Mamici de zmeurici iulie-august 2009 (29)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Citat:
citat din mesajul lui adrianafedorca

elenada sa stapaniti sanatosi scocile, de care ati luat? cat au fost? eu n-am avut scoica la cezar dar acum ma bate gandul sa cumpar una inca nu m-am decis de care

_
Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie2005) si minunea din burtica 22+
it's a girl !!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler




Adriana le-am luat din Cora
Am dat 130 ron bucata. Nu am cautat ceva scump s-au sofisticat pt ca oricum nu pot fi folosite foarte mult. Asa par de calitate si sunt frumoase. Dar vedem calitatea cand vor sta piticii in ele. Mi-a placut ca sunt si usoare.
O sa le fac poze si o sa le pun pe forum

elena +18
Burtica mea la 17 sapt la

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dienuta79 spune:

LA MULTI ANI!!!!!! tuturor mamicilor si mamicilor in devenire!


Dienuta 23+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Pentru ca sunteti cele care insenineaza zilele barbatilor - desi ei se plang dar numai pentru ca asa s-au obisnuit - pentru ca sunteti cele care suflati dragoste peste orice faceti voi si familia voastra, pentru ca sunteti cele care numai cand priviti catre copiii vostri, dati lumii mai multa frumusete, pentru ca sunteti cele care gasesc in fiecare zi timp pentru orice problema si orice nevoie a celor dragi, pentru ca, desi va mai plangeti cateodata, o luati de la capat in fiecare zi, mai puternice si mai hotarate, pentru ca sufletul vostru stie ce e iubirea, cum se daruieste si cum se primeste ea... si pentru tot ceea ce reprezentati... pentru voi timpul se opreste putin in loc la fiecare inceput de Primavara, sa va aduca un omagiu.
La multi ani!


elena +18
Burtica mea la 17 sapt la

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iriroxy30 spune:

LA MULTI ANI TUTUROR MAMICILOR SI VIITOARELOR MAMICI ! O PRIMAVARA FRUMOASA TUTUROR,PLINA DE BUCURII SI DE ZAMBETE !.DIN CATE SE PARE ,LA NOI BEBELUSUL ARE PASARICA,ADICA VOM AVEA O FETITA !!!!!!!!!!!!!!ASA INCAT,VOM PUNE SI LA NOI UN CARUCIOR ROZ !!!!!!!!!!!!

+18

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

LA MULTI ANI va doresc o primavara frumoasa,o sarcina usoara si bb sanatosi


Mony 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mony08 spune:

iriroxy30 felicitari pt caruciorul roz





Mony 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_1979 spune:

Aniela LA MULTI ANI ! de 8 martie tuturor mamicilor de zmeurici iulie- august 2009 !
Noi suntem in general bine , raceala ce ne chinuie si nu mai stiu ce sa fac , asistenta de la doctorita mea mi-a spus sa incerc sa scap mai repede de raceala pentru ca il va afecat pe bebita , insa tusesc mai putin , nu fac febra , doar nasul ce curge mai rau ! Voi cu ce ati scapat de raceala ? Plus ca am mai auzit la stiri ca e cod rosu de gripa , offffffffff ... sper sa treaca mai repede ! 20+
http://family.webshots.com/album/570401353GKJXEn
http://family.webshots.com/album/570410368TBPnlD

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

mamicilor actuale si in devenire!!! Multa sanatate si fericire alaturi de puiutii nostri minunati si de cei care vor veni!!!

Asta e cadoul de la puiul meu drag cu aceasta ocazie:
http://www.dropshots.com/giova#
e ajutat putin, caci numai sapt. asta au invatat-o, dar eu sunt tare multumita de cum o stie, la cat e de lunga.
Vineri in vestiarul gradinitei in timp ce zicea poezia, ajutat de educatoare.

revin maine, nu am apucat sa citesc nimic din lipsa de timp.
si o zi frumoasa sa aveti.

_
Gio20+ si Marco(06.01.2006)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

eu am sarbatorit ziua femeii prin somn ...recuperez ce pierd noaptea...am dormit de al 2 la 4 cu Cezar ...asa de bine a fost...ziceam ca iesim si noi undeva dar a fost mai bun somnul



_
Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie2005) si minunea din burtica 22+
it's a girl !!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianafedorca spune:

elenada, mersi...o sa ma uit si eu in cora, nici eu n-as vrea sa dau prea mult pt ca noi avem si scaunel de masina de la Cezar

_
Adriana mamica de Cezarica (23 aprilie2005) si minunea din burtica 22+
it's a girl !!!

"Faptul ca ai un pian nu te face pianist, dar nasterea unui copil sigur te va face parinte." Michael Levine
"A muri inseamna de fapt a te muta intr-o stea." Octavian Paler



Mergi la inceput