Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

BAUUUU!

Se pare ca doar noi ma suntem pe aici.....

Mariaanna
10+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

asa e....haideti fetele ca dau de papa si beut la toate!!!.
unde ati plecat?
hai mariana ca dai si tu de beut pe 16...am tras cu ochiul

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

nastasie...imi pare rau pt bebec...nu stiam ca a plecat...sincer ne pare rau...pupici si toate cele bune

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, merci.sa va traiasca.deja 1 anisor.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns neliaCris spune:

multumim...
desi ar trebui sa fie o zi plina de emotii...sa vezi ca nu e...bebe doarme...sotul doarme...eu pe net sm vrut sa pap si al 2lea croisant si cand am citit ca are 480 de kalorii l-am lasat deschis in dulap...eu si dieta mea....de pasti vin in tara si nu vreau sa fiu la fel de grasa....lumea ma stie de slabanoaga....acum sa vedem ce va mai fii...eu mereu reusesc ceva dac acel ceva tine de mine bineinteles....
va pup fete ...si mai spuneti si voi ceva..nastasie ..mai pove ce sa intamplat de fapt....a fost avort menstrual?stiu ca daca povestesti iti mai pleaca din durere..pup

14 martie 2008 m-am nascut!!!!deja am un anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

nelia, luni fusesem la eco dar nu s-a putut pronunta 100% de sarcina, adica nu vedea decat punctul negru.asa ca marti direct la BHCG unde a iesit 214 adica ma incadram la 4 saptamani.miercuri pe la 15 am inceput sa sangerez si am pus mana pe telefon si l-am sunat pe dr.la 21 m-a primit, am facut eco, uterul curat fara chisturi dar parca nici sarcina nu mai era.cam mica dpa BHCG sa o vada.asa ca joi iar la BHCG unde a iesit 167(intre timp imi daduse tratament pt oprirea sangerarii) si l-am sunat si a zis ca s-a oprit din evolutie , sa nu ma mai intep degeaba, mai bine sa se elimine, nu am sangerat decat miercuri atunci si putin joi.a zis ca nu e nevoie de chiuretaj ca deja uterulera go, adica fara chisturi.daca vreau sa mai fac un eco peste 2 saptamani si daca mai vreau alt bb de luna viitoare pot sa ma apuc.dar inca sunt asa suparata, dezamagita, confuza.de ce tocmai mie fara avorturi, fara chiuretaje, fara rani sau complicatii la activ.si totul s-a petrecut atat de repede.ceva de luni am simtit ca e in neregula poate unde nici nu mi-a confirmat sarcina 100% dar nici la avort spontan sau menstrual sau sarcina oprita din evolutie ca nici eu nu stiu cum sa-i zic, nu ma asteptam.e o chestie ciudata, stiu ca era la stadiul de embrion dar era totusi ceva acolo si acum nu mai e.e o chestie tare ciudata.ma incearca o mie de sentimente.nu sunt nici in depresie dar nici bine nu imi e.incepusem deja sa ma uit de lucrusoare de bb, imi ieseau in evidenta toate.acum ma uit la ele si mor de oftica ca nu a fost sa fie.

adriana&razvan-mihai 01.11.2004
varsta lui razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

NeliaCris sa-ti traiasca baiatu. Sa creasca mare si sanatos si sa va bucure toata viata. LA MULTI ANI!!!!
Cu slabitul te inteleg. Si eu ma gandeam ca daca o sa ajung anul asta in Romania vroiam sa slabesc ca eu de felul meu eram o slabanoaga si acum nu mia sunt defel asa. Vacanta placuta de Pasti acasa. Cred ca de abia astepti. Si eu as fi la fel.

Nastasie, vai ce rau imi pare de tine. Of. Sa sti ca si eu am patit la fel anul trecut in noiembrie. Exact ca tine. Si nu am mai avut niciodata nici o sarcina pierduta, nici avorturi, nici chisturi. Dar asa a fost sa fie. Incearca sa nu te stresezi prea tare. Si eu m-am suparat tare si am plans cateva zile dar apoi m-am gandit ca ceva nu a fost cum trebuie si de aia am pierdut-o. Si ca poate a fost mai bine asa. Si uite ca acum e bine si asa sper sa si ramana. Asa ca nu te descuraja si luna viitoare treceti la treaba. O mie de din partea mea.

Adriana 10+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katteryna spune:

Neliacris La Multi Ani pentru puiul tau de un anisor!

Nastasie imi pare rau!Fii tare sa mergi mai departe!Cuvintele poate ti se par lipsite de sens acum pentru ca numai tu stii ce ai in suflet dar sa stii ca eu ca si alte fete ne gandim la tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Adriana imi pare rau si te inteleg perfect ca simti ce simti ,la mine luna astaa fost al treilea avort menstrual si de fiecare data intrebarile sunt aceleasi

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput