Copilasi de iulie-august 2004 (12 bis)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Heheheh, Daria, suuuper ! [:d][:d]
Dana, bine ca Paul este ok si te-ai putut odihni !!
Cristalina, sanatate multa va doresc ! Io zic ca daca tot te apuci de deturnat, nu te opri la doar un tir, ca vad ca cererea e mare la voi acolo !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Cedez si tirul meu de ciucalata ca am intrat la regim si vad ca e mare nevoie de el prin alte parti....

Gabriela mami de Stefan David (8 Iulie 2004) si Tudor Andrei (21 Mai 2008)
Poze
Povestea nasterii lui Tudorel

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Mey, io va pup cu drag pe toate, plec spre casa, miine nu cred ca mai intru, demaram spre Tirgoviste, la botezul nepotului Eric, asa ca va doresc un 1 Martie minunat, cu sanatate si mult soare ! Sa aveti grija de voi si de prichindei ! Ne redevedem luni !!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pfii, alice, te-am ratat, voia sa intre unde-s pozele cu andrei ca am incercat, fara succes, sa deschid din albumele tale...
ei, de-acu pe luni, week-end frumos.

philip
26weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alice2004 spune:

Andreea, uite www.dropshots.com/alice2004#date/2009" target="_blank">aici sint pozele cu piratul ! Azi e joi, zi de intilneala cu volvoistii, asa ca am loc la pisiu putin mai mult !
Ma duc sa fac o salata de cruditati, ca am comanda ferma !! Si mi-am lut gogosi de la dunkin, moam, ce faine sint !!!

Alice si Andrei
Poze 2004 2005 www.shutterfly.com/view/pictures.jsp" target="_blank">2006-2007www.dropshots.com/alice2004" target="_blank"> Filmulete


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

alice, le-am vazut. e un pirat reusit :) si l-am vazut cat de lipicios e cu tati si cu gramada de jucarii mici. parca ar fi frate cu philip.
apropos, lui philip i s-a pus iar pata pe gradinita si desi il intreb ce nu-i place acolo (copiii, educatoarele etc) imi raspunde ca totul e ok numai ca creierul lui a crescut prea mare si de-acolo i se trag nemultumirile astea. ignorat, in 2 secunde e cel mai dragut copil...

philip
26weeksbabyboy
mommyandreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Buna seara gagici...Roxi multumim fain pentru capitol..ai reusit sa dormi si tu?
Alice tocmai i-am aratat mandrei piratul de la capitala....zise "noroc ca nu-i ca al meu"..."aaa ba daaa este exact ca echipamentul meu de pirat"...distractie placuta la botez....am pus si io o poza cu "comorile"ei:
http://s237.photobucket.com/albums/ff27/gorodica/ianuarie%202009/?action=view¤t=P2261015.jpg
Cristalina multa sanatate la galushti si tie multa rabdare..incerc sa fac cat mai repede rost de nume si numar de telefon..
hai pupicei,sunt in zona

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

ta,na,na..penultima zi!
Daria macar bea ceai verde daca tot consumi atit de mult!Tocmai ce m-am dotat cu ceva ceai verde de la mama lui..am dat o avere pe el:)))..dar am vazut cit de diferit se prepara..ei pun apa fiarta in continuu peste aceleasi frunze!
Roxa banuiam ca o rockerita ca tine nu vrea la Madonna ,nici eu nu-s mare fan dar imi place cum cinta..si mi-am propus sa merg la cit de multe concerte..riul ramul..
Simo azi pe unde umbli ..ai plecat sa stai la coada la bilete?
Monicule..nu stiu cum rezisti, se pare ca ai tu ceva secrete sub maneca:)). Dar bubele alea ce erau??? Sanatate multa la piticute!
Ioana a trecut cotul de la Nurofen?
Alice iti dau datele acelei farmacii(in cadrul farmaciei Malcovici?? asa se numeste??). Farmacista(o pustoaica) este verisoara mea primara, Anca Olivia (este si fina mea)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Citat:
citat din mesajul lui alice2004
Si mi-am lut gogosi de la dunkin, moam, ce faine sint !!!


te omooooooooor!!!!!!! nu am mai mancat gogosi de la dunkin de o mie de ani!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kim222 spune:

si acum sa va stric plecerea cu gogosile voastre..aceste gogosi sint un fel de otrava pt organism..si doar pt a fi metabolizate trebuiesc 3 zile!!!

Mergi la inceput