*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (219)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Mmmm, lapte cu lapte, Luny

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Cata, uraaaaaaaaaaa!!!! E totul ok!!! Supeeeer!!!! Deci deja ai un Ilincos?

Daca te-am prins, zi repede, e vreun motiv pt care s-ar indulci laptele de vaca?

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

Ploiestiul e frumos....mai greu e sa-ti faci un abonament pe tramvai!
Mare ti-e gradina, Doamne, n-am mai pomenit asa ceva!
ca sa imi fac abonament trebuie sa imi fac la nu stiu ce centru o legitimatie cu poza....

ma duc la dus si ma bag in pat ca maine taca-paca iar aud glasul rotilor de tren!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

tuchi ma bucur mult pentru tine, ca esti entuziasmata!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Citat:
citat din mesajul lui numeioana

Mmmm, lapte cu lapte, Luny

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

asta-i din seria 'combinatiilor' mele verbale! cu zahar, mah..te-ai prins

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Am descoperit niste jucarii super, omuleti, animalute... de plastic f faine. Tolo Toys - primii prieteni. Recomand! Se vor juca cu ele muuult timp de-acum inainte. Si ai mei de la gradi se joaca inca... la 4-5 ani.

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Tuchi, ma bucur ca ti-a placut si ca te simti atat de bine! Maiii, ce mi-a placut de ilincos.

Si noi am fost la cumparaturi, este nebunie peste tot, ce criza nene ca romanii depasesc criza la cumparaturi!

Am cumparat Milumil Junior dar intai sa termin cutia de laptic de noapte si apoi gata.

Bubu, imi pare rau ca nu te-ai rasfatat azi la piscineta. Cu gradi, asa era si la Razvanel, era afisat meniul pe toata saptamana, la gustare aveau mereu fructe, micul dejun era format dintr-o cana de lapte sau ceai cu o tartina cu unt sau cascaval. Si la pranz mereu mancarica buna, ciorbita si felul 2 plus un fruct.

Gata, ma bag la dormitor, randunoiul vrea sa-mi faca MASAJ.

mami de 2 minuni, Razvan si Rebecca.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Stiti vreun site strainez de unde se pot comanda sandale/pantofi? Dar sa nu fie scumpe, ca asa am gasit la 20-30 de euroi...pt copii ma refer...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo27 spune:

ioana, sunt micute jucariile alea tolo toys??lui David ii plac mult cele de la playmobil,dar cum nu se mai gasescdin cauza crizei,ma gandeam sa ii mai iau cativa omuleti din-aia mici...in fine,ca cele de la playmob aveau o tematica:cavaleri,politisti,pirati...mama ei de criza!
Cata,bravo tie
asa as vrea sa intre si Cuscra sa scrie cum ii e
Mai,eu cand mergeam la tara,mi se dadea lapte indulcit ..si nu puteam bea,dar toti copii de acolo doar asa il beau!sincer,mie imi place gustul laptelui,nu il vreau schimbat!


Simo,mami de DAVID- 3 iulie 2002,si de SAMUEL -1 martie 2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Simo, si astea au aceeasi tematica, si dupa cate am vazut acelasi material. Au in jur de 11 cm...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput