Testam cremele de ochi

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Maria Ene, multumesc de informatii. Dar eu sunt fericita castigatoare a unui voucher constand intr-o dermoporatie faciala. Nu pot sa-ti zic mai multe pentru ca vineri am programare. Se zice ca rezultatul este evident imediat. Vom vedea.
Pana acum am folosit pentru zona ochilor extract de colagen Floritene.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Dermoporatie? in ce consta asta? si eu auzisem de niste tratamente pentru tratarea ridurilor dar nu stiu mai multe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_M spune:

Criss3, vezi ca Maria_Ene ti-a dat raspunsul mai sus despre dermoporatie. Eu nu pot sa zic mai multe, dar te anunt vineri seara dupa ce voi efectua sedinta.
O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lo_li_Ta spune:

cum a fost dermoporatia?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefany_p spune:

eu am 29 de ani si nu pot folosi creme pt ochi pt ca mereu ma trezesc cu puncte albe de grasime de pe urma lor. mai are cineva problema asta? ati gasit ceva eficient?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Naty spune:

Eu sunt inca in cautarea cremei perfecte pentru ochi...
Acum folosesc Vichy Miokine dar nu sunt prea incantata, parca nu intra bine in piele si se strange.
Mai bine m-am impacat cu Lift Active dar parca e cam mult pentru mine (am 34 ani).

Raluca, mamica printeselor Ioana - Alexandra (10.10.2004) si Nadia - Ana (29.12.2008)

NOI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Criss3 spune:

Cum a fost sedinta de dermoporatie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iahim spune:

Am un ten matur,mixt,de apx.10 ani folosesc L'OREAL.Posibil sa existe si alte creme mai bune(la care nu am acces),insa ma declar multumita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_ene spune:

Am testat eu dermoporatia, chiar de 2 ori si sunt super incantata, fata mea arata altfel dupa 2 sedinte ,mi-a fost recomandata si microdermoabraziune inainte si chiar vad anumite riduri mai atenuate iar fata mi-e luminoasa...am auzit ca se face si anticelulitic dermoporatia si vreau sa o incerc saptamana viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

Citat:
citat din mesajul lui maria_ene

Am testat eu dermoporatia, chiar de 2 ori si sunt super incantata, fata mea arata altfel dupa 2 sedinte ,mi-a fost recomandata si microdermoabraziune inainte si chiar vad anumite riduri mai atenuate iar fata mi-e luminoasa...am auzit ca se face si anticelulitic dermoporatia si vreau sa o incerc saptamana viitoare

Maria

Unde vrei sa faci microdermabraziunea?Eu sunt programata pe 8 aprilie la Mikomed.

Mergi la inceput