Gravidute&Mamici de IASI-a venit Primavara!(84)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

mihharo, are mama baiat mare.... notar... e ceva.

Ani, ma bucur ca Darius e mai bine. nici noi nu iesim azi afara, ca asa tare bate vantul.... Asa ca mergem sa mai exersam ceva retete de la Miha.....

byu, mihharo, v-a trecut durerea de cap? Ca acum m-a luat pe mine....

Michelle, multumim pentru aprecieri. Se pare ca am dat cafeaua prea devreme pentru tine....
Si eu astept caldura.... sa iesim in parc, ca in casa.... ma zapaceste Stefy. Afara e altceva.

ecaterina, bine ai venit la noi. Sarcina usoara.

Alina, multumim de aprecieri. Eu am venit de afara si nu e frig rau, dar bate vantul destul de tare....

Teo, multumim pentru aprecieri. E asa harnicuta.... strang o ora dupa ce s-a jucat ea cu aluat........ draga de ea.

byu, multa bafta.

Ella, ce dulce-i Bia... si tu ce bine arati mami... Dar ce-mi place cum doarme Bia cu funduletul in sus.

Oana si tie muulta bafta.

Fetele, distractie maxima va doresc.

Poze din ianuarie-februarie 2009

Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Helau!
Vad ca sunt prima! Eu una m-am simtit foarte bine! Am ajuns la 9 acasa!
M-am destins si am mai uitat pentru 2 ore jumatate de cotidian! Ne-am povestit, amuzat... "Vedeta" au fost "perlutele" copiilor nostri! Pana la urma ne-am intalnit Kriss, Mihharo, Mihamora, Celia, Danielle, iar Byu a trecut sa ne vada 10 minute! Locatia e intima si draguta!
Fetelor cred ca meritam si noi, asa din cand in cand, cate o iesire intre noi! Dar gandurile si povestirile noastre tot la puii nostri au fost!
Poze eu nu am facut, le astept de la Mihamora si Danielle!

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 29+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihharo spune:

Alina, subscriu... a fost frumos. Chiar m-am simtit ca pe vremuri, cand ieseam cu colegele de facultate... ehe! ce vremuri!

In alta ordine de idei... credeam ca s-o fi intamplat ceva de primesc asa telefon urgent de "hai acasa"... ei bine, nuuuuu! marea problema era ca trecuse ora de citit in revista cu winnie si ficioru-miu isi teroriza bunicii Asa ca... ajuns acasa, inhatat copil, bagat in pat, citit revista si acu' slava domnului ca doarme ca am apucat si eu sa fac o baie

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Am venit cu pozele poftiti

A fost fain la intalnire


Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihamora spune:

Citat:
citat din mesajul lui mihharo

Alina, subscriu... a fost frumos. Chiar m-am simtit ca pe vremuri, cand ieseam cu colegele de facultate... ehe! ce vremuri!

In alta ordine de idei... credeam ca s-o fi intamplat ceva de primesc asa telefon urgent de "hai acasa"... ei bine, nuuuuu! marea problema era ca trecuse ora de citit in revista cu winnie si ficioru-miu isi teroriza bunicii Asa ca... ajuns acasa, inhatat copil, bagat in pat, citit revista si acu' slava domnului ca doarme ca am apucat si eu sa fac o baie

Mihaela - mami de cel mai dulce baietel




Michelle si Dominic



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alynta27 spune:

Asteptam si pozele Danielei! Ea a facut una de grup, adica cu tot cu Michelle! (a facut-o chelnerita!)
Ne indreptam spre nani! Maine avem o zi plina- ecografia lui Matei si mergem la Targu-Frumos pentru pomenirea de 40 de zile a bunicului! Daca lipsesc sa-mi puneti absent motivat, da?!
Celia ai ajuns acasa cu bine?

Alina-Mirela cu DAVID (27.06.2007) si [ 29+] cuMatei
Burtica 2

www.totsites.com/tot/davidipate" target="_blank">pagina lui David

David
Cum a aparut Printul!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Salutare!

Va ofer o fierbinte....

Am vazut pozele de la intalnire. Ma bucur ca v-ati distrat bine. Sa va fie de bine iesirea. Poate data viitoare ma alatur si eu.

Poze din ianuarie-februarie 2009

Lacramioara (08.12.1975) mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ghinetz spune:

Saluty!

Bravo fetele pentru iesire si pentru ca v-ati simtit bine!!!! Promiteti o bauta si intr-un we sa pot ajunge si eu???

Daniela, am vazut ca tu ai baut Martini. Ai ciocnit si pentru mine, nu?

Gata, fug sa-mi spal vasele. Victor a dat trezirea azi la 6. Oricum, trebuia sa ma trezesc la 6 jumate, ca azi pleaca Stefan mai devreme la gradi, asa il poate duce Radu, ca are ore de la 8.

Revin. Nu scapati de mine, ca am dat iar de gustul DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella10 spune:

Neata si de la noi!
Sa va fie de bine iesirea fetelor
Si noi suntem treze de la ora 6;ce vreme urata afara...

Ella mamica fericita de BIANCA ANTONIA (02.02.2008)

http://community.webshots.com/user/karateka_10?vhost=community
http://b2.lilypie.com/23Iqp2.png


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anilansa spune:

buna dimineata si de la noi....

iulia mersi de cafea
am vazut pozici... sa va fie de bine relaxarea.... poate o sa ma alatur si eu la urmatoarea intalnire.

vad ca azi toti strunfii sau trezit la 6... intram si noi in grup.
acum darius e in picioare... se sprijina de canapea... si face turul... camerii... iam pus si o patura...sa ii atenuiez cazaturile in fund.. in rest suntem bine... am scapat de diaree dar umplem pempersul dimineata de kkk si atat.

ma duc sa imi supravegez strengarul... poate pot sa il filmez sa va arat... o zi buna

Alina cu Darius Gabriel
http://community.webshots.com/user/Anilansa

Mergi la inceput