Pestisori, la multi ani! (33)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Citat:
citat din mesajul lui cryna77

"Mama draga ce-as putea
Sa-ti ofer de ziua ta?
Bucurie, sanatate
Mult noroc si spor la toate,
Catelus cu parul cret
Fura rata din cotet
El se jura ca n-o fura
Dar l-am prins cu rata-n gura".

interesanta combinatia sunt tare haiosi...



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:



Daaa... Elyanna... sunt tari cu d-astea... ... am ras de numa'- numa', aseara... ...
Continuarea era ceva de genu':"Pace si zile senine / Sa ma poti creste pe mine!"... dar, na'... cre'ca uita si spuse ce spuse ... ...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

Eu imi urnesc greu soata la cinematograf... el si le cauta pe net... si se uita la calc. Dar nu se compara cu filmul vazut la cinematograf... in afara de ecranul maaaare... sunetul te face sa simti ca esti acolo
Aseara am reusit sa-l conving... si am gasit si un film pe care el nu-l vazuse... mai rar Debicei vede tot, pana sa apara la noi la cinema



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)


Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica




ooo pai da , acasa l-am vazut noi ... stiu ca e fff fain la cinematograf , da sincer prefer in pijamale la mine in fotoliu ghemuita cu o cana de ceai fierbinte in mana e mai comod si mai ieftin ... ca sa mergem toti trei ne costa cel putin 100 lei .... le dam si noi jos ce ne place si le vizionam free
....

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoll_mada spune:

La Multi Ani,sanatate,bucurii si impliniri pentru sarbatoritele zilei de azi Sasuke,Gabgabriela,Iepumic

Cryna buna cafeluta,yami yam!!!Cat despre 8 martie,fata mea acea ieri o nedumerire.E duminica?De ce zice toata lumea ca e ziua lui mami?Si mi-a zis ca-mi spune o poezie si un cantec.Cand am auzit-o am inceput eu sa cant "de ziua ta mamico/in dar iti aduc inima/si crede-ma mamico/un dar mai frumos nu se putea".A ramas Codri foarte mirata ca il stiu si m-a intrebat"l-ai auzit din dulap?"Faza cu dulapul fetele de la inimioare o stiu: cand am inceput gradi,zicea ca sta in clasa daca eu stau pitita in dulapAm lamurit-o ca il stiu de cand eram si eu ca ea si am lamurit-o si cu ziua lui mami si 8 martie.Atunci mi-a spus ca poezia este secret pama duminica...
Dany ma bucur ca tonusul e bun!lasa balanta sa se stabilizeze si vei avea hotararea cea mai buna probabil.cat despre cadoul de 8 Martie ce-i in plus,e bine venit!
Elyanna ma bucur ca v-ati simtit bine,la cat mai multe iesiri din astea!

Fetele ma inscriu si eu in clubul celor care au probleme cu gatul...nu ma slabeste de loc tusea.e drept ca o ajut si eu cu
gata,fug sa mai fac ceva treaba,va pup!

nicoll_mada Codruta Andreea ( 29.07.2005 ) si Alexandra Stefania ( 12.07.2007 }
http://community.webshots.com/user/nicoll_mada
MMN

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

andanii exact asa face soata mea... ca e mai bine acasa, pun apuza cand am chef, mananc cand am chef etc. Si asta a fost mai lung decat majoritatea... 2 ore jumate... evident ca am iesit din sala sa merg la toaleta, dar n-am pierdut mult

Sunt scene din film cand pur si simplu se zbarleste pielea pe tine... acasa nu cred ca aveam senzatii de-astea... tari Nici cu mama surround acasa nu-i la fel ... cum ziceam multi pitici Asa ca atunci cand vrea sa ma scoata din casa, stie unde vreau sa merg... decat la carciumi unde dau banii ca sa ma ingras ... mai bine la un film bun, insa nu mereu innimeresc filme sa-mi mearga la suflet...

Este impresionant... deci fetele, care puteti, care vreti... merita vazut



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:


Nicoll, "l-ai auzit din dulap?" ... si pastreaza secretul, nu? Pana duminica ... ca sa ti-l zica din nou atunci.

la toate sirenele... pe mai tarziu...





~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Mi se spune "argint viu"...
*************************************************
"Singura lectie de morala care este potrivita pentru un copil, cea mai importanta lectie pentru fiecare moment al vietii lui, este aceasta: ''Nu rani niciodata pe nimeni.'' " - autor: Denis Breeze . - eu completez: ... pentru ca, nu vei putea sti niciodata cat de mult rau si cat de multa suferinta poti cauza!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Iepumic La Multi Ani!!! bun revenit si poate mai dai pe la noi

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani sarbatoritelor de astazi.


Hai la cafea, ceai, capucino sau pepsi



www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20viata%202008&page=10" target="_blank">Clipe de viata 2008 (ely)



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iepumic spune:


marami, multumesc! Scuze de absenta, mi-a fost destul de greu in ultima vreme cu timpul asa ca m-am limitat la 2 topicuri pe forum. Dar de-acum sper sa ma pot desfasura mai mult.


Iepumic
Noi pozici cu Iepi-Mici
CONCEDIU 2007

All's Well That Ends Well.

Mergi la inceput