Aradence DC...! (117 )-si noi alaturi de Emma

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mishutza spune:

Multumesc pt raspunsuri fetelor,se pare ca mamica se va reorienta spre medicul homeopat,
Si LA MULTI ANI de ziua mamei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

LA MULTI ANI, FETELOR!
si
La multi ani impreuna, Clau si Clau!
Eu abia reusesc sa ma dezmeticesc din somn pe vremea asta.
Puisorul meu mi-a spus si el "La multi ani!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:


La multi ani, 2 ClauGabrielafericita de MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Fetelor, ati deschis alt subiect sau unde sunteti atunci???

Alina M, cum a fost la straja? Poze ceva?

38+ cu Mara 18.01.2007 si bebe Dora la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adablackcat spune:

Na care ce=ati facut de 8 martie? Io am fost la tm la cinema city cu Lavi si am vazut doua filme faine. Iar barbatu' meu s-o suparat ca n-am stat cu el. Are si el dreptate...

Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_rubi spune:

Noi am fost dimineata la socrii si dupa-amiaza la ziua unei prietene. Ca si cadou de la sot am primit un profiterol , ce sa faca o gravida cu florile?

Ada, o sa te rog sa imi aduci si o cutie daca ai, ca astia de la alimentara de langa mine au doar cutii mici de biscuiti.

Miha, nu ma uita te rog cu neonatologul cand ai timp.

Maine merg la doctor probabil pt ultima consultatie inainte de nastere, am emotii, mai ales ca acum imi desface si cerclajul.


38+ cu Mara 18.01.2007 si bebe Dora la purtator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Sunt la lucru, am citit rapid ce ati scris...
Vreau doar sa va zic ca la Straja a fost zapada, ieri abia s-a putut schia ca ningea si viscolea(sus pe partie era ceata) si era sa ramanem acolo pana se topeste zapada. Am coborat pana in Lupeni in 3 ore (9 km), abia am coborat din cauza zapezii. Am avut f mari emotii...masina mergea singura in jos, multi s-au tamponat ca era lant de masini si patinau...a fost horror cum simteam masina ca fuge de sub noi...
Va mai scriu de-acasa.


Alina cu www.snugglepie.com/ezb/653339.png" target="_blank"> Adelina (31.08.2006) & www.snugglepie.com/ezb/653351.png" target="_blank">Dragos (11.04.2002) poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancapolgar spune:

Saluti!
Alinush, ati avut peripetii.... Bine ca nu ati patit nimic.
Eu de 8 Martie am stat acasa cu sotiorul, iar de primit am primit flori si bomboane de ciocolata.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibociort spune:

De 8 Martie am fost la No Name pe strand cu gasca de la lucru. Distractie !!!!! Azi am fost putin chiauna. Va pup.Gabrielafericita de MARIA (07.08.2007)
ce nu te omoara, te face mai puternic......si mai bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Noi am iesit in oras cu Alina33 si Daci. Am ajuns la Restaurantul Don.Nu am rezervat niciunde si acolo am gasit doar o masa de nefumatori- spre disperarea lui Cipri care a fost in minoritate. Am mancat si am baut bine, si am continuat cu sampanie la noi.

Mergi la inceput