Nou stil de viata (261)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Neata fetelor
Eu parca sunt batuta de la sedintele de ieri.
Fac magnetoterapie, laser, bazin cu sulf, si inca vreo 2 da le-am uitat.
Laura asa e si la spitalul de recuperare de aici. Mai mult batrani, dar am vazut si atat de multi tineri...
Devoska ce-ai patit?
Mephala bafta la inspectii!
Gusta pe unde-mi umbli?
Carina ce mananci bun azi?
Gabi cum e Mara?

Mai vin


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui puskin

Neata,

aici ploua si e urat .

Laura, aici sunt pozele: http://picasaweb.google.com/puskin7/BirthdayParty7032009#

Pup fetele,
Ruxandra



Doamna aratati beton dar cu poza asta ati fost inumana http://picasaweb.google.com/puskin7/BirthdayParty7032009#5311268968650813138

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabrielama spune:

Buna dimineata, doamne frumoase!

va salut din Brasov! Am plecat pe o ceata incredibila din Bucuresti, dar dupa Ploiesti a fost vreme superba. Era multa zapada proaspata, soare.... un drum tare frumos.

Va doresc o zi buna, o sa mai intru diseara de acasa!

Gabi

There is no taste like the taste of being thin!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns yubi spune:

Buna ziua !Am intrat sa va salut .Azi-noapte am fost la servici ,iar acum sunt rupta de oboseala,dar nu pot dormi. Sunt si trista pt.ca a plecat sotiorul la Galati ,la o sedinta si se intoarce vineri.Acum ma bag sa vad un film si mai tarziu incerc sa dorm putin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Citat:
citat din mesajul lui ancadragoman

Citat:
citat din mesajul lui puskin

Neata,

aici ploua si e urat .

Laura, aici sunt pozele: http://picasaweb.google.com/puskin7/BirthdayParty7032009#

Pup fetele,
Ruxandra



Doamna aratati beton dar cu poza asta ati fost inumana http://picasaweb.google.com/puskin7/BirthdayParty7032009#5311268968650813138

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2



Asta a fost la cerere!!!

Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zuzilici spune:

Buna dimineatza doamne frumoase.

Laura multumesc de tratatie si sanatate multa cu spatele.

Mephala bafta cu inspectia.

Tzuni felicitari pentru lansare si astept si eu poza cu faimoasa cana. Btw, spune-mi si mie care a fost raportul tau de saptamana trecuta? Aveam trecut in lista acelasi de saptamana asta si de aceea am trecut stagnare...dar nu sunt sigura ca asa este.

Delidana bafta la scoala. Scuze daca ti s-a parut cumva ca te-am ignorat pana acum referitor la intrebarea cu banda, stiu c-ai mai intrebat si n-am avut timp sa raspund. In principiu ... alerg pe ea cam de luni pana vineri insa nu prea mai am rezistenta...sau nu ma fortez eu de-ajuns. Mai mult de 30 min nu prea mai fac si ard numai niste amarate de calorii 200, 250 max. Sper sa-mi revin.

Yubi te-am trecut la active. Sper ca filmul sa te-adoarma asa ca: Somn usor!

Hopes pentru ce urmezi acele tratamente? Sunt cosmetice?

Dordia i-au iesit dintisori lui Tudor? Ati scapat?

Lou .

Anda bafta la stoma. Vai , ca ce-ai mai tras si tu cu dantura, dar si cand o fi gata...

Puskin stiu c-ai sa intrebi asa ca-ti zic de-acum ca sper sa pun meniul azi pentu : luni & marti.

Lai tu nu vrei sa dai raportul? Sau l-am omis eu?

Happy esti bine? De ce ne ignori?

Gabi sa te distrezi si pentru noi la munte.

Gusta lasa apatia ca nu-i buna.

Sabinelu tu cum te mai descurci?

Felicitari tuturor fetelor care au slabit dar mai ales Pepenasei care se lasa si de cola.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramonika spune:

buna ziua
meniul de azi
- 2 felii de paine neagra prajita cu unt light si lapte
- piept de pui cu legume fierte
- 1 portocala; un iaurt
- o ciorba de legume
- 10 fistici, 5 curmale

o ora de mers pe jos si o ora de aerobic



Ramonika si pisicile www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550848/" target="_blank">Vladutz www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550510/" target="_blank">Maritza www.flickr.com/photos/11125714@N02/sets/72157601300550608/" target="_blank">Fulgushor www.flickr.com/photos/11125714@N02/2227425419/" target="_blank">Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Citat:
citat din mesajul lui Zuzilici

Buna dimineatza doamne frumoase.

Laura multumesc de tratatie si sanatate multa cu spatele.


Hopes pentru ce urmezi acele tratamente? Sunt cosmetice?

[Felicitari tuturor fetelor care au slabit dar mai ales Pepenasei care se lasa si de cola.



Cuba 2008



Zuzilici de Isabella Maria (21.04.2006)


Draga mea am de la statul 9 ore pe zi in scaun si eu si sotul meu o scolioza si o lombosciatica de toata frumusetea.
La el e oleaca mai avansata in sensul ca mai are o frana pana la operatie, eu sunt pe "drumul cel bun"
Azi am mancat 2 mere
un castron de supa cu 30g de paine
diseara nu stiu, ceva piept de pui fiert
30 g de migdale




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Salutare,

Am ajuns si eu acasa de la scoala, am papat si as fi vrut sa ma duc la sala dar ma simt cam umflata - ieri mi-a fost foarte sete si am baut la apa...acum am aproape 1 kg in plus dar asa mi se intimpla in perioada asta asa ca n-am incotro.

Hopes, si pe mine ma supara coloana, la baza gitului, asta de cind m-am procopsit cu statutul de studenta si trebuie sa petrec mult timp stind pe scaun, ceea ce nu-mi place.

Zuzi, referitor la banda, si eu cam tot atita consum, 250-260 calorii in 30 minute, cu alergare la viteza 7.2 - 7.5; mai mult n-am cum decit daca alerg mai repede si deocamdata nu pot.
Oricum important e ca faci miscare constant, in timp se vor vedea si rezultatele.

Gabi, sa te bucuri de drum si pentru mine.

Tzuni, ce mai faci, ocupata? Ce mai face buzita lui Meri?


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Zuzi, s-a intimplat ceva cu lista, numele nu mai sint bolduite...

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput