Mamici recunoscatoare de noiembrie-decembrie 2009

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

Neata!

ce fac fetele? ceva vesti bune??
o cafeluta vrea cineva? ca nu va servesc...

o zi frumoasa sa aveti, desi pe aici nu se prea arata!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

ARIANA imi pare rau ptr testul negativ, zici ca e sange maro....tu totusi oate e sarcina....ca eu cu alessio asa mi s-a intamplat.....in ziua a 27-a sangerare maro....pus OB....ziua a 28-a noaptea la munca....nu am mai reusit sa mai pun OB ....am pus tampon normal....cand ma trezisem....ma dusesem la baie sa ma schimb....si era alb,alb tamponul....sangele maro cam asta zice...sange vechi....la mine se vede ca era de la nidatie.....acum cum e situatia? .







[font=Georgia][teal].....Il sorriso innocente di un bimbo è l'espressione più viva dell'amore....




Buna....
Dana......acum am venit de la dr........din pacate a fost avort menstrual......mi-am mai facut si la dr un test care a iesit slab pozitiv.....si beta care a avut valoarea 46........
joi merg din nou la control.....
acum cu DD inainte.....poate luna viitoare vom avea mai mult noroc........nu pot sa va descriu ce simt....mai ales k este vorba de o sarcina pe care o astept de aproape 4 ani.......


Asteptand un ingeras!

Ben gelecekte bir bebek var !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maryb spune:

buna dragi gravidute,

anul trecut eu am deschis cu mare bucurie in suflet odiseea de noiembrie-decembrie, pe care ulterior am ales sa o parasesc. veneam dupa o sarcina oprita in evolutie. eram super fericita ca am ramas din nou insarcinata, eram foarte fericita ca voi avea un copilas scorpion, dar baietelul meu a ales sa fie balanta, a venit pe lume cu aproape 3 saptamani mai devreme si intr-o zi de 13. deci exact cum nu-mi doream, intr-o zi de 13 si balanta. dar ii multumesc lui Dumnezeu ca am un copilas sanatos, asta dupa ce aproape toata sarcina am fost terminata din cauza unui bitest care mi-a iesit cu risc crescut de sindrom down.
cand am nascut, mi-a revenit in minte acel bitest si abia cand mi-am vazut minunea de baietel frumos m-am linistit cu adevarat.

eu am intrat sa va urez sarcini usoare, fara probleme si la termen si bebelusi sanatosi si papaciosi. sa aveti grija de voi, sa va rasfatati ca este o perioada minunata, sa traiti intens fiecare clipa ca este ceva unic. mie imi pare rau ca nu am putut sta linistita in sarcina si la fiecare ecografie imi tremurau picioarele pana nu ieseam de acolo si sa mi se spuna ca totul este in regula, dar asta este.

va pup si sper ca nu v-am plictisit cu mesajul meu mai lung.

o mamica extrem de fericita de Mario Gabriel (13.10.2008)
poze cu mami si bebe

scumpisorul Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Arianna multa putere!
Si eu tot avort menstrual.Azi dupa sangerare mi-am facut test si a iesit negativ clar. Stateam si ma uitam la testele pozitive de acum 4 zile si la asta de azi si plangeam.Oricum durerea e mult mai mare pt. cine nu are bebe. Oricum ma uitam la testele pozitive si vedeam un sufletel care putea sa semene cu printesa mea rianna.Era prea frumos sa fie adevarat: s-ar fi nascut de ziua printesei mele si ar fi fost diferenta de 3 ani.
Bafta multe fetelor si sa fie cu ochisori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabidaniela spune:

Trec si eu pe la voi pe la odisee poate se prinde si de mine ceva. Eu sunt Z2, incep luna in forta poate de data asta vine BB si ma alatur odiseei.

My baby...to come
www.lingua-translations.com" target="_blank">and my job
Arbeite klug, nicht hart!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

arianna, lorym, imi pare tare rau sa citesc vestile proaste...speram totusi sa nu fie vorba de asa ceva... oricum, fruntea sus si nu disperati...poate ne prindeti din urma luna viitoare...odiseea abia s-a deschis...

va urez multa bafta si voua si tuturor celor care incearca sa aduca pe lume un copilas...

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

fete dragi, si eu sunt Z2, asa ca nu pot decat sa sper ca voi reveni pt luna decembrie

pina atunci am sa intru totusi, ca nu ma pot dezlipi de odiseea mea de suflet

avem user nov.dec2009 parola v-o dau pe PM, pt cine va dori sa schimbe pe viitor capitolele daca eu nu sunt pe faza

avem de asemeni si adresa de email nov.dec2009@gmail.com

va pup pe toate, si sper sa ma alatur voua cat mai curand

arianna, lorym


De 8 Martie sa fim MAME cu "M" mare

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam

The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmensita spune:

Buna fetelor, si eu vin cu o veste rea azi ziua 1 cm , 5 zile de intarziere, test usor pal, astea sunt conditiile sper sa revin in decembrie cu vesti sau cand o vrea Dumnezeu. Pupici si va sustin.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Arianna_M spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorym

Arianna multa putere!
Si eu tot avort menstrual.Azi dupa sangerare mi-am facut test si a iesit negativ clar. Stateam si ma uitam la testele pozitive de acum 4 zile si la asta de azi si plangeam.Oricum durerea e mult mai mare pt. cine nu are bebe. Oricum ma uitam la testele pozitive si vedeam un sufletel care putea sa semene cu printesa mea rianna.Era prea frumos sa fie adevarat: s-ar fi nascut de ziua printesei mele si ar fi fost diferenta de 3 ani.
Bafta multe fetelor si sa fie cu ochisori!





Lory........si tie iubita putere...si cu siguranta o sa aiba grija DD de noi....

Va multumesc la toate k imi suntei alaturi.....si cine stie...poate ne da DD o minune si revenim la odiseea asta...


Asteptand un ingeras!

Ben gelecekte bir bebek var !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eladea2005 spune:

salutare burticute!!!

fetelor dragi, va asteptam pe toate la odiseea noastra, cu siguranta in decembrie veti fi alaturi de noi...

slaa miscare pe aici, se vede ca inca nu s-a format grupul nostru...

o zi frumoasa tuturor si bafta multa in ceea ce va doriti mai mult!

Andreea si Eric, cel mai dulce ingeras (9 decembrie 2007)

www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=9" target="_blank">ERIC IN CONCURS (pozele ela1 si ela2)...


ERIC IN 2009...
www.onetruemedia.com/shared?p=75b19b17740aa34e16575b&skin_id=601&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank"> Eric la aproape 1 anisor...
ERIC

PRINTESA EMMA ARE NEVOIE DE AJUTORUL NOSTRU...
HAIDETI SA-L AJUTAM PE TEO


http://b2.lilypie.com/gAmbp2.png

Esti mereu cu mine, in suflet, in gand..oriunde ai fi...pentru totdeauna...

Mergi la inceput