Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

anca, pai eu am avut CM pe 26 ianuarie, iar acum 11 si 12 martie cu sangerari.asta ar trebui sa-l iau in calcul ca si CM sau trebuie sa-mi vina si CM?ca nu mai stiu.dar tu de unde ai stiut ca e avort menstrual?erai insarcinata si s-a oprit din evolutie sau cum?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Nelia, la multi ani pentru puiut!
Din partea mea va las de azi pentru dimineata o sticluta ,o sicate o la fiecare.i pe urma mai vorbim!
Va pup!

Mariaanna
11+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Nastasie, doamne ce trist. dar poate ar trebui sa vezi si fata buna a lucrului, bine ca nu s-a intamplat mai tarziu, peste 1-2 luni, sau sa fi fost un bb cu probleme. oricum e dureros, suntem alaturi de tine si sper sa treci repede peste perioada aceasta.

AncaD, off, iar?

Nelia, multa sanatate lui Cristian sa cresca mare si voios si sa va aduca numai bucurii. scuze de intarziere



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

multumesc fetelor pentru urari,sunteti dragutze
azi fac un mini chef asa sa nu zica bebe pe la 18 ani ca nu am vrut sa il sarbatoresc,ceva neamuri de al sotului.de la mine nimic...sunt singura cuc aici...si maine poate un ceva poze....pupi la bebei si mamici.
la multi ani cu fericire si sanatate mariaana!!

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

cum a fost la party??? sper ca v-ati simtit bine, asteptam pozele



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare
Daria
POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui nastasie

anca, pai eu am avut CM pe 26 ianuarie, iar acum 11 si 12 martie cu sangerari.asta ar trebui sa-l iau in calcul ca si CM sau trebuie sa-mi vina si CM?ca nu mai stiu.dar tu de unde ai stiut ca e avort menstrual?erai insarcinata si s-a oprit din evolutie sau cum?

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan


La mine asa a fost ,adica am sangerat si a fost ca CM iar urmatorul a venit la o luna o luna si ceva .
La prima sarcina pierduta am stiut pentru ca at cand au inceput sangerarile si durerile am facut test si a fost pozitiv ,dupa ce am eliminat tot testul a fost pozitiv .
Eu toate trei le-am avut cam la 6 saptamani de sarcina si de fiecare data simptomele au fost aceleasi :dureri mari de burta si spate ,sangerare puternica si cu cheaguri .
Inca odata imi pare f rau

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Citat:
citat din mesajul lui nemary

Nastasie, doamne ce trist. dar poate ar trebui sa vezi si fata buna a lucrului, bine ca nu s-a intamplat mai tarziu, peste 1-2 luni, sau sa fi fost un bb cu probleme. oricum e dureros, suntem alaturi de tine si sper sa treci repede peste perioada aceasta.

AncaD, off, iar?

Nelia, multa sanatate lui Cristian sa cresca mare si voios si sa va aduca numai bucurii. scuze de intarziere



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.


da

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Fetelor, va invit la o si o .Abia am scapat de musafiri.Nu voiam sa ma lungesc pana tarziu, ca seara e a mea si a sotului...
Azi am implinit 30 de ani, ma simt un pic nostalgica, parca am imbatranit....
Va pup si mai vorbim....

Mariaanna
11+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Mariaanna LA MULTI ANII!!! Sanatate, fericire si numai bucurii alaturi de copii si sot. O sarcina usoara in continuare si numai bine iti doresc. Scuze de intaziere.

Nastasie si Anca imi pare rau ca a-ti trecut si voi prin astea. Anca poate totusi ar trebui sa mergi sa-ti faci niste analize sua ceva, sau poate deja ti-ai facut. Mi se pare cam multe 3 una dupa alta. Poate ai nevoie de vreun tratament sua ceva. Nici nu stiu ce sa zic. Stiu doar ca este foarte, foarte dureros ce se intampla. Si la mine a fost la fel cu dureri puternice de burta si sangerari mari cu cheaguri multe. Of


Adriana 11+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Mariana la multi ani sa fiti sanatosi
Adriana nu una dupa alta,doua inainte de Maria si una acum dar oricum o sa fac niste analize mai amanuntite ,oricum am lipsa de progesteron si probabil dasta nu se fixeaza bine

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput