FIV la Cluj 10

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

buna seara fetele dragi
maddutz,uratica eu ma injectez cu spor,maine ma duc la dr sa vad ce productie am la un gonal/zi si sa vad daca mai primesc inj.am mari emotii ,sper de data asta sa obtin poliovulatie,pana acum am facut mereu IA doar cu un singur folicul,avand ovare micropolichistice.fetelor,eu am stari de greata de la gonal si nu mai am pofta de mancare,e normal oare?
va pooop si va doresc o seara frumoasa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

aha, uratica, deci "tare mandra mi-s cand vad pe prima pagina douazeci si un pic de ani"! nu mi-s io destul de amarata ca tre' sa ma duc la "taiat", ma mai faci si baba! si brusc mai imi aduc aminte si de burtica ta plata, de parca toata viata numai nasturi ai mancat! nu ma mai joc! vleau la mamaaaaaa!
hm....oare mai e deschis la mall?! simt nevoia sa fac cumparaturi!
hmmm...de fapt, daca stau bine sa ma gandesc...io la varsta ta (vorbeste "baba" din mine)...oare ce facem la varsta ta? aoleu! ma duc urgent la mall....sa cumpar lecitina!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

fetelor..hai ca ma laparoscopiez eu in locul vostru!fricosu roade osu!!fricosu roade osu!!hihihi..
julia-pai incearca si tu la un restaurant chinezesc,ceva!!poate gasesti vreun brotac pe acolo!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

anamy si io mi-s cu ovare micropolichistice! greata nu-mi aduc aminte sa-mi fi fost! tu acum faci stimulare cu gonal pentru IA sau pentru FIV?! si la ce medic mergi acum?....cred ca am ramas in urma cu noutatile! nu ma bateti, am scutire de la medic!
julia care e faza cu broscoiul? voiam sa o intreb maine pe criadema dar vad ca si tu stii. io nu stiu, spuneti-mi si mie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

uratica da' nu vii tu la cluj! [:d] deja mi-am construit o strategie de razbunare vii, te duc in mall, te fac sa-ti cheltui toti banutii, si....pe urma sa vezi tu pedeapsa de la "intrus"





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

anamy..stiam eu ca si tu esti la injectat!bafta fata frumoasa!sa ne vii neaparat cu 2 liniute!ne-am inteles?ce tot atatea scuze..ba aia ba ailalta..ba microchisturi..ba una ba alta..nimic!!vii cu bebe in burtica!!ne-am inteles???
dedusa-e valabil si ptr tine!!!
julia-chiar ma uitam ieri la filmul maria mirabela!!era acolo un brotac!!oare putem sa-l rapim??
madutzule tu te plangi??pai nu ziceai ca lumea iti da 23-25 de ani??tu esti baba?arati bine,esti frumoasa foc!nu esti nici plinuta asa cum zici-ci numai buna!!decat o schija asa ca mine mai bine asa ca tine!ups..inca un atuu in favoarea ta!mai madutzule eu imi sun sotu sa-mi dea raportul pe unde e!!ca prea multe atuuri ai tu!!hmmmmmmmmmmm....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

maddutz eu merg la surcel si fac stimulare pt IA .am facut pana acum cateva dar mai incerc si daca nu voi reusi ma voi gandi la FIV,pe care tot cu surcel il voi face.in legatura cu ovarele micropolichistice,nu stiu ce sa zic,asa sant la mine si ma gandesc totusi ca asta sa fie cauza pt care nu am ramas pana acum,ca nu am ovulatie prea des,am facut hsg,trompele sant ok,dar stau si ma gandesc cu groaza ca poate am endometrioza.nu stiu ce sa zic.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamy spune:

uratico mersi de incurajari asa sa fie cum zici tu!!!
si tu sa reusesti pe cale naturala sa nu mai fie nevoie de FIV,daca nu, ne vom intalni pe la gine1,eu la surcel,tu la micu,caci doar impreuna lucreaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

madutzasta ar fi o premiera!!!!!
niciodata nu mi-a zis ceva de bani..si crede-ma ca am mana ffffffffff larga!!asta e!eu merg pe principiul ca banii sunt facuti sa circule!si..banii n-aduc fericirea!asa ca..no problem!!chiar te rog sa te razbuni asa pe mine!!please,please,please..te rog...........................................

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

anamy..ce tare ar fi!!!!!!!
no' c-o bat pe apalina la faza asta!!!poate ea sa raman cu prefectul clujului!!eu o sa raman cu micu si cu surcel!!hihihi....
insa totusi..as prefera sincer sa raman cu sotu!si numai cu sotu!sper sa iasa cu ochi luna viitoare!mai ales ca azi oficial terminai cu pastilele antibebe!!
aaaa...anamy..vroiam sa te intreb tu cand ai avut ovulatie dupa ce ai terminat antibebe?la cate zile?

Mergi la inceput