Aradence DC...! (117 )-si noi alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Miha, balaceala placuta maine! Am vorbit cu mamica din Simeria, Mirela, si asa s-au bucurat si ea si fetita de 9 ani (Nico), zicea ca sta prost si cu hainutele ei si cateodata i le spala seara ca sa le aiba curate pe dimineata cand merge la scoala.

38+ cu Mara 18.01.2007 si bebe Dora la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Nu mai pot de durere de gat, imi curge nasul, ochii...no nu stiu cum m-am imbolnvit, frig nu mi-a fost deloc la munte...
N-am avut timp sa pun poze, sper sa reusesc maine, am intrat doar sa urez La multi ani lui Clau & Claudiu si multa fericire!
Poze prea multe nu am ca "fotograful" a fost foarte ocupat cu schiatul.
Merg la culcare...



Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

CLAU felicitari si de la mine!
Si eu de 8 martie am stat acasa,nimic deosebit... Bravo celor care au tras cate o iesire

MONI 17s+ SI www.dropshots.com/DIA1#date/2009-03-07/16:31:31" target="_blank">DIANA NAZDRAVANA (01.01.2006)
"Rasul e o vacanta instant"

www.versuri-si-creatii.ro/poezii/e/serghei-esenin-7zuduho/focul-vanat-7zudpho.html" target="_blank"> www.youtube.com/watch?v=weJ4a5cKGZ4" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Noa Alina, sa te faci bine cat mai iute! Poate aerul mai rece te-o rezolvat. Copiii sunt bine?



Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Intereseaza pe cineva www.laredoute.fr/vente-escarpins-redoute-creation.aspx?productid=324158353&documentid=207609&single=false&categoryid=22907261&pos=14_d_a_n&numberpage=1#DescDetail" target="_blank">pantofii astia? Sunt de piele si ii dau cu 100 ron, marimea 37. Eu port 37 dar astia ma strang si in latime si in lungime putin, ca eu am piciorul lat.
Edit: sunt negri.

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Se pare ca m-am cam fentat singura. M-am mai uitat o data acum pe site sa citesc despre ei si nu-s de piele de fapt. Au doar in interior pe talpa piele. M-am uitat si pe pantofi dup-aia si intr-adevar e piele doar in interior. Io daca am vazut "cuir" gata am fost... Deci...e careva interesata?

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Tu Ada da's faini rau! M-ar interesa pe mine, numa daca zici ca's ingusti s-ar putea sa nu-mi vina nici mie ca si eu sunt cam lata. Intr-o zi cand vi dupa Iulia la gradi treci sa-i vad...azi nu's acasa

Alina, bine ai revenit si multa sanatate

Gabi, ce mai face Alina33??

GabiB, cum stai cu fumatu?

Moni, tu cum de esti asa expeditiva?

CristinaR, te asteptam cu vesti bune de la control

Multumesc tuturor pentru urari!




Claudia si Raul-Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

La multi ani de 1 si 8 martie!
Clauditza la multi , multi ani fericiti impreuna cu Clau!
Mai apuc si eu sa mai citesc cate ceva , dar cand sa scriu, sigur are cineva nevoie de mine, ori Bogdi ori Maia , sau chiar Cipri uneori, daca cumva e pe acasa.Acum e una dintre foarte putinele zile cand dorm amandoi copii odata, asa ca profit si eu sa mai dau un semn sa stiti ca suntem bine.
As fi venit si eu la intalnire, dar n-am ce face cu mancaciosul de Bogdi ca nu pot lipsi mai mult de o ora de acasa.
Na s-a trezit Maia.
va pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

S-a trezit Maia plangand;zice ca a fost necajita ca i-am inchis.Nu-i place sa doarma cu usa inchisa si ma tot pune sa-i las usa deschisa cand o pun la culcus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns niko_26 spune:

Ce fata mare am! M-a vazut ca ma chinui sa desfac aspiratorul sa-l pun la loc si ma intreaba "Mami te descurci", si dupa ce l-am desfacut l-a luat ea sa-l puna la loc.
Bogdanel e flacau mare si parca acum incepe sa-l doara burtica mai tare .De cateva zile a inceput sa saliveze si sa bage in gura tot ce prinde.Se tot chinuie sa prinda mana mea si sa o "manance".

Mergi la inceput