Nou stil de viata (261)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

mi se pare mie sau e o stare de apatie generala?

Eu m-am saturat de vremea asta nasoala, vreau sa vad soare .

Ieri am cumparat biletele de avion, venim acasa de Paste .

Pup toate fetele,
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Puskin, cam asa a fost azi, probabil am fost in ton cu vremea... Hei, veste buna, poate mai punem de-o intilnire.

Carmen, succes cu inspectia!

Pepene, Vio, Devoska,


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Delia, zau ca as da orice numai sa vad soare . De-abia astept sa ne intalnim, of course .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara fetelor!

Nu am reusit sa ma cantaresc de dimineatza...dar ma simt balonas...asa ca o sa vad maine ce greutate am si dau rap maine daca nu va suparati.

Sunt un pic suparata, Tudor...cu dintisorii....macar de i-ar da mai multi odata ca m-am saturat de febra. Azi a fost mai bine...si noaptea asta sper sa dorm s eu legat cateva ore. Stefan e ok, dar i-au aparut 2 bubite pe gat si il suspectez de varicela ca s-a jucat cu verisorul lui...caruia i-a erupt o frumoasa varicela acum2 saptamani. Sper sa fie cosulete...dar daca e sa fie...asta e! Deci sunt ofticata !

Asa ca....va poop si revin maine cu rap...dar mai pe seara!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lai spune:

Made, Pepene, sunt in California

Ruxi, tare faine pozele - iar tu esti superba

Lai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

'Neata somnoroaselor,

Haideti la ceai, cafea, cereale, fructe si ce mai doriti.
Sper ca azi sa nu ploua.

Pepene, vrei sa te lasi de Cola de tot? De cind n-ai mai baut?

Va pup, fug la scoala.

www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'neata si multumim de tratatie.

m-am cantarit si eu si dau raportul cu intarziere: 93.5 kg...se putea mai bine dar am mai avut mici abateri legate de mucenici.

gata ca trebuie sa fug la scarbici!
poop toate fetele!



Diana mamica de www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/72157604771385748/" target="_blank"> Tudor-Dumitru (17.04.2008) si de Stefan-Cristian (14.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

www.flickr.com/photos/25748689@N08/sets/" target="_blank"> Poze 2008 cu cei 2 flacai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tlaura spune:

'Neata fetelor! Imi beau cafeluta cu voi, caci numai asa reusesc sa mai scriu si eu cate ceva!
Tzuni, vroiam sa spun de ieri da' n-am mai avut timp; saruta si tu cana aia, poate cine stie se transforma intrun print, precum broasca din poveste! Print nu, da' macar un stripper acolo!
Gusta, lasa cana fetei in pace, tu ai olandezu' tau!
Ce mai face Mara?
Delia, Hopes, Criscosty, multumesc pentru urarile de sanatate! pe mine ma omoara de mult coloana, sufar de cifoscolioza si am niste dureri cateodata de ma tavalesc pe jos; partea amuzanta e ca acolo la centru nu prea ma iau aia in serios, au impresia ca vin asa de distractie! Acolo majoritatea sunt batrani, iar daca e vreun tanar e pentru recuperare la o mana sau picior rupt; la mine nu e nimic vizibil, doar ca ma doare ingrozitor in anumite momente! Sper sa se mai amelioreze putin!
Hopes va doresc multa sanatate si tie si sotului tau!
Ruxi, mai pune o data pozele, ca le-am cautata o gramada si tot nu le-am gasit! Sa te vaz si io!
Pepene, e foarte bine sa cumperi cartea, dar trebuie sa fi foarte atenta cum faci exercitiile, pentru ca daca nu le faci corect, efectul poate fi invers; adica problemele la coloana sa ia amploare. Ai mare grija, eu am facut mult sport contraindicat pentru coloana si asta mi-a amplificat problemele! Sanatate si !
Carina, ce-i aia pulpectomie? sau nu am citit eu bine? Bafta la dentist!
Va las cafele, ceaiuri si sucuri, si ma duc la treaba mea!
O zi buna tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Neata,

aici ploua si e urat .

Laura, aici sunt pozele: http://picasaweb.google.com/puskin7/BirthdayParty7032009#

Pup fetele,
Ruxandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gusta spune:

Neatza.

Ruxi eu recunosc trec printr-o perioada tampita cu Uti si citesc tot dar nu am putere sa scriu.

Laura nu vreau cana fetei ,vreau numai sa o vad.Sanatate multa cu spatele.

Tzuni astept poza.

Gabriela iti dau o floare pentru o zana buna.meriti de fapt un buchet intreg .

Carmen bafta cu inspectiile.

Anda cum a fost la medic.

Cuscra ma bucur ca esti bine si vad ca stai super cu kg.

Doamna Tumpi mai treceti pe la noi.

Ma duc sa ma tin de cana de cafea ca as dormi tot timpul,numai pot cu somnul nu am mai avut de mult asa oboseala.





Marilena si Mara Augusta

Mergi la inceput