Gravidute&Mamici de IASI- A venit Primavara!(85)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Ia uitati, am niste poze noi.
De aici: http://good-times.webshots.com/photo/2307074700074881809neUIvk

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Am facut sambata fursecurile truffle. Chiar sunt bune. prima tura mi-au iesit mai moi, cea de-a doua mai crocante. Au fost bune oricum. Cred ca a doua oara am lasat cam mult la cuptor.

Dar sunt tare ochioase. Numa' bun de pus in albumul cu bunatati. Si am facut si cioco de casa. Si uitati ce idee de a face un 8 am. Acum astept sa se intareasca. Sper sa pot scoate paharul, respectiv castronul de acolo, ca am uitat sa-l imbrac si pe le in folie. Apoi imbrac 8-ul in glazura de cioco. Ce-o sa iasa???!!! Va pun poza, sper sa fie o surpriza pentru sot. Oricum, de nu o iesi aspectuos, nu-mi fac griji, e cioco de casa, deci se mananca si cu lingura.

Poze aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Buna mamici si bebici,
Frumos ati sarbatorit.

Oana , care e motivul cioco in cifra 8? Surpriza pentru sot...ce sarbatoriti?
Si...ne-ai lasat cu asteptarea noului look...am vazut doar o parte...


mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Celia spune:

Alina, sanatate multa lui David. Ai grija de tine.

Byu, cum a fost interviul? Pregatim paharele?

mami de www.onetruemedia.com/shared?p=4f08eb051f8799a2dda132&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andreea(30.09.2007) si www.onetruemedia.com/shared?p=4f518706fd1f0403459951&skin_id=6&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Andrei(12.10.1998)
poze
intalnire DC Iasi

6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Am adormit fata in sfarsit.
Am fost dimineata la pensat cu Miha, impreuna cu copiii. Robert e tare nostim cu intrebarile lui, iar Amira e o cuminte. Imi pare rau ca nu am avut nici eu nici Miha aparatul sa-i fi vazut si voi cum stateau toti trei pe canapea si se uitau in reviste sau cum se tineau de mana Robert si Amalia

Michelle imi pare bine ca v-ati distrat. Salutari fratelui tau dansator

Kriss la voi cum a fost iesirea?

Alynta sper sa nu fie racit David. Ce-a spus doctorul?

Moldoveanca voi cum ati petrecut ieri?

Byu cum a fost la interviu?

Lacramioara am vazut harnicuta si bunatatile facute de voi



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Celia sarbatoresc azi 8 Martie, ca ieri am fost doamna si nici macar mancare nu am facut. Dar daca e ciudat sa fie pe 9 pentru 8, hai sa zicem ca e un sfintisor.

Oricum, a iesit tare ciudatel.Uite-l. E mare, nici nu am platou pentru el. Poate ii mai schimb putin fata cand se intareste glazura, dar am fost nerabdatoare sa va arat ce panarama a iesit

Cat despre look...Nu are dom'le cine sa-mi faca si mie o poza. Zau asa...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Citat:
citat din mesajul lui danyelle005

Am adormit fata in sfarsit.
Am fost dimineata la pensat cu Miha, impreuna cu copiii. Robert e tare nostim cu intrebarile lui, iar Amira e o cuminte. Imi pare rau ca nu am avut nici eu nici Miha aparatul sa-i fi vazut si voi cum stateau toti trei pe canapea si se uitau in reviste sau cum se tineau de mana Robert si Amalia

Michelle imi pare bine ca v-ati distrat. Salutari fratelui tau dansator

Kriss la voi cum a fost iesirea?

Alynta sper sa nu fie racit David. Ce-a spus doctorul?

Moldoveanca voi cum ati petrecut ieri?

Byu cum a fost la interviu?

Lacramioara am vazut harnicuta si bunatatile facute de voi



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor



Pai bine, voi nu stiti ca nu se iese din casa cu copii fara aparat??? Si zi asa, o puneti de-o idila, ai?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Oana iti sta f. bine cu noul look; nu stiu de ce spui tu ca Stefan nu mananca pt ca eu l-am vazut mancand, iar Victor e asa scump cum face el curatenie; cu asa ajutor poa' sa fie revolutie in fiecare zi

Michelle, Moldoveanca sunteti niste rasfatate; bravo sotilor vostri.



Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Oana eu zic ca e ceva la mijloc, Amalia i-a dat chiar si un pup lui Robert

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Mihharo ce bine Ca Albert prefera telemeaua; si eu daca e sa aleg intre telemea si tort, prefer tortul Asteptam sa vedem si bunatatile facute de tine.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput