Mamici recunoscatoare de noiembrie-decembrie 2009

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

NASTASIE da am ramas repede insarcinata....exact cand trebuia. La doctor inca nu am ajuns. Pe 5 martie am vizita ginecologica, iar pe 13 martie ecografie. Abia astept.

LORYM tin pumnii stransi ca sa ni te alaturi!!D-ne ajuta!!Eu am facut testul cand aveam 3s4z. Si s-a vazut liniuta palaa.

CAMY d-ne ajuta sa te ajute maiculita Domnului si toti sfintii!

CARMENSITA cum ziceam si mai sus...eu am facut testul cand aveam 3s4z si s-a vazut ceva. Tin pumnii sa ni te alaturi!






.....Il sorriso innocente di un bimbo è l'espressione più viva dell'amore....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

dana, eu plec marti la bucuresti si nu stiu cat stau.asa ca cel mai bine lunea viitoare o sa ma duc si eu la dr.si eu abia astept.
carmensita, mie trebuie pe 26 sa-mi vina.ma dor sanii de mor de vreo saptamana.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lorym spune:

Sunt mamica a doua oara!
Multumesc Doamne!
Am facut test si a iesit putin mai pal dar a iesit.Exact ca la printesa mea fix acum 3 ani ; cu o zi inainte de 1 martie am facut testul si a iesit si acum am o papusa care va avea un fratior sau surioara care se va naste de ziua ei sau prin apropiere. Efectiv radiem de fericire!
Multumesc pt. gandurile bune.Sunt niste coincidente fenomenale: fix acum 3 ani cu cateva zile inainte de ovulatie ne-am hotarat pt. bebe, am prestat si a iesit din prima , iar acum dupa 3 ani a fost tot 14 februarie ziua de ovulatie si a iesit. Sunt foarte fericita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

bv, lorym.sarcina usoara.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Acum 2 ani,deschideam odiseea de noiembrie decembrie.Ma emotionez de fiecare data cand se deschide acest subiect.
Va doresc la toate sarcini usoare si bebei sanatosi!!!

PS:Poate ma inscriu si eu...Sa vedem urmarea de azi noapte.Desi nu era programat...

Ramonel,mami de Bea(08.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Ma bucur ca a aparut noua odisee. Eu am deja patru teste de urina pozitive si doua de sange (ca asa sunt eu mai zuza) dupa calculator DPN 05.11.2009. Sa fie cu noroc la toate burticile, bebici sanatosi si norocosi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

se strange lume deja.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004&
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dymomo77 spune:

Multumim de urari Ramonella si te asteptam chiar dc nu e programat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmensita spune:

Eu am facut testul joi pe 26.02 si nimic, dar pe 27 nimic atunci eraiua cand trebuia sa-mi vina si azi pe 28 pana acum tot nimic.
Fetelor, maine e ziua mea si cred ca acesta este cadoul meu. Luni imi iau un test sa vedem. Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uta_ciun spune:

uau, de multe mamici si bebei

pai hai sa facem listauta ca la celellate odisei


scrieti ori aici, ori PM, user, data nasterii, data ultimului ciclu, data probabila a nasterii

ma mai documentez si fac si un user comun , parola....sa fim ca al carte

sper sa ma mai tineti si pe mine aici....eu ar trebui sa fac testul in cateva zile, acum sun 12 zile dupa ovulatie, poate e cam devreme

camy_pus, pina acum suntem singurele aici, dar sper sa apara si liniutele curand

va pup

De 8 Martie sa fim MAME cu "M" mare

www.fertilityfriend.com/ticker/uta79/ttc.png" target="_blank">asteptam, asteptam


The most beautiful thing in life is LIFE itself ! http://www.help-ema.puls-il.ro/

Mergi la inceput