Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (69)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns babymom75 spune:




Ce bine, a venit PRIMAVARA!!!!








Mama lui Dragos (04.10.2008) si a lui Victor (12.09.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns 300 spune:

La multe martisoare!

Lidia, ma rog pentru Stefan, tare rau imi pare ca intampinati atatea greutati. In tara asta ajungi te rogi sa nu te imbolnavesti sau, daca o faci, sa ai taria sa te vindeci singur.

Delphnas, am vazut martisor, am citit dedicatia si ascultat melodia, sunt superbe.

Moni, un martisor mic-mic-mic pentru bebelusul tau mic-mic-mic

Eva multumim pentru melodie.

Noi suntem bine mersi botezate in Valcea. Am ales o biserica foarte veche de la Valcea, in Fedelosiu (tata vine de-acolo), si slujba a fost pe masura. Preotul atat de rapid si experimentat incat Anda nici n-a stiut cand a intrat in cristelnita, prin urmare n-a plans. Exceptie a facut "plansul" cand a simtit mainile cam reci ale preotului .

Petrecerea a fost in familie. N-a venit chiar toata, dar ne-am strans aproape 30 de persoane, si a fost super ok. Anda mai ca n-a dormit la petrecere si a stat de vorba cu toata lumea, a ras si doar o singura data pe la 11 s-a marait dar n-am plecat pentru ca voiam inghetata. Ma asteptam sa urle de somn acasa, insa nu, s-a intins intre noi si s-a ghemuit cu prietena ei tzitzi spoi s-a trezit la 5 sa pape (ne-am culcat pe la 1). Revin cu cateva poze. O parte necesita editare, nu mereu mi-a cazut lumina, iar camera mea nu are atenuator de miscare, in rest este super.

de Anda Teodora din 10.10.2008

puiul meu dulce si mic Anda

pozne in asteptarea Andei

b de la bebe, blog...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Off Lidia ce rau imi pare, dar nu se poate sunt multi dr acolo, si nu credca o reclamatie i-ar prinde bine tipei, sa o ia sotul un pic de maneca ca nu sunteti la stat sa faca pe nebuna. Cel mai important este sa se faca Stefan bine

Ramo pupam mica crestina si o floare de 1 martie

Anamona am vazut poze de la botez, esti o mamica superrr, de fetita nu mai zic, stii deja ca e minunata si pozele mi se par foarte frumoase. Explicatia ta cu baza de date a venit la fix, am intrat si eu, asa bine ai explicat ca si neuronul meu stingher s-a prins din prima.

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Lidia imi pare tare rau ptr ce vi se intampla.Ma sa fie totul bine

Ramosa-ti traiasca mica crestina.Asteptam pozele

Anamona vazut printzesa...cat e de frumoasa!!

claudinna..ce mai face Razvanel??



laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andy.p spune:

Roxana ce face ginerele meu scump??A mancat?

laura, andy (07.04.2002) &alexia(14.09.2008)
Alexia
Andrei

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

Luara, Razvanel face foarte bine, multumim de intrebare! gangureste, bolboroseste si pupa fetele. se repede la obraz si vrea sa muste, dar cum inca nu are dinti...
cu mishcarea nu a mai facut cine stie ce progrese, decat ca sta din ce in ce mai drept cand il pun in funduletz
ii place la bucatarie f mult si mananca bine cand mancam si noi in acelasi timp

dar alexia si andy ce fac? cum a fost la serbare?

blog in scutec,poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CD27 spune:

Laura cred ca fac crize de nervi a atipit si i-am dat in somn 120ml lapte in timp de o ora acum i-am dat fortat 2 linguri de mar si a vomat

Mami de Mikul Robert Constantin
http://community.webshots.com/album/567717346vFUaEH

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

300, f frumoasa Anda la botez! si ce rochita draguta!
hehe, ai tinut-o in wrap! imi pare asha de mare!

blog in scutec,poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudinna spune:

offf, CD, imi pare rau!
lasa-l un pic linistit, ia-l in brate, pupa-l, jucati-va si da-i sa manance cand cere el, cate putin, in joaca, laptic. daca refuza, lasa-l si nu te supara pe el, continua sa-l dezmierzi.
parca va daduse vitamine, i-ai dat?
cu greutatea cum sta?

blog in scutec,poze noi cu bebelushul
Razvan
mamica de Florin Razvan (14.08.2008)

Mergi la inceput