FIV la Cluj 10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mara72 spune:

tiii, iata ca aparu si uratica Pai si eu vreau o cretulina, da cu cin sa semene ca eu am parul drept drept. Si am zis eu ca am nevoie de tine sa o ducem pe maddutz la doctor Hai ca mai sunt reduceri la mall

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

bei..ce ma vorbiti pe la spate????
hihihi..de-ar sti sotul meu ca am devenit si animatoare!!!i s-ar aprinsde calcaiele si mai mult dupa mine!!
madutz-nu stiu ce sa zic..soata imi e plecata in delegatiune!!poate o fi in cluj!mai stii?si ii plac ata brunetele cat si roscovanele cu ochii verzi!!si..tu ai un avantaj in plus-esti cretofolina!!aa..si mai ai unul!!esti fonfanita!si stii cum e...ochii vad,inima cere!
acum hai totusi sa-mi fac numarul ca animatoare ca imi place ideea!!!
ei..ce ziceti???va placura??asta doar asa de inceput!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mara-eu zic sa o imbrobodim bine pe fatuca asta frumoasa!o luam prin invaluire,o zapacim de cap,o plimbam prin mall si uite asa cu zaharelul..o ducem si la laparoscopie!
sincer..eu chiar nu mai simt nimic!nu ca as fi nesimtita!bine,hai recunosc-mai sunt din cand in cand,dar nu cu intentie..dar pe bune chiar nu mai simt nimic!se vede doar dungulita de la taietura si atat!dar nu ma doare deloc!de as sti ca asa as ramane mai repede as mai face inca 2-3 operatii!
dar trebuie sa recunosc ca si mie mi-a trebuit timp sa ma obisnuiesc cu ideea!asa ca madutz,fa ce simti!!tu singurica trebuie sa iei decizia asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

hihihihi....tre' sa va marturisesc! ieri am fost in mall! (nu m-am putut abtine, ca doar mi-e in drum!) am vazut o pereche de cizmulite si o pereche de sandalute...o minunatie! noroc (?) ca nu mai am nici un banut! da'...maine iau salariul! sper sa ajung cu el acasa. in caz contrar.....am o scuza sa nu ma mai duc la operatie!
uratica, mara, "puradeii" vostri vor iesi cu ten masliniu si cu ochi verzi. si parul cret...o sa li-l faceti voi cand nu vor fi cuminti si vor face tot felul de trasnai!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

apalina, dedus, julia! treceti la raport! unde ati disparut? care e cu 2 linii?
turqoise, tu e faci? pe cand startul?
anamy, nici tu nu ai mai aparut de mult.
hmmmm....care intreba de tratament pentru oligospermie? mi-am adus aminte ce recomanda conful (sau e prof?) coman: tian li. sincer, eu nu am incredere, dar...el da puteti "experimenta" si pe sotiori!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

mama fetele!ce tare sunt!ma facura astia si membru junior!!de cand?cum?de ce oare?hihi..

hei..unde disparurati fetele??
noroc cu veteranele pe aici!!ca aste mici isi fac de cap!ei...ce sa-i faci???daca le orbira dragostea!macar sa se puna pe treaba!ca de aflu ca au somat vai de mama lor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maddutz spune:

junioara! hihihi! junior iti spun de acum! te-au facut junior pentru ca ai sarit de 500 de mesaje! junioara se traduce, cu alte cuvinte, print vorbareata!
no, junior se vede ca esti singurica. uite cum stai pe net si animi atmosfera. degeaba crezi ca te-am ridicat la rangul de animatoare? pardon, acum esti junior animatoare!
...oare cum e aia senior animatoare?!!!
....fetelor am luat-o razna! de la antibiotic mi se trage! sau stresul preconizarii interventiei chirurgicale?!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

cata dreptate ai madutz!!vai de funduletul lor de nu ies cu parul cret!!
garantat o sa le fac eu parul permanent!da o sa mi-l pun pe barbata-miu in cap asa!si de-or iesi 2 masculi pe teava si cu seniorul 3!!ups!ce ma fac?????!oricum gasesc eu o solutie!ma pun cu pe ei!!apoi ii manc pe paine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uratica spune:

madutz..acum sincer..eu cred ca fara laparoscopie nu ramaneam niciodata insarcinata!!fara laparoscopie nu stiam ce bazaconii am prin mine!e cea mai buna metoda de diagnostic!si gandeste-te ca poate operatia asta te va scapa de fiv!!!vei putea face inseminare sau vei putea ramane natural!ce numai noi sa stam cu cracii sus pe pereti?
chiar nu e grea operatia!iar gauricile nici nu o sa se vada!
eu zic sa-ti faci cuarj si sa o faci si pe asta!!pai dupa atatea intepaturi..ce inseamna niste gaurici??
hai sa mai bag un numar de animatoare!ca am vazut ca toplesul meu si dansul nu v-au impresionat!asa ca..mai bag un numar!
ei..asa merge?si amdutz..tare mandra mi-s cand vad pe prima pagina douazecisiunpicdeani!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bendeljulia spune:

N-am disparut, caut broscute, dar n-am gasit numai din aia care se fac in cofetarii.Cu aia nu cred ca iese nici un rezultat. Joia trecuta am facut IA,doar o saptamana a trecut,iar dr. Micu totdeauna zice asa:"Duphaston 2 tablete pe zi, in Z 16 test de sarcina", scurt si concis. Asa ca mai am, si nici nu am de gand sa fac testul mai devreme.Daca nu iese, oricum aflu mai repede.
mara-mult succes maine la numaratoare
dedus-cum esti? cum a fost la IA?
maddutz -lasa ca poate trebuie sa fac si eu laparoscopie, mergem impreuna.
Fetelor, daca va intalniti cu un broscoi, inainte sa-l sarutati sa se transforme in print, rege, ganditi-va la mine!!Am mare nevoie de el!

Mergi la inceput