*LMA!!*Puiuti de Randunici 2008!! (219)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Bubu, ia Maalox sau Ranitidina...

Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns natynic spune:

Ei, cum de nu v-ati prins cine a fcaut capitolasul? Dupa litere...Cineva careia trebuia de cateva zile sa-i multumesc, pt ca a fost prima care a deschis galeria de prafuite pt mine
Ccris, super ideea, noi venim la tine.
Am dezlegat misterul urletelor Iuliei de azi-noapte: a iesit dintosul nr 3. Mi-a fost azi maraita tare; dimineata si la pranz a mancat enorm, acum insa dupa putina painica cu unt si cascaval nu a mai vrut iaurt; a baut in schimb apa si suc enorm, parca ar fi stiut ca am barfit-o ca nu bea. Si musca in disperare. Mda...cred ca la culcare o Nurofenizez, ca daca iar ma tine treaza la noapte m-a nenorocit. Azi n-am dormit la pranz. M-am intins nitel si dupa un sfert de ora asunat telefonul. Miane mai repet una-alta pana la pranz si apoi GATA, pauza de sedimentare a informatiilor...Si poimaine cum o da Domnul...

Naty
mamica Iuliei Elena-esenta tare in sticluta mica (30.01.2008)
DA-I DOAMNE MINUNII MELE SANATATE, MINTE SI NOROC!
www.onetruemedia.com/shared?p=7f4020c8ca8fe8c9c90c20&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Primul an al Iuliei...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

bravoooo, Iulia, traiasca dintosul 3!! naty, nu ma uita cu RORul...
bubu, am avatar nou?..am pus un comment si era tot ala vechi

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Ioana, n-am nici una nici alta nu stiu ce sa iau...colebil o fi bun?
Pateutul cred ca e delicios cum l-ati facut amandoua!! eu ma gandeam sa-l fac asa ca Luny si apoi la blender sa pun si un galbenus de ou, merge?

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

au inceput Mondeniiii!!!!!!!!!!!!!!! papapapapapa, ne vedem mai la noapte!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Il trimit pe randunoi sa-mi ia ranitidina...ce altceva mai merge??

Oana, mami fericita de Eric-Stefan (18 aprilie 2008)
si Vlad-Ionut (2 ianuarie 2005)

Bubu mic
Bubu mare
www.onetruemedia.com/shared?p=774cd5d8b8e87294224ee2&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Filmulete
Poze
www.bucataras.ro/" target="_blank">Bucataras

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Bubu, merge galbenus in pateul ala!!

LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Colebilul e pt fiere. Rennie mai e bun... dar ai arsuri sau te doare in capul pieptului... cand te ia cand te lasa...si tot asa? Ca asta e criza de stomac si se manifesta mai ales noaptea. Asa ca ai grija de tine, sa nu te ia la noapte, ca sunt dureri insuportabile. Eu n-am mai avut de cand am ramas gravida si inainte de motz m-a incercat, dar vad ca nu m-a luat... Norocul meu...

Am luat hrisca azi, am gustat si eu si nu-mi place, astept sa-i dea bona maine, sunt curioasa daca va manca. Anca, azi i-am dat morcov si ii venea sa vomite...

Mai am o intrebare si sa nu uit: De ce scrie in meniurile alea lapte indulcit? Eu n-am baut niciodata laptele cu zahar si nu inteleg de ce trebuie indulcit?


Ioana si David, cel mai scump martisor



Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luny spune:

Ioana, eu cand eram mica numai cu lapte beam laptele, asa imi placea!..am vazut multe scheme de diversificare care spun sa pui zahar in lapte, in ceai, la varste mai mici, mai mari, la fel si cu sarea...eu zic doar ca-s ff vechi..
edit: ti-am zis de morcov, si Mufa la fel a facut la inceput..l-ai pasat mai bine cu mixerul?..
LUNY, mami de bebe MATEI CRISTIAN - Mufarina Pufarina!(16 martie 2008)


Life is to precious to worry about stupid Shit!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tuchita spune:

sara buna!
vie si in viata!
obosita moarta ca n-am dormit ast'noapte de emotie....

mi-a placut, o sa fie greu din multe puncte de vedere dar ma simt ATAT DE BINE!


va pup si va iubesc pe toate!


Ca sa va fac sa zambesc...perla de la iubitul Ilincai...se impinge in mama lui si ea il intreaba daca e mamos la care el fuge si o ia pe Ilinca in brate si zice ca e Ilincos!!!

Catalina, mami de Ilinca (5.07.2005) si Sebastian(30.01.2008)

Mergi la inceput