Gravidute si mamici intre 25-35 de ani (25)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Adriana, tu unde stai in State? si cum ti se pare acolo? e si sotul meu de cateva zile cu inca 3 colegi si zicea ca nu prea ii place, plus ca pt.ei e fff scumpa mancarea, nu prea le ajunge diurna. noroc ca le mai face seful cinste, altfel...



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

ce liniste, unde ati disparut, fetelor ????
azi in Bucuresti, o vreme naspa rau...chiar ma miram cum de inca mai doarme Daria...au trecut 3 ore jumate...ma duc sa o trezesc! la noapte ce facem?
of, de-ar sta puti ploaia asta, sa iesim pe afara



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Eu sunt aici...
dar celelalte?
De ieri....nimic.
Apropo, tu la ce odisee mergi?
Si la noi a fost vreme apasatoare azi, cu putini stropi.Maine va fi, sper mai bine!Avem carnaval!!!!

Mariaanna
9+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Salutare
Nu am mai intrat ieri ca m-am simtit foarte rau si am zacut toata ziua in pat, asa rau mi-a fost. Asa ca de ieri am renuntat la vitaminele prenatale ca nu mai pot sa suport atata rau din cauza lor.
Nemary noi stam in statul Indiana. Acum intradevar s-a mai scumpit mancarea dar nu foarte mult. E ok deocamdata. Noi suntem de vreo 2 ani jumate aici si ne-am mai obisnuit. Nici mie la inceput nu mi-a placut aici deloc. Abia dupa vreun an si ceva am inceput sa ma obisnuiesc aici si sa fie ok.
Mariaanna ma bucur ca totul e bine la eco. Eu nu mai fac decat prin sapt 20-21. Sapt viitoare merg la control la dr sa vedem ce-mi mai spune.
Nastasie si eu sufar de insomnie, asa ca bine ai venit in club.
Anca ai aflat?

Adriana 9+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

Marianna, ma bucur ca esti bine. daca pe mine m-ai intrebat de odisee...eu nu merg la niciuna, sunt la clubul scutecelor :)

Adriana, el au fost in Boston si nu prea i-a placut. acum, nu stiu ce zic, sigur voi aveti salariile mai mari acolo, dar pt ei sa traiasca doar din diurna...greu...plus ca nu i-a placut mancarea mai deloc, doar o supa si niste chiftelute au fost pe placul lui. in rest, zicea ca e cam grasa mancarea. maine pleaca sprw NY, poate acolo o sa fie mai bine.

si sa plece odata greturile alea de la tine, zile ca asa le-am zis eu



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana_m spune:

Nemary le spun la toate greturile sa plece de la mine cat se poate de repede.
Boston am auzit ca e un oras frumos si mare. Nu stiu ce sa zic. Iar mancarea nu prea stiu cum e ca noi nu mancam in oras ca e scump. Eu gatesc acasa cum gateam si in Romania. Intradevar gustul e diferit un pic la toate, legume, fructe, carne, dar ne-am obisnuit deja. Dar cum am spus, eu gatesc ca acasa asa ca suntem ok cu mancarea.
Poate la NY o sa-i placa mai mult mai ales daca prinde si o vreme frumoasa sa poata sa si vada una alta. Iar salariile aici sa sti ca nu sunt mari deloc. Mai ales ca la noi numai sotul lucreaza.


Adriana 9+ si Robert Cristian (08.26.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Citat:
citat din mesajul lui adriana_m

Salutare
Nu am mai intrat ieri ca m-am simtit foarte rau si am zacut toata ziua in pat, asa rau mi-a fost. Asa ca de ieri am renuntat la vitaminele prenatale ca nu mai pot sa suport atata rau din cauza lor.
Nemary noi stam in statul Indiana. Acum intradevar s-a mai scumpit mancarea dar nu foarte mult. E ok deocamdata. Noi suntem de vreo 2 ani jumate aici si ne-am mai obisnuit. Nici mie la inceput nu mi-a placut aici deloc. Abia dupa vreun an si ceva am inceput sa ma obisnuiesc aici si sa fie ok.
Mariaanna ma bucur ca totul e bine la eco. Eu nu mai fac decat prin sapt 20-21. Sapt viitoare merg la control la dr sa vedem ce-mi mai spune.
Nastasie si eu sufar de insomnie, asa ca bine ai venit in club.
Anca ai aflat?

Adriana 9+ si Robert Cristian (08.26.2004)


Si eu am renuntat la prenatale.M-am ingrasat tare.
Tot asa mi-a zis si mie dr sa merg la 20 de saptamani la eco.Pana atunci, sa stau linistita.
Eventual control...
Nemary, scuze ca te-am confundat.Dar nu spusesi tu ca esti gravi?De putin timp?


Mariaanna
9+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nemary spune:

nu, nu eram eu. pe Anca o asteptam sa ne spuna daca a facut testul au ba.
Ancaaaa, pe unde esti?



Mari de Daria Maria(29.01.2008) Povestea Darului plangacios

sunt tot mai mare


odiseea
www.onetruemedia.com/shared?p=3d1513077dbe4d8dc619f9&skin_id=402&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj bebelina

POZE DARIA

Daca ai vointa, poti sa muti si muntii din loc.Daca ai creier, ii lasi acolo, ca nu te deranjeaza.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaanna spune:

Scuzeee!!
Anca, da un semn!
La multi ani tuturor de 8 Martie! Sa va fie viata o vsnica primavara insorita!Fiti fericite!

Mariaanna
9+

Mamica de si in asteptarea unui

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Neata
Fetelor din pacate a fost dar a tinut putin,adica avort menstrual in toata regula...deja este al treilea

anca de Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)
poze si filmulete
povestea nasterii
www.totsites.com/tot/mariadragoman" target="_blank">eu sunt Maria
www.onetruemedia.com/otm_site/start" target="_blank">Montaje Mariuca
SA IL AJUTAM PE ANDREI
BEBE 2


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Clipe%20de%20viata%202008&page=3" target="_blank">poze in concurs Anca1 si Anca2

Mergi la inceput