratia difera
Petro, pai d-aia sunt 'mnealor surioare! Si Eva mananca singura, sunt mese la care nu intervin deloc, mai ales cand poate manca cu mana (paste de exemplu). Incepe cu furculita, dupa ce se plictiseste continua cu degetele. Mancarea lichida e un mare chin, in schimb, trebuie sa-i pun farfuria pe tavita si sa-i dau si ei o lingurita cu care sa cotrobaie prin farfurie. Dupa ce se plictiseste baga mana si pescuieste diverse. Nasol e ca apoi se freaca in cap
Singurul aliment pe care-l inghite, fara comentarii, de la mine e oul. Daca ar fi dupa ea ar manca in fiecare zi. Zau ca o inteleg, eu intru in sevraj daca nu mananc oua o zi

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate
jucarii cautam copii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">poze din concurs adra1 si adra2
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

poze si poze din astea doua zile de primvara care fusera si se dusera

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate
jucarii cautam copii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">poze din concurs adra1 si adra2
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adra_bell spune:

Despre proiectul "culturalizarea piticilor prin teatru", de care nu am uitat, vad ca astia de la Ion Creanga nu au in programul de pe site piesele pentru 2ani, l-am pus pe tati sa sune, poate nu sunt afisate pe net. Oricum, la Muzeul taranului, in fiecare sambata sunt piese de teatru de papusi, l-am pus si aici sa sune sa vedem pentru ce varsta cadreaza. Va tin la curent

adra_bell si Eva-Elena (14 nov 2007)
aventurile unei printese adevarate
jucarii cautam copii
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=1" target="_blank">poze din concurs adra1 si adra2
Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

buna fetele
sunt si eu o mamica de nov 2008 si am nevoie de ajutorul vostru
fiul meu cred ca sufera de torticolis prin urmare vreau sa ajung la un control de specialitate in bucuresti eu fiind din provincie
va rog mult de tot sa imi spuneti un pediatru bun..pediatru la care sa si intru vineri oricand pe zi
va multumesc..astept cu interes raspunsurile la ora 14.00 plecam la buc
va rog mult
multumesc

Eliza mami de
ingeras Ionut Pavel
si de

Dimitrie Gabriel 12.11.2008 botez
*******************************************
"La toate greutatile vietii tale cauta in tine puterea cu care sa le poti tine in piept.La ispita frumusetii tu ai infrangerea; la greutatea muncii, curajul; la vorba rea, rabdarea.Si cand ai ajuns la aceasta deprindere, nimic numai poate rezista in calea ta."
Epictetus



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Eliza eu merg la dr Stanciu care este un medic f bun dar nu cred ca te primeste fara programare.Daca vrei iti dau nr lui si il intrebi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elilov3 spune:

anca da zi nr dumnealui
si unde il gasesc...multumesc


Eliza mami de
ingeras Ionut Pavel
si de

Dimitrie Gabriel 12.11.2008 botez
*******************************************
"La toate greutatile vietii tale cauta in tine puterea cu care sa le poti tine in piept.La ispita frumusetii tu ai infrangerea; la greutatea muncii, curajul; la vorba rea, rabdarea.Si cand ai ajuns la aceasta deprindere, nimic numai poate rezista in calea ta."
Epictetus



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui elilov3

anca da zi nr dumnealui
si unde il gasesc...multumesc


Eliza mami de
ingeras Ionut Pavel
si de

Dimitrie Gabriel 12.11.2008 botez
*******************************************
"La toate greutatile vietii tale cauta in tine puterea cu care sa le poti tine in piept.La ispita frumusetii tu ai infrangerea; la greutatea muncii, curajul; la vorba rea, rabdarea.Si cand ai ajuns la aceasta deprindere, nimic numai poate rezista in calea ta."
Epictetus





0724579372 la cabinet particular ,o sa iti raspunda asistenta ii explici situatia si poate te primeste .
0214604260 si asta de la Budimex,suna azi poate mai gasesti loc liber sa te programeze
Succes

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput