Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (69)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

La multi ani de martisor !!!!!! Sa aveti o primavara frumoasa si calduroasa si puiuti nemofturosi !!!!!

Lucas de Bitza La multe lunite !!!

Am intrat sa va urez si eu toate cele bune intr-o zi superba de primavara ! Va pup pe toate si revin mai pe seara ca iesim la un gratar

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:

LA MULTI ANI proaspetei crestine...
ANDA - TEODORA !!!!














Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Joy21 spune:

Hello, mamici!

Si pentru ca a venit primavara, va prezint cel mai zglobiu martisor


Am vazut poze de la botez cu Anda. E o dulce la mami in wrap

Pup

Victoria, binecuvantata de Anna Sofia

Poze Anna Sofia Ma fac mare

"Nu-ti fie frica sa faci un pas mare. Nu poti trece o prapastie din doua sarituri mici."
David Lloyd George

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lucas de bitza

tot uit de azi dimineata

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Muuh spune:

Lidia sanatate puiului.

Legat de lasat copii sa planga, aratati-le studii, acum lasatul sa planga aiurea se considera ABUZ, este pus pe acelasi loc cu bataia. Desi sotul meu nu a fost niciodata total pentru asta a avut ceva tentative la Alexei si i-am spus clar si raspicat "Intre sfaturile tale idioate si copilul meu aleg copilul, cu orice risc." nici eu nici el nu vom uita in veci aceea discutie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monyca.C spune:

Intru si eu sa va urez o PRIMAVARA FRUMOASA CU MULTE IMPLINIRI !!! alaturi de puii dragi !

Vazut poze de Anamona, 300, Joy botez aratati f bine si printesele voastre frumoase foc !!!

Luminita de mult ma tin sa te felicit ptr gemeneii tai. Sunt de-a dreptul superbi, am intrat pe contul comun sa ma uit la pozici si nu ma satur sa ma uit la ei. CRED ca te obosesc f tare dar sa vezi tu mai incolo ce mandra o sa fii de ei..

Khristin, ma bucur ca citesc vesti despre tine. Te asteptam cu pozici !!!

Monicacitesc TOT ce ne scrii tu..multa sanatate tie si puiutului tau ! primul lui Martisor !

Nerantula, Nikolici inteleg perfect despre ceea ce vb..si eu mai am dispute din cand in cand cu sotul pe tema asta..
imi pare rau de sora ta, nici nu veau sa ma gandesc ce e in sufletul ei, draguta.., fii cat poti de mult alaturi de ea in momentele astea..

Angelyna eu zic si manechin si fotomodel !!! ai o bombonica de fetita !!!

Mamidestefan imi pare nespus de rau ptr tine si puiul tau..multa sanatate, ne gandim la voi si tine-ne la curent !

Danucu bine ai revenit cu vesti !!! si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine draga mea cu serviciu..mi se rupe sufletul in doua ca trebuie sa imi las fetita dar nu am ce face..trebuie sa incep..am amanat cat am putut de mult momentul...poate reusim sa trecem amandoua prin etapa asta, mai ales ca suntem din acelasi oras..

Si nu in ultimul rand, astazi de Martisor, ptr dragutul meu Harri de Cristineescu (mami si-a delectat privirea cu pozele lui)
astept poze noi cu tine, http://family.webshots.com/photo/2978203890103994286Evhfsd"inca astept[/url]

va pupic fara exceptie !!!

Mamica fericita de floricica EVA PARASKEVA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Imi este atat de greu sa va citesc...sunt cu calculatorul scos din functiune din cauza de zugraveala si pe laptop-ul sotului e bataie dar tot va mai caut seara si va citesc

Nerantula imi pare rau de problemele cu sotul...si noi mai avem discutii contradictorii ca suntem diferiti si nu picam mereu de acord. Dar cand revenim la subiect si discutam cu calm, reusim totusi sa ne intelegem , mai ales ca e in favoarea copilului. La nervi niciodata nu ne-am inteles si ne mai scapa cate ceva printre dinti

Nocom vazut poze cu ghiocei pup

Angelyna imi pare rau ca nu ai rezolvat cu indemnizatia....uf...
Imi place rau de manechina ta e o dulce !!!

Revin dupa ce culc putin puiul

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nikolici spune:

Hello fete,

si de la noi flori multe pentru fiecare mamica din lumea asta dar in special pt voi... prietenele mele.(poate e prea mult dar eu asa va simt)
A VENIT PRIMAVARA CU ALAIUL EI DE FLORI!

Am fost si noi la targ am luat si eu wrap, umbrelutza chic pt carucior si o jucarie pt dintzisori.Pe urma ne am plimbat vreo 3 ore in parc si cand sa plecam am stat nene o ora sa iesim din parcare ...a fost nebunie de masini.Ma rog am ajuns intr un finl acasa nervosi.
In drum spre casa ne-am oprit si la farmacie sa luam testul de sarcina...inca nu l am fc ca am avut n spee mii de chestii de facut in casa plus bb plangacios si acum mufat la tzitzi sa se calmeze.

Daca reusesc sa ma adun nitzel sa fac testul azi....va informez negresit.



ramo SA VA TRAIASCA ANDA MICA CRESTINA!VAZUT POZE!!!SUPER INGENIOSI CU DANSUL IN 3.Si da Anda pare atat de lunga in poza...a crescut Andutza mica.

Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

mai, Crina e a lui Razvanel, sa stiti!

blog in scutec,poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamona spune:

300 felicitari pentru micuta botezata!

super wrap pe super mamica cu super bebelina :)

Monyca

mamidestefan - ce mai face puiutul? ai reusit sa vb cu dr Tomescu?

Mergi la inceput