SOS Infertilitatea pe realitatea.net !

SOS Infertilitatea pe realitatea.net ! | Autor: LucaLuca

Link direct la acest mesaj

http://www.realitatea.net/s-o-s--infertilitatea-sau-ce-inseamna-bloggingul-civic_470856.html



---------------------------
Pentru cauza infertilitatii!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici (fiecare este finalist in cate doua sectiuni, in total se pot da patru voturi pentru campanie cu acelasi user). Pentru a vota tb sa va creati un cont aici. FIECARE vot conteaza. Mediatizarea ne poate aduce sprijinul politicienilor pentru cauza!

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

Este o mare sansa, suntem primul blog dintre finaliste care dam interviu pe realitatea.net

E superpozitiv, inclusiv titlul ales si "chapeau"-ul scris de catre ei. Avem nevoie de voturi si comentarii, evident. Exista box cu "cele mai citite" si "cele mai votate" alaturi, nu avem voie sa pierdem sansa de mediatizare, putem ramane pe prima pagina si zilele urmatoare. Haideti sa aratam ca nu e o pagina creata de niste persoane care nu aveau ce face-acasa, ci chiar este un subiect necesar si de interes.

Imi amintesc foarte clar, eram in plin fiv, fix acum un an cream aici, pe forum, mai mult intr-o doara, primul subiect de campanie - nu, nu credeam ca vom ajunge aici. Si eu credeam ca vor fi niste petitii si cam atat.

Se vorbeste despre infertilitate, in Romania!

---------------------------
Pentru cauza infertilitatii!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici (fiecare este finalist in cate doua sectiuni, in total se pot da patru voturi pentru campanie cu acelasi user). Pentru a vota tb sa va creati un cont aici. FIECARE vot conteaza. Mediatizarea ne poate aduce sprijinul politicienilor pentru cauza!

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pogonici1977 spune:

doamne ajuta,.......,votammmm si comentam acolo

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdita spune:

Luca, am votat articolul. E incredibil cat de multe ati realizat ! Doamne ajuta !

Cu siguranta se va intampla minunea !!!
Doamne ajuta tuturor
..."Ce te surprinde cel mai mult la oameni?
Dumnezeu a raspuns:
-Faptul ca se plictisesc de copilarie, se grabesc sa creasca, apoi iarasi tānjesc sa fie copii; ca īsi pierd sanatatea ca sa faca bani si apoi īsi cheltuiesc banii ca sa-si refaca sanatatea; faptul ca se gandesc cu teama la viitor si uita prezentul iar astfel nu traiesc nici prezentul nici viitorul; ca traiesc ca si cum nu ar muri niciodata si mor ca si cum nu ar fi trait.
...ce ai dori ca oamenii sa stie ?
Dumnezeu m-a privit zāmbind si a zis:
-Doar faptul ca sunt aici, intotdeuna…"
"Interviu cu Dumnezeu" - Octavian Paler
Anul asta se va intampla !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Cel mai comentat articol are 25 de comentarii, la valoarea noastra il depasim clar
Sper



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flo.flo spune:

Am votat si eu
Doamne ajuta!

Sper ca in curand o sa fiu si eu
http://.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns psj spune:

Lasati si un comentariu mic daca se poate



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 6 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adrianaady spune:

VOTAT !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Am votat si eu!

33+

Bubulina + Doamne ajuta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LucaLuca spune:

cand votati, aveti grija sa fe cursorul pe cinci stele, nu pe una. :) (sistemul lor de vot e prost facut)

ideal ar fi sa lasati si cateva vorbe la comentarii, nu e cu confirmare or stuff, adresa de mail poate fi fictiva.

repet, nu vreau sa credeti ca sunt faze de gradi "hai sa avem cele mai multe comentarii la articol", e vorba doar de a demonstra ca e un subiect de audienta, de luat in calcul.

cand am primit azi-dimineata oferta de interviu, asta a spus redactorul: cand blogul dvs. a fost pe realitatea.net a adus mult feedback. deci conteaza.


---------------------------
Pentru cauza infertilitatii!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si twitter-ul Infertilitate aici (fiecare este finalist in cate doua sectiuni, in total se pot da patru voturi pentru campanie cu acelasi user). Pentru a vota tb sa va creati un cont aici. FIECARE vot conteaza. Mediatizarea ne poate aduce sprijinul politicienilor pentru cauza!

New pics: http://villaprovence.wordpress.com/english/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elenada spune:

Votat si comentat

elena +18
Burtica mea la 17 sapt la

***CAMPANIA NOASTRA *** www.petitieonline.ro/petitie-p28651051.html" target="_blank">PETITIA NOASTRA - semneaza si tu!!



Important!!!! Tb sa fim auzite!!!! Mai sunt 5 zile!!
Voteaza blogul SOS infertilitatea aici si microblogingul Infertilitate aici pe butoanele de la cele 2 sectiuni. Pt a vota tb sa va creati un cont aici Multumesc!

Mergi la inceput