Timisoara, Impreuna!(142) Emma, langa tine...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Maria, mi-a mers pink diresc la suflet, imi place de numa melodia
Dana, respira adanc, maine o sa fie mai bine

Eu is ciufuta rau, saptamana viitoare nu am ore asa ca nu merg la lucru, se pare ca se nasoleste treaba

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza...

Cafeaua e servita...

Silvana, nasol moment...fruntea sus, ca se va rezolva...

Maria, vrei sa le donezi? eu am dus carti la biblioteca judeteana, in Libertatii, sau la bibliotecile scolilor, cum ar fi Loga, de ex.

Ana, cum e Luanutza? sper ca mai bine...

Andanii, dar tu?

Dana, zici ca ai avut o zi turbo?

Aidule, pup la voi in grup, pe toti!

O zi excelenta, gagix!






BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

buna dimineatza
ofiterul de serviciu va invita la cafea


Maria ma bucur ca esti in parametrii, spor la rezolvat treburile ... dar de ce vrei sa scapi de carti?
Dana azi o sa fie mai bine ... uite, a iesit soarele
Silvana nu mai aveti de lucru la servici sau? e o perioada nasoala dar ... trece ea, pana atunci facem fata cum putem. cum te mai simti cu raceala?
gabytza25 eu nu stiu nimic de respectiva dna dr. din pacate nu te pot ajuta ...
Ana tot pierduta printre referate esti? cum sunteti azi?

Doris pe unde esti???
Anda apare si dispare ... m-am mai uitat odata la pozele facute de tine ... f frumoase ...

o zi buna sa aveti toate



Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geta_florina spune:

mey Doris mi-ai luat-o inainte ...

Geta, mami de Alex

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fannna2003 spune:

raspund so io la apel dar in fuga...va citesc printe picaturi dar ma revansez eu!
sa aveti o zi frumoasa plina de impliniri!
Aidule...langa voi indiferent de ora!

Mata Emma lupta iar cu cancerul
un vot zilnic pentru Ioana..multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ana68 spune:

Votat Ioana...
Danuta...dar ce dracusori in curulet o avut don'soara ioz?V-ati certat?Lasa ca trece el controlu',mama lor de banditi...
Simonelule,daca aveam spatiu le luam pe toate...io-s devoratoare de carti,am tone si la Cta,dar un' pacatele mele sa le tin.Mai multe nush sa zic,dar cred ca donatie la biblioteca e ok...sau la Anda...
Aidukule...va pup si va imbratisez cu drag mare!
Getuta,am gasit termite si pirnha...deci e ok...urmeaza sa si le sintetizeze domnu' Alex.
Doris,Luana e binisor...dimineata am mers cu ea la doctora noastra,a ascultato,s-a minunat cat de "frumos" behaie,asa ca continuam antibioticul pana duminica seara,mai dam pe langa ce ia deja si Ventolin,stam acas' pana duminica,nu iesit afara si...Dumnezeu cu mila!
Silvana...sper sa treaca si la tine toate ale rele...sa sti ca si pe aici e cu afectare,ca la voi...evenimente ciudate si prin institutia unde lucru se intampla,desfiintari,infiintari,destituiri,numiri...iar pulimea ajunge pe post de victime colaterale in lupta alora de la putere...ce sa mai zic?Stam pe cururile noastre si speram...Sa ai sanatate multa,ca e important!
Anda,voi cum mai sunteti?

Hai ca va pupez si mai vorbim noi...ma duc ca am bagat carne la cuptor si miroase in casa de zici ca e Craciunul....

Ana-Maria,mami deAlex&Luana


Album pi casa

Pi casa nou



Amalgam de ganduri





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

Numarul de ore alocat pe saptamana trebuie impartit intre cei full time si part time, si cum e normal, prima data trebuie asigurat nr de ore celor full time si dupa aia restu lumii si cum la mine programul e conditionat de schimbu sotului, de scoala copilului si de te miri ce alte evenimente si nu pot si disponibila oricand am ramas fara ore saptamana viitoare , am vorbit cu manageru si zicea ca o sa incerce sa-mi dea si mie ore ... cam asta e treaba cu jobu si sunt asa de suparata pe toata situatia, pe mine si pe toata lumea



Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Sara buna, gagix...

Si io in fuga...ca acceleratul, maine dimineata la 7, 30 ne sosesc musafirii din Baia Mare, tot familionul...se reuneste.
Pregateli, potoale, gata tot.
Ines azi a avut greturi de vreo doua ori, nu a prea mancat, o sa mergem sa facem un eco saptamana viitoare, ca nu dam de capat ...
Azi i-am luat ceva picaturi naturiste de rozmarin, incercam si cu astea.

Pe mine ma doare un dinte, asa ca incep sa-mi fac curaj spre dentist, in viitorul apropiat.

Silva draga, rabdare si tutun...si io sunt cumva intr-o stare, la job, acum am grupa noua, si nu am sala libera, dupa masa...numai sambata, si m-am cam saturat de sambata, vine vremea faina, un mic, o iarba verde, dar...tre` sa inghit, ca nu mai e loc de comentat...asta e...

Hai ca le dregem noi pe toate, si ele, toatele ne dreg pe noi, ce-am scos din mine...

Aidule, langa voi, cu sufletul... trimitem spre voi toata Lumina Universului!






BLOG DC-Impreuna Timisoara


Caut cu lumanarea orice:)) ...uneori chiar gasesc!



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele
POZE CU NOI

www.youtube.com/watch?v=yvdFw3VNJHM" target="_blank">Povestea dintelui pierdut:)), www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=4910d596eade3d31e723cf" target="_blank">Christmas 2007 by INES, www.onetruemedia.com/shared?p=222b88dcea173192314fc3&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Montaj INES, www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=228e2d97ca6a85170ac141&source=browse" target="_blank">Sweet memories

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvana75 spune:

fara tutun beyyyyyyyyyyy ca nu mai fumez de 2 luni!!!!!

Silvana si Paul


Poze cu noi
blog DC, Timisoara impreuna

Daca nu poti trece prin munte, ocoleste-l. Daca nu poti sa-l ocolesti, treci peste el. Daca nu poti trece peste el, intreaba-te daca este chiar atat de important sa ajungi de cealalta parte. Daca este, incepe sa sapi un tunel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariaa spune:

am facut un papricas si niste chec sa avem cu lapte dimineata, asa ca va astept dimineata c-o felie :)

cartile care imi sunt la suflet le-am pastrat, evident. Ciresarii, Colectia Jules Verne, Tacearea Mieilor, Pe aripile vantului, Pentru toata viata, Doctorul, Torente, Shogun, Memoriile unei gheise...si altele de genul asta care au acolo un loc special.
Da' carti de la doua case, ale noastre si cele care au fost la mamon nu am efectiv unde sa le pun. Si decat sa mucegaiasca in pod in cutii, mai bine se foloseste altcineva de ele, zic eu. Iar pe foc sau la gunoi eu carti si haine nu pot arunca pur si simplu. Mi se pare o blasfemie asta.
Sper sa gasesc o solutie zilele astea.

Silva, imi pare tare rau ca treci prin asta :((
Am o prietena care lucra la un trust mare importator de electrocasnice ca manager de produs si ieri a fost anuntata ca din 1 aprilie sa-si caute job. Are doua fetite, restul nu mai zic...
Altexul si Flanco sunt de asemenea pe rol in procedura de faliment din informatiile ce le am.
Sper sa se redreseze rapid treaba la tine. Am trecut prin asta da' zau ca n-as mai vrea s-o experimentez...te inteleg perfect. Tin pumnii din tot sufletul
Iar pentru treaba cu tigarile...huh, respectele mele Biiiigggg Hugs

Doris spor la musafiri! Trimite aer de Maramu' de al ei si incoace!

Ano, la tine a venit Craciunu...afara-i frig...nu mai pricep nimica, jur. Mai vine primavara aia vreodata?!

gagix, cum ziceam, dimineata gasiti o felie de chec cu nuca pe masa, cafeaua o dati care va treziti prima. va tzuc imprastiat, pe rand si aparat






un copil creste in inima mea

Mergi la inceput