Mamici de Ghiocei Martie-Aprilie 2009 (85)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Felicitari tati si mami de Alexandra. Aveti o sarmaluta de-ti vine s-o mananci . Scumpa foc. Refacere rapida Novus

Olga 32+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

fetelor, dar ce bine arata novus, zici ca a scapat deja de toate cele 20 shi de kg cu care se lauda

37+
poze

AMR 20 de zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chatonel spune:

Delicioasa sarmaluta, Novus
Refacere rapida!

Fille du Sud 36 cu Dragonbella
J- 23
Toulouse, la ville rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamariame spune:

Wow, ce de poze frumoase cu ghioceii proaspat rasariti!Tati si mami de Alexandra, aveti o bebita minunata, sa va traiasca si sa va insenineze fiecare zi!Maria, Casia are niste falcute superbe, papa san? E o delicata, exact ca mamica ei!Pisigri, tinem majoretele pregatite, nastere usoara si sa te intorci cat mai repede acasa la pisici! Cu pisica sefa Aris si eu sunt foarte revoltata cand citesc ce umilinte trebuie sa suferim , ma dispera fazele de genul asta, la care se adauga si bagatul banilor in buzunar . Eu ma simt de pe acum jenata de situatie, dar ma consolez cu gandul ca acolo nimeni nu o sa se simta jenat sa primeasca!Doranna, ti-a trimis cineva parola pe PM? Daca nu, o trimit eu ca si-asa vroiam sa te rog ceva (sa imi trimiti linkul cu firma organizatoare de petrecere de botez)Anca, multumim pentru informatii, sunt ultra folositoare! Sper si eu sa nu le uit atunci Ana-Maria 32+AMR 8 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simina_kin spune:

PTIIUUUU CE FATA FRUMOASA AM MOSIT!!!!
Alexandra iubita sa fii sanatoasa , sa te faci mare si mumoasa , sa-i faci pe mami si tai fericiti!!!!

Nu uit si de primu bb mosit Mario, ooofff ca ma uit la zambetul lui mereu, mereu si tot nu ma satur!!!

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns joanna27 spune:

Buna seara burtici!
Silvi8 felicitari refacere usoara,bin ai venit bb Crina sa fii sanatoasa si papacioasa.
Doamne ajuta pe Pisigri si Greierasnastere usoara,bb sanatosi.
Floric, ne gandim la tine maine.
Maria bine ai venit acasa, e super Casia sa va traiasca.
Niko povestea ta m-a incurajatputin Mario e un scump.
Novus si tati sa va traiasca frumusetea.
de fapt toti ghiocei nostri sunt frumosi si imi dau lacrimile cand ma uit la ei.
Luana, printesa sa cresti mare, Monica putere ,ne rugam pt sanatatea lui tati.
Mayasper ca esti bine, da un semn nu ne tine pe jar.
Mititica curaj.
Noi tot 2 in 1, parca nu mai am rabdare, durerile fara medicamente nu vreau sa va spun cum sunt,as vrea sa vad in viitor sa stiu ca totul va fi bine...sper ca nu fac o depresie.
la toate mamicile , burticile si ghiocei


37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inapreda spune:

Alexandra e pur si simplu SU-PER-BA!!

Felicitari parintilor! Sa va faca viata (si mai!) frumoasa! Novus arati f. bine; nu mi-ar fi asa frica de cezariana daca as sti sigur ca si eu voi arata la fel; din cite am inteles eu, dupa anestezie si ceza arati rau, esti adormita si plina de dureri dar NU E DELOC cazul tau!

Felicitari inca o data si sa te refaci rapid si usor.

Gina 35+
cu mindrie, am intrat in sapt. 36

bebe Ian Alexandru

Poze

AMR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kea spune:

Novus, cea mai frumoasa sarmaluta pe care am vazut-o! Aveti cu ce va mandri! Felicitari!
Si ce faina e camasa de noapte!!!

Galushca, a pus Anca link-ul cu povestea pe prima pagina a capitolului precedent. De fapt sunt doua povesti.

Anca, chiar am vrut sa te intreb, cum te descurci fara ajutor? Cine o sa stea cu Tudor si Veronica cand o sa nasti? Merg la tatal lor? Oricum, ai toata admiratia mea, mamica puternica si optimista!

Maya, tu ce mai faci? Sper sa ne dai curand vesti bune!





33+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olishka spune:

Joanna fii tare mai ai asa putin...

Si eu imi fac griji pt Maya. Sper ca este totul bine

Maine am iarasi intalnire cu doctorii. Mai intai merg la Matei Bals sa-mi faca incarcatura virala. Sper sa nu fie prea mare ca sa pot sa alaptez. Apoi merg la doctorul de familie sa facem prezenta, caci de ascultat oricum nu-i ascult sfaturile. Am de umblat...



Olga 32+ David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns florinela79 spune:

Novus, e dulce si frumoasa rauuu Alexandra , sa va traiasca sa va bucurati de asa minune de bebita frumoasa (sa-i pui rosu la manuta). Multumim tati de Alexandra pentru foto, felicitari!

37+4...16 martie

Florinela

Mergi la inceput