Gravidute&Mamici de IASI-a venit Primavara!(84)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Lacra - multumim de cafeluta, azi ne-am trezit la 8.30

Oana - ce bine ca ai dat de gust Mergem si in weekend, normal Si Kriss a baut , dar rosu

Ani - felicitari lui Darius!

Ella - faine pozele,ce mare s-a facut Bia

Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Salutare!
Nu toti copii s-au trezit la 6- al meu inca doarme! Eu m-am trezit mai devreme, numai ce am facut un dus si iata-s!
Oana sa stii ca te-a pomenit cand a baut Daniela Martini, vroiam sa o fotografiem cu maslina, dar ne-a venit prea tarziu ideia!
Data viitoare poate ne vedem in grup mare la vreo terasa! Si poate sa fie si in we, in ideia ca ne adunam mai multe! Sa fiti pe faza cu propunerile, cand va fi urmatoarea!
Lacra drguta ca de obicei si harnicuta! Multumim de cafea! Ma duc sa-mi prepar una , ca a ta nu-si face efectul!
Pe la 12 ma pregatesc de mers la gineco! Cred ca v-am inebunit spunandu-va, dar abia astept!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 29+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

'Neata, fetele! O zi superba azi, dupa cum se vede Si noi care in weekend ne programaseram o evadare la Vatra Dornei... la norocul pe care il am de obicei, puteam sa jur ca o sa fie "vreme buna"...

Raceala lui Albert parca s-a accentuat de aseara pana azi... am dat o fuguta dimineata la doctor si ne-a spus sa stam linistiti, ca trece, asa ca ... stam.

Duminica vrea la mall... cu atatea viroze si aglomeratie, mi-e si frica sa-l duc

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Michelle draga, da' ce matinali ati fost azi ... nu-mi vine sa cred


Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

mamici... pt cele care cauta un loc de munca... imi puteti spune cam ce salariu vreti si ce studii aveti??? poate gasesc si eu ceva pe la cunostinte

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Neata! Mai da ce ploua!
Si mie mi-a placut tare mult aseara, asa de mult ca am uitat sa fac si poze, noroc de cea facuta de d-ra chelnerita http://entertainment.webshots.com/photo/2645276300103159727ypKOzQ?vhost=entertainment

Oana bineinteles ca m-am gandit la tine (si la celelalte fete care n-au putut veni) cand am baut Martini

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Michelle si tu? Tu ce ai baut?

Alina eu abia astept sa ne innebunesti cu povesti de dupa eco.

Daniela aha, deci stiu de acum pe cine mizez cand e vorba de greu. Desi, data viitoare nu o sa mai las Martini sa fie baut prin reprezentat.

Kriss am remarcat ca ai mai slabit. Bravo. Nu ne-ai mai zis daca a fost sau nu cu liniute atunci cand erai emotionata.

Mihaela asa bafta am si eu de cate ori merg la soacra. Le-am si zis, daca au nevoie de ploaie sa ma cheme. Eu nu as merge la mall la locul de joaca acum. Pe bune. Ma bine imbracat bine si o tura de balti prin Copou. Cu pelerina de ploaie si cizmulite adecvate.

Miha si tu dormi inca? Sau tie ti-au dat copiii despteptarea la 5.


Victor, cum ma asteptam, a adormit. In scaunul de masa, cat spalam eu vasele. L-am lasat sa manance piureul de mar cu banana. Si ce a mai plans cand l-am mutat in pat! Dar am reusit sa il readorm.

Mai dati-mi idei de mancare. Teo tu ce mai gatesti bun? Ca tu faci mancaruri asa, mai complexe, adica nu banalul piure. Si folosesti frumos multe legume. Mai da-ne si noua idei. Azi ii dau ou cu legume, dar pentru cei mari vreau sa fac ceva, nu stiu. O tocanita cred. Si trebuie sa fac si pentru maine, dimineata merg sa ma fac si eu oama. (voiam sa scriu frumoasa, dar...nu cred ca imi mai reuseste la varsta asta) Atat cadou sa am si eu de 8 martie, ca altfel...Desi Stefan a zis ca imi aduce 100 de ghiocei. (au discutata la gradi despre ghiocel si e tare impresionat)

Hai sa va mai povestesc o faza, ca oi fi eu demodata, dar...Incep prin: "pe vremea mea". So...Pe vremea mea baietii curtau fetitele, nu? Chiar si de la gradi. Imi amintesc si acum ca tare ma mai necajeau niste baietei ca voiau sa ma tina de mana, ma trageau de cozi etc. Ei frate, Stefan ma innebuneste ca o fetita de la gradi - frumoasa foc, n-am ce zice - vrea mereu sa il pupe. Si el nu vrea. Ieri a reusit tipa sa-l pupe de 5 ori pe obraz si o data pe mana. Ca s-a lasat el putin ca i-au zis baietii ca e bebelus. Si, asta m-a dat pe spate, eram ieri sa-l iau, ma rog, eram pe hol il imbrcam si a trecut tipa (ei tipa, fetita, na) pe langa el si numa ce s-a intors asa cu fata la noi si a trimis o bezea din varful buzelor, bezea de aia zgomotoasa frate . Pai bine, mai...Asa, de fata cu mine?! Unde e dom'le respectul pentru oamenii in etate.
Astept azi sa vad cum evolueaza idila. Faza e ca si lui ii place de ea, dar nu si sa o pupe. Si oricum, nu recunoaste ca o place. Complicat dom'le. Complicat tare!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Citat:
citat din mesajul lui Anilansa

mamici... pt cele care cauta un loc de munca... imi puteti spune cam ce salariu vreti si ce studii aveti??? poate gasesc si eu ceva pe la cunostinte

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Vreo cunostinta interesata de cineva care a terminat Sociologie ai?

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danyelle005 spune:

Mai Oana asa sunt fetele din ziua de azi, cu tupeu, in ziua de azi fetele curteaza baietii, nu invers cum era pe vremea noastra
Si cu dragostea asta e tare complicat, astept sa ne mai povestesti cum evolueaza idila; sa vezi ca de 8 martie iti cere bani sa-i cumpere flori fetii.

Daniela, mami de Amalia Maria-10.10.2007
Poze
Poze 1 anisor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Daniela, e mai grav decat o floare. Ca dadea tarcoale sertarului meu cu bijuterii intr-o zi si le alegea pe cele pe care i le duce ei. De a trebuit sa inchid sertarul cu cheia. (si acum am pierdut cheia, am ratacit-o prin casa si nu am nici un inel, nici un colier nimic. Noroc ca am lasat niste cercei la urechi)

Mergi la inceput