Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Monica Crapatura sau umflatura nu stiu ce e ...niciodata nu am vazut :)...dar important e sa creasca mare si sanatos/sanatoasa sa faca pe mami cea mai fericita :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica_dicut spune:

Evident ca asta conteaza, sanatos sa fie ca sincer nu imi pasa ce e. Orice ar fi il/o voi iubi cu disperare



POZNICI CU NOI

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce", trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte

Monica 12+
Mamica de INGERAS in ceruri
Si minunea bebe 2 din burtica
Doamne ajuta sa ne nastem sanatosi
O noua viata

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Lidia, ma bucur mult ca Stefan e mai bine, ca e acasa alaturi de familia care-l iubeste si in sanul careia se va simti cu siguranta cel mai bine.

Imi pare rau de Iza.... spune-mi te rog, l-ai intrebat pe doc ce inseamna semne vizibile de rahitism? Ma gandesc, ca daca-s asa vizibile, ar fi putut sa-si dea seama cam oricine, nu...? chiar daca nu-i de meserie.... eu-s chiar curioasa, cum e un bebe cu rahitism incipient?

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preety spune:

Luminita /Moni... cred ca il insuram si pe bebe Edi!

Moni ma ptr voi sa fiti sanatosi, indiferent ce sex va fi bebe!

Mamidestefan si sanatate multa!

Luminita iata goghosarul!!!



Goghosarul meu drag!!!
Mamica fericita de Sorina Gabriela
Ticker Sorina Gabriela
Bazar pentru Mihaita!
Bazar pentru Sonia si Andrei!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kllemi spune:

MONI sincer eu nu vad nimic in legatura cu crapatura, dar in schimb mi-ai adus aminte de sarcina si de burtik, trebuie sa fi tare mandra, pe mine deja ma apucat nostalgia....

mami super fericita de AMALIA-ANDREEA......12.10.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

anemona zeleneac adyna...iti pare cunoscuta?cmu baneasa

si asa am gandit su eu fac pe proasta...adika da doamna doctor, am incercat suplimentul de laptic dar nu a mers si cu diverisificarea o las sa mi zica..

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

Citat:
citat din mesajul lui monica_dicut

Evident ca asta conteaza, sanatos sa fie ca sincer nu imi pasa ce e. Orice ar fi il/o voi iubi cu disperare


m-ai emotionat :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luminita2008 spune:

Citat:
citat din mesajul lui preety
Luminita iata goghosarul!!!



ehe, ce vesela e ea acolo! Robi zice c-o pupa tare tare!!!! Pe obraz, normal...

Luminita de Eduard Mihai si Robert Gabriel - 26.09.2008
_
Am facut mereu doar dupa capul meu si mi-e teama de ziua in care n-am sa mai fiu eu…
poze cu gemenei dulci povestea noastra
GHIDUL MAMEI
Creste bobocelul Edi Creste bobocelul Robi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CosmyB. spune:

Fetelor la noi bate un vant taios... nici gand sa iesim azi afara si ieri a fost asa frumos asa ca stam in casa

Boo ce frumos spune el "mamamamaa", e dulce rau cred ca esti in

Eva ce frumos ai povestit toata stima si cu riscul de a ma repeta de "n" ori Noah e bucatica rupta din tine! zambet ochi, tot, dar ramane intre noi Deci, seamana si cu tati stiu cum sunt taticii cand li se spune ca seamana copilul cu ei al meu sot creste vazand cu ochii cand ii spune cineva ca pitica seamana cu el cu toate ca e fff evident asta.

Ada cu deochiul nu stiu ce sa zic... n-am patit-o, insa stiu ca, chibriturile stinse in apa, emana fosfor, substanta asta ajuta la eliminarea gazelor din stomac

Babymom nastere usoara finutei!

Denisa ne-a fost dor de voi!

Moni ce samburel ai tu acolo se cam vede o crapatura

Cuscra ici pentru soricelul mancacios! Bravo! Sa o tina tot asa!

Fug sa pregatesc mancarica!

Pozici
Mamica deMaya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _giulianna_ spune:

Offf fetelor sunt un car de nervi.
Am desfacut o cutie de Nan2 si ce credeti? Laptele este amar!
Expira in a 9a 2010.
Unde naiba sa sun sa le fac reclamatie? Il trimit pe barbata-miu si la OPC. Nu se poate asa ceva, eu nu gust laptele inainte sa i-l dau, aveam incredere ca fac produse de calitate dar m-au dezamagit rau de tot.
Am sunat la numarul de pe cutie dar suna mereu ocupat iar mailul mi-e ca nu-l citeste nimeni.

Mami de www.flickr.com/photos/31848759@N02/sets/" target="_blank">Eduard-Gabriel (17.08.2008)
Ticker Edi

Mergi la inceput