Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (167)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

buna dimineata ! lume noua

ce mult mi-ati lipsit....

va salut in graba la o cafelutza ca s-a trezit si junioara... treb sa recuperez o gramada din urma sa vad si eu ce'ati mai combinat pe aici.. observ X de 2 ori mamici..care sunteti pe cale de devenire...bravo fetelor

va pup si va urez o zi buna...
mai revin

...www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=16" target="_blank">o mireasa cu stil si farmec...sli 1,2 :))


"omul e cu atat mai puternic cu cat duce mai multe sarcini in spinare... viata e o adevarata scoala, unde dai examene zi de zi si ceas de ceas, obligat fiind sa treci prin nenumarate probe"

Stefania X2 (22.12.07) eu, broscutz :) ...pe la 7-8 lunitze,
Nasterea unei stele...numita Stefania!
papa buuun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns slimatei spune:

aaa..scuzati ..azi e prima zi de martisor

o primavara frumoasa !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata

stefania, bine ai revenit!!! multumim de martisor!!!

peste cateva ore pleaca mami meu.... dar ma imbarbatez cu gandul ca peste o luna jumate plecam in concediu si dupa vine si ea inapoi!!!

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

ellis, pusi la alessia, sa treaca mai usor peste durerile de la maselute.

iasmi azi dimi mi-a zis ca are "cecei"-cercei.... si era ofticata ca tat'su nu are...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

buna dimineata!Ana inca doarme.... si am mizat pe faptul ca fiind we nu ati prea avut timp sa umpleti pagini p-aci astfel incat ajung si eu usor la zi....
Ana se uita ff curiosa cand gaseste galeata de gunoi dar nu vrea nimic de acolo, stie sa-si arunce si pampersul la gunoi(si greu a fost pana a invatat ca ce aruncam acolo, acolo ramane)....hartiutele de pe strada...cu greu rezista...ii xplic ca e gunoi si o trag de acolo daca nu pricepe altfel...
daca ajunge in baie si capacul latoaleta nu e pus....mai gaseste si hartia igienica ...o face bucatele bucatele si o arunca tot asa in wc...altceva inca nu a aruncat in wc, slava D-ului!
ellis, ref la mester...a baut cafea la 8 si la 9 i-am zis ca tre sa plec si sa vina sambata iar.......oricum si luni mai tre sa vina..ca tot nu e gata!!!
woww Ank...in 20 decolati....ce fain!...hai ca nu mai e mult....si daca vii acas in mai ,vii cu coipii cu tot? cu amandoi?
eladea2005....daaaaaaaaa se pune!!!poti sa-ti faci test din sange!...ela e sigur ...eu iti zic FELICITARI....oricum....
multumim de martisor, slimatei....nu te-am vazut de multisor!
bb, asta cu concediu da imbarbatare! Yasmi....ca toate le stie!eu inca nu m-am gandit la concediu!


mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

ma duc sa-i dau micul dejun ca strga de-mi tiuie urechile...ceva pa-pa, ba-ba...me-me....vreau sa cred ca-si doreste mancarica!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)
http://picasaweb.google.ro/popbiancaflavia/AnaSofia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui bb_yasmi

ellis, pusi la alessia, sa treaca mai usor peste durerile de la maselute.

iasmi azi dimi mi-a zis ca are "cecei"-cercei.... si era ofticata ca tat'su nu are...

_
"Inima mamei este un adanc abis la capatul careia gasesti de fiecare data iertare!!"

happy mom Lavi si buburuza mica Iasmina Alissa 31.10.2007


pai punei si lui ...sa nu se oftice fata ..se poate sa se supere printesa... ??!!!

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Citat:
citat din mesajul lui slimatei

aaa..scuzati ..azi e prima zi de martisor

o primavara frumoasa !



... si noua ne-a fost dor de postarile tale lungiiiiii

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Asa e Andreea ...termina cu prostiile ...ca asa a fost si la mine cu Raul si uite ca acum liniuta canta ..merge si danseaza


Bianca ...inca nu stiu ce si cum va fi in mai ...

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Noi avem o problema... fiu-meu e indragostit de locomotiva Thomas ... incepe sa planga cand se termina desenele pe minimax si ieri am fost la verisorul lui si avea un dvd cu thomas si la carat prin toata casa... nu il lasa nici cum ...Deci ..fetele cu baietei mai mari... sa ma pregatesc de linii ferate si trenulete prin camera ??????

Ank Raul 17.10.2007 si Cecilia 11.12.2008
Poze pitici

Mergi la inceput